خبرهای ویژه

» مدل لباس » مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۴:۱۴

 کد خبر: 24693
 16 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند بسته هستند

مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند

اگر نمونه های لباس تازه را دنبال میکنید نوشته مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند هیچ گاه فارغ از همه چیز برای خرید نروید, معمولاً مردها درمقایسه با […]

اگر نمونه های لباس تازه را دنبال میکنید نوشته مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند

هیچ گاه فارغ از همه چیز برای خرید نروید, معمولاً مردها درمقایسه با بانو ها کمتر خرید می‌کنند و برای آن وقت و انرژی محدودی می گذارند از این جهت بد نیست که همسرتان یا رفاقت شما را همراهی کند و از همۀ با اهمیت تر اینکه هرگز به دلیل اسم برندها, دست به خرید نزنید.

 

یقینا برای شما هم پیش آمده باشد که به توجه به اینکه پیوسته طرز لباس پوشیدن تان مورد ستایش نزدیکان قرار میگیرد خودتان احساس کرده‌اید که باید به ظاهرتان تنوع ببخشید.در این روند دانستن چند نکته ساده میتواند دگرگونی چشم گیری در لباس پوشیدن بوجود بیاورد.

 

آراستگی اصل اول خوش پوشی هست با اینحال همه ی وقت کافی نیست گاهی باید کمی چاشنی به آن اضافه کرد و قوانینی را مطلوب قرار داد.مردها به دلیل تنوع کمتری که در ظاهر و لباس هایشان دارند, معمولاً اکثر دچار یکنواختی در ظاهر می‌شوند و ممکن هست فکر کنند که با گزینش های محدودی که در مقابل آن ها قرار دارد نمی‌توانند تغییر چندانی در ظاهر خود ایجاد کنند, پیشتر پیشنهادهای ساده و کاربردی ما را بخوانید;

مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند

ضروری نیست از مد روز اطاعت کنید تا به روز باشید از طرفی هم اشکالی ندارد گاهی قانون های شروع را تغییر دهید از این جهت میتوانید به جای پیراهن آکسفورد سفید, پیراهن یقه دیپلمات سفید بپوشید. یقین غلطی که در بین عده ای مردان می باشد این هست که گمان می نمایند در تمام موقعیت های کاری و رسمی باید پیراهن سفید بپوشند.

برای شما نیز جالب است؟  کلکسیون شیک ترین نمونه لباس مردانه تابستان 2017

 

کمی رنگ به کمد لباس تان اضافه کنید. معمولاً راحت ترین ترکیب ها برای مردان با رنگ های آبی, بژ, سفید و خاکستری ساخته می‌شود, اگر در ترکیب رنگ های زنده و تند مهارت ندارید بهتر هست از میان رنگ هایی هم چون نارنجی, صورتی, بنفش, روشن ترین تنالیته را انتخاب کنید.

 

چند شلوار رنگی کتان و پارچه ای تهیه کنید. مطمئنا هیچ چیز به سادگی پوشیدن جین آبی و هماهنگ کردن آن با همۀ پیراهن ها و تی شرت هایتان نیست با اینحال اگر خواهان تغییر در سبک پوشش هستید حتماً در این اساس تجدیدنظر کنید.

 

اندازه بودن و تناسب لباس از هر انتخاب ای با اهمیت تر هست. از این جهت اگر لحظه خرید لباس حاضر با سایزها دشوار دارید به شما توصیه می‌شود با یک خیاط ماهر دوست شده تا ویژه برای شما علاقه مندان لباس دوخته شود آن وقت خواهید دید که لباس بهتر بر تن می‌نشیند.

 

لایه لایه لباس بپوشید تا امکان ترکیب رنگ های بیشتری برای شما علاقه مندان ممکن شود. با این شیوه خلاقیت شما در ترکیب رنگ ها و ساختن سبکهای واپسین تقویت خواهدشد. اضافه بر لباس برای اکثر کردن تکه های پوشیدنی تان میتوانید سر وقت زیورآلات و ابزارهای جانبی مانند کلاه, شال گردن و عینک آفتابی بروید.

مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند

یقیناً باورتان نشود با اینحال کفش های شما یکی از نقاط دیدنی دقت در کل ظاهرتان میباشند به ویژه در برخورد با بانو ها; حتماً پیش آمده که اولین نگاه به کفش های شما باشد تمیزی و خوش قالب بودن کفش همۀ وقت} ارزش دارد با اینحال اضافه بر این انتخاب, کفش خوب در هر موقعیت در کلیت پوشش شما موثر هست.

برای شما نیز جالب است؟  زیباترین ست های لباس زنانه ویژه بهار 96

 

اگر قرار هست برای یک نشست کاری کفش چرم رسمی بپوشید حتماً کمی درخشش آن را اکثر کنید. تحت این شرایط هم قدم هایتان محکم تر به ذهن خطور می کند و هم ظاهری گیراتر خواهیدداشت.کمربندها, ابزارهای جانبی مادام العمر لباس مردها میباشند پس در انتخاب آن ها دقت کنید.

 

پهنای کمربند شما باید براساس لیفه و جنس شلوار انتخاب شود. اضافه بر این بهتر هست اگر کمربند چرم را در ترکیبی رسمی یا نیمه رسمی به کار میبرید رنگ آن را با کیف دستی یا کفش تان هماهنگ سازید و بهتر هست هر دو مات و درخشان باشند. در باب سگک کمربند, خواست تاثیر فراوانی دارد اگر سگکی ساده و کلاسیک انتخاب کنید هم برای شلوار جین و هم برای شلوار پارچه ای خوب خواهدبود.

 

در شمار فراوانی از کدهای استاندارد, لباس پوشیدن توصیه می‌شود که رنگ جوراب را براساس رنگ شلوار یا کفش در نظر بگیرید با اینحال از آنجایی که هیچ قانونی در جهان مد, مطلق نیست برای تنوع بخشیدن به لباس هایتان میتوانید رنگ جوراب ها را با رنگ پیراهن و کت هماهنگ کنید.

 

شبیه به پسرهای نوجوان لباس نپوشید. اگر به تی شرت های گرافیکی و برنامه دار علاقه دارید, بهتر هست سراغ برنامه های سمبلیک بروید. مد روز مردانه یک قانون مهم دارد. اینکه در هر سنی باید لباس و تیپ مردان خوب داشته باشید.

 

یک نکته دیگر; با اینکه برترین قانونی برای انتخاب لباس این هست که هر آن چه دوست دارید و در آن احساس راحتی میکنید بپوشید, با اینحال برای آن که پخته تر و باتجربه تر دیده شوید, بهتر هست عده ای لباس ها را کنار بگذارید و انتخاب های بهتری داشته باشید.

برای شما نیز جالب است؟  بروزترین نمونه های لباس مجلسی برند jennypackham

 

 

سایت تفریحی سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته مردان خوش تیپ و خوش استایل اینکارها رو نمی کنند لذت برده باشید. شما در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید. بای اینکار از ابزارهای سایت استفاده کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : مدل لباس
تبلیغات