خبرهای ویژه

» اخبار سینما » فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۸:۴۰

 کد خبر: 25329
 18 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد بسته هستند

فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد

در اخبار مرتبط با سینما خبر فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد  فریبا نادری بازیگر ایرانی که چندی قبلی ازدواج کرد اکنون خبر بارداری خود را پخش نموده هست و خیلی زود صاحبِ قرزند میشود. فریبا نادری بازیگر کشورمون […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد 

فریبا نادری بازیگر ایرانی که چندی قبلی ازدواج کرد اکنون خبر بارداری خود را پخش نموده هست و خیلی زود صاحبِ قرزند میشود. فریبا نادری بازیگر کشورمون ۸ سال پس از درگذشتِ همسر سابقش مسعود رسام , برای بار دوم پای سفره عقد نشست.مهرداد طباطبایی همسر دوم فریبا نادری هست که از فعالان حیطه لبنیات هست.فریبا نادری

 

این بازیگر کشورمون مدتی قبل با حضور در برنامه برنامه صبح خلیج فارس با اجرای نجمه جودکی درمورد مادر شدن گفت و در این خصوص صحبت کرد. در قسمتی از صحبت نجمه جودکی از فریبا نادری پرسید ;به مادر شدن فکر می‌کنید و ممکن هست خیلی زود خبر مادر شدنتان را بشنویم؟

 

بازیگر سریال پرستاران گفت ;بله به مادر شدن چندان فکر می کنم و در حقیقت اکثر از هرچیزی به مادر شدن فکر می کنم و در زمانی نه چندان دور ان شاءالله خبر مادر شدنم را می شنوید.

 

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمون در روز عید غدیر مهمان برنامه ای با اجرای محمد سلوکی بود و در این برنامه از لحظه تولد فرزندش صحبت کرد. محمد سلوکی در بخشی از این صحبت گفت ;بانو نادری فرمودن که اگر پسر دار بشن اسمش رو حتماً میذارن امیرعلی , ان شاء الله کی این خبر خوشایند به گوش میرسه؟

 

فریبا نادری در جواب به این پرسش محمد سلوکی گفت ;برای انتهای بهمن یا ابتدا اسفند , زمانی که دکتر داده برای ۲۸ تا دوم یا سوم اسفند هست که مجری برنامه با مزاح گفت ;اگر اسفندی شود که خوشبخت می شوید و کلی از خصوصیات متولدین اسفند تعریف کرد.

برای شما نیز جالب است؟  بازیگرانی که خانواده را بیشتر از شهرت دوست دارند

فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد

فریبا نادری همراه با همسرش مهرداد طباطبایی

 

به نوشته سیرداق فریبا نادری درمورد آتی فرزندش در گفتگوهای قبلی اش گفته بود ;دلم می خواهد فرزندم انسانِ خیلی خوبی باشد و خوب باشد برای خودش و انشاالله که مانندِ نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های پیروز در زندگی اش سود گیری کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمی‌خواهد ریسک کند و وارد یکسری خطرات در زندگی اش شود و مانند من نباشد که وقتی همه ی می گفتند اشتباه می‌کنی من نمی پذیرفتم.

 

مطالب مرتبط :

فریبا نادری بازیگر مشهور ازدواج کرد +تصویر همسر

فریبا نادری از همسر تازه و باردار شدنش بیان میکند

ازدواج فریبا نادری با مردی که ۲۷ سال از خودش بزرگتر بود

 

 

امیدواریم از خواندن فریبا نادری از همسر جدیدش باردار شد لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات