خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۹

 کد خبر: 18734
 34 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹) بسته هستند

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی «۲۷۹» عکس ها بازیگران مشهور و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را برای شما […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی «۲۷۹»

عکس ها بازیگران مشهور و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را برای شما که علاقمند به جهان سلبریتی ها هستید تکمیل نموده ایم. 

 

نیوشا ضیغمی بازیگرِ کم کار این روز ها که اکثر درگیر بیزنس میباشند تا سینما، این تصویر استودیو ای تازه را از خود پخش کرد

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

سعید پدیده فوتبال ایران و آسیاست و می‌تواند یکی از ستاره های ماندگار فوتبال ایران باشد و در رده بزرگان قرار گیرد، گرچه اگر حواسش به حواشی دور و برش باشد و اینستاگرام دغدغه اصلی زندگی اش نشود. در کمال تاسف در این چند وقت تازه، سعید و پست هایش «و همین طور سردار آزمون» دارند به سمتی می‌روند

 

که بطور کلیً در مغایرت با زندگی حرفه ای یک فوتبالیست جوان هست و می‌تواند به سادگی وی را دچار حاشیه کند. ای کاش این جوانان جریان زندگی مجاهد خزیراوی جوان ایرانی ای که مدیران بارسلونا را برای مشاهده بازی اش به ایران کشاند را بخوانند و بشنوند و عبرت بگیرند.
عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)مگر غیر این هست؟! من هنوز هم همین طور فکر می کنم!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279) از اون نگاه ها که حواسش بهت هست…

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی که بعد از کورس بزرگ اسب دوانی گنبد کاووس گرفته شده هست. نبردی که در آن اسب فرهاد قائمی اسب سردار را شکست داد و قهرمان شد.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پژمان جان پیش از زدن انتخاب بار گزاری، یکبار دیگر تصویر و نوشته هایش را مشاهده نمایید. “ستو” خانم؟!!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)– مادر جان نمیخوای بیخیال این سلفی بشی؟ اسیرمون کردی هر جا هر جا هی سلفی!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سامیار و ساتین، نفس های شیلا خداداد. خد ا حفظشان کند.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)الهه منصوریان ووشو کار مشهور بانوان ایران در مسیر مسابقات جهانی. الهه درصدد این هست که پس از ماجرای برنامه ماه عسل و مشهور شدن اش باز هم بتواند قهرمان جهان شود و یقیناً به این مهم خواهد رسید.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و سوژه های خبری داغ (292)

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)جشن تولد پشت صحنه ایِ پوریا پورسرخ در جمع همکاران پرشمارش. تبریک به پوریای با اخلاق و ورزشکار.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)یوسف کرمی و دوستان همراه با وزیر اعظمِ پادشاهی بویو.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهزاد خداویسی بازیگر مفید و دوست داشتنی سینما و تلویزیون به اتفاق همسر جان در حال گشت و گذار میباشند.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی ماشینی میلاد میداوودی ستاره اسبق استقلال همراه با دختران زیبایش آمیتیس و آتریسا.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پستی که جهان خانم دختر بزرگ رویا تیموریان برای مادرش قرار داده هست. برای خانم تیموریان بازیگر قدیمی و کاربلد کشورمون آرزوی سلامتی داریم.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)رفاقت های گلاره عباسی و رفیق دوربین دار اش ادامه دارد. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)آناهیتا درگاهی و مجید خان مظفری در نمایی از یک کار تازه که نامش “جریان سیاوش” هست و یقیناً از تلویزیون و یا شبکه خانگی پخش خواهد شد.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)واقعاً چه دلیل دارد که آدم چنین عکسی از خودش را در این قطع به دیوار منزلش نصب کند؟! اکنون نصب هم کرد چه دلیل دارد که آن گونه ملیحانه به آن زل بزند؟! اکنون گیریم زل هم زد، چه دلیل دارد عکسی از خود در حال زل زدن به آن را در اینستاگرام بگذارد؟! هر پست مجید اخشابی ما را با دنیایی از پرسش های بی جواب مواجه می کند!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)امیر یگانه این تصویر خود را با تصویر مشهور آل پاچینو مقایسه کرد تا روز تلخی برای سینما دوستانِ تمامی جهان رقم بخورد.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)دورهمی عوامل “محله گل و بلبل” یکبار دیگر در لوکیشن این آلبوم دور هم جمع شدند و تجدید دیدار کردند. نکته ای که هست این هست که مسئولین سازمان به چه نحو عزیزان را با این ظواهر به داخل جام جم راه داده اند؟! 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی بی مانند از چلچله جوانی فرامرز خان قریبیان، در دوران جولان قدرت ها و سید ها در کوچه گوزن ها. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)مریلا زارعی، فریبا کارشناس و بهنوش طباطبایی در دومین شب مراسم پخش خصوصی فیلم “پایین سقف دودی”. همان یک شب مراسم برای پخش های خصوصی کافی نبود که دو شبش کردید؟! بیکارید که چنین بدعت هایی را باب می‌کنید؟!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی معصومه کریمی یگانه مونوپاد جهان چهره ها بعد از تماشای یک نمایش، همراه با جهانگیر خان الماسی، امیر جعفری، رز رضوی، علیرضا مهران، سامان جلیلیان، سیروس همتی، سیاوش خیرابی، سیدعلی صالحی و دیگر دوستان هنرمند.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و چهره های سلبریتی (333)

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)از نیش باز خانم خیراندیش بطور کلیً واضح هست که برای بار نخست هست که دارد سلفی می‌گیرد.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)استاد علی نصیریان، در حال درخشش در صحنه تئاتر در ۸۳ سالگی. همه ی وقت بدرخشی استاد، همه ی وقت بدرخشی تنها ستاره ی باقیمانده و روشن از نسل اول سینما و تئاتر در آسمان هنر.
عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)نرگس محمدی و علی موتوری اش. بله. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهشاد مختاری افتخار ایستادن همراه با اکبر عبدی را پیدا کرد. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)بهنوشِ رنگی رنگی، بهنوش به این قشنگی! 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)روشنک گرامی بازیگر توانای سینما و تئاتر در سینما فرهنگ به تماشای اولین پخشِ “بیوگرافی” نشست. اولین فیلم بلند فاطمه ثقفی که در گروه هنر و تجربه به پخش درآمده هست.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)اقامت محمدرضا غفاری در اسپانیا ادامه دارد و در آنجا به آموختن هنر نقاشی سرگرم هست. نقاشی با رنگ و بعضا هم نقاشی با بشقاب غذا!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی محمدرضا خسروی با یک میمون تاکسیدرمی شده. شما هنری منفورتر از تاکسیدرمی کردن حیوانات سراغ دارید؟!

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)کمند امیرسلیمانی همه ی وقت می‌خندد. همۀ وقت} مثبت مینگرد و حالش مفید هست. آرزوی سلامتی داریم برای این بازیگر بی مانند با اخلاق. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سوشا مکانی وقتی دید که در هیاهوی مارکت نقل و انتقلالت کمتر از قبل در حال دیده شدن هست، این تصویر را با این لباس ها به اشتراک گذاشت تا نیازش به دقت و دیده شدن را برطرف کند. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)عکسی زیرخاکی و نوستالژیک از روزهای خوشِ “ساعت خوش”، به کارگردانی مهران مدیری. نادر سلیمانی، یوسف صیادی، نصرالله رادش، امیر غفارمنش و رضا عطاران همراه با هم. رضا شفیعی جم، ارژنگ امیر فضلی، حمید لولایی، حسین رفیعی، مرحوم داوود اسدی، سعید آقاخانی، فاطمه هاشمی، رامین ناصر نصیر، زده یاد پوپک گلدره، نعیمه نظام دوست، جواد رضویان، معصومه کریمی و بهراد خرازى دیگر بازیگران این آلبوم به خاطر ماندنی بودند. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)شهرام قائدی و عکسی بامزه از دوران کودکی اش.  

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)برزو ارجمند این نوشته را به مناسبت سیزدهمین سالگرد ازدواجش به اشتراک گذاشت. تبریک به برزوی عزیز و همسر محترمش. عشقتان پایدار. 

برای شما نیز جالب است؟  استایل خفن سحر قریشی در اکران فیلم من و شارمین

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)آیدین ختایی مردِ آهنین سابق و بازیگر حال حاضر دو گریم از خودش در آلبوم های “مختارنامه” و “ماه تی تی” به اشتراک قرار داده هست. “ماه تی تی” یک سریال داستانی با تم ایرانی به کارگردانی داوود میرباقری هست که هنوزً تولید آن متوقف شده و عاقبتی نامعلوم دارد. 

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)سلفی مسعود امامی و پسرش همراه با شاهرخ استخری و دخترش، در تراس منزل یکی از عزیزان در شمال شهر تهران.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)پزشک بهرام بیضایی.
عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)تست گریم هدیه تهرانی برای فیلم “پدیده” ساخته تازه علی احمد زاده، در روزهایی که فیلم “مادر قلب اتمی” را هم روی پرده دارد. امیر تازه ای، مریم پالیزبان، مهرداد صدیقیان و پگاه آهنگرانی هم در این فیلم حضور دارند. درضمن امروز تولد ۴۶ سالگی خانم تهرانی هم هست. تبریک بی انتهای به خانمِ سوپراستار.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)قاب دوست داشتنی اسدالله یکتا همراه با همسر و پسرش محمد. آرزوی سلامتی داریم برای این خانواده صمیمی.  

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279) حضور مسعود شجاعی ⁩مقابل درب پلمپ شده جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان و ابراز تاسف ایشان از تعطیلی ۲ ماهه این مرکز حمایتی و مددکاری کودکان کار. خوشحالیم که کاپیتان تیم ملی کشورمون یک انسان فرهیخته و انقدر دغدغه مند و با شخصیت هست. تمام پنالتی ها و بازی های فوتبال عالم فدای سرت کاپیتان.

 

باز هم فرا رسیدن عید سعید فطر را خدمت شما علاقه مندان جان تبریک عرض می‌کنم. انشاالله تعطیلات خوبی پیش رو داشته باشید. تا مقاله بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.

عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (279)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان «۲۷۸»

بروزترین تصویر های بازیگران و عکس ها هنرمندان «۲۷۷»

عکسهای بازیگران و اخبار داغ از سوپراستارها «۲۷۶»

بازیگران ایرانی در اینستاگرام «۲۷۵»

مجله خبری بازیگران و چهره های مشهور «۲۷۴»

عکس ها بازیگران و مجله خبری هنرمندان «۲۷۳»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته عکسهای تابستانی بازیگران و ستاره های ایرانی (۲۷۹) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات