خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۶

 کد خبر: 19817
 15 بازدید
 دیدگاه‌ها برای معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن بسته هستند

معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن اگر تصمیم گرفته اید برترین همسر جهان در روی زمین شوید، ما برای شما توصیه هایی داریم تا قادر باشید […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن

اگر تصمیم گرفته اید برترین همسر جهان در روی زمین شوید، ما برای شما توصیه هایی داریم تا قادر باشید زندگی عاشقانه معرکه ای را داشته باشید. اگر بی‌طرف باشید و عادلانه قضاوت کنید به جواب خوبی خواهید رسید. امروز یک کلید طلایی رفتاری را به شما معرفی می‌کنیم که در صورت سود گیری از آن در روابط‌تان افزایش چشمگیری احساس خواهید کرد و گرچه اصلی ترین رابطه زندگی‌تان که همان رابطه با همسرتان هست هم متحول می شود.

 

اگر زن هستید و دوست دارید معشوق همسرتان باشید یا اگر مرد هستید و علاقه دارید تکیه‌گاه دوست‌داشتنی ایشان باشید، از اصرار و پافشاری بر نظر‌تان جدا خود‌داری کنید. برای داشتن روابطی عاشقانه باید از برخی چیزها صرف‌نظر کرد، گرچه مقصود من این نیست که از خواسته خود صرف‌نظر کنید،

 

بلکه تنها یاد بگیرید تا در پی به‌ کرسی نشاندن حرفتان نباشید و بدون موضعگیری با کلامی صادقانه تنها نظر خود را بیان کنید. شریک زندگی شما از لحن صدایتان، طرز نگاهتان و زمانی که برای بیان نظرتان گزینش می‌کنید، متوجه میشود که شما در کنار ایشان هستید یا در جبهه مقابل ایشان و قصدتان تصمیم‌ گیری صحیح هست یا پافشاری برای شکست‌ دادنش!

 

شما میتوانید یک رقیب سرسخت که می خواهد در هر فرصتی از شما جلو بزند و حرف خودش را عملی کند، دوست بدارید؟
مانند این هست که بخواهید در یک لحظه روز و شب را با هم داشته باشید. زندگی مشترک باید سرشار از عشق و دقت باشد و این موضوع نمی‌افتد مگر جبهه حق و باطل را در منزل فراموش کنید.

 

تضاد بین انسان‌ها طبیعی هست، با اینحال اگر با درایت با آن برخورد نشود مبدل به مشکل خواهد شد. تضادها شما را از هم دور نمی‌کند، بلکه اصرار شما بر بحق بودن‌تان و دیگری را در اشتباه‌دانستن، راهی هست که مانند سم به مرور کل پیکره روابط‌تان را فرامی‌گیرد و دیگر جایی برای تداوم عشق نمی گذارد.

 

وقتی شما مکررا تصمیم گرفته اید به همسرتان اثبات کنید اکثر از ایشان می دانید و به طرز غیر‌مستقیم به ایشان میگویید که خطا کار هست، اگر هم تائید موقت همسرتان را دریافت کنید به خاطر خستگی ایشان از نگاه عاقل اندر سفیه شماست. شیوه تصمیم‌ گرفتن با یکدیگر را بیاموزید و عقایدتان را بدون پافشاری بیان کنید.

برای شما نیز جالب است؟  علامت های از بین رفتن عشق در زندگی همسران

 

اگر چنین فضایی در چاردیواری شما حاکم شود، به جای حق و باطل یک « ما » خواهید داشت که طرفین قادر اند نظر‌شان را بیان کنند و یک طرف همه ی وقت حرفش را به کرسی نمی‌‌نشاند. تحت این شرایط، محیط منزل تکمیل هست تا همدیگر را دوست داشته باشید.

 

نیاز خانمها چیست؟و با انها به چه نحو برخورد کنیم. نیاز مردها چیست؟و با انها به چه نحو برخورد کنیم.

 

اولین نیاز مردها

لطفاً همسر شوهرت باش نه مامانش چون مردها دوست ندارند مانند بچه ها با انها برخورد کنید. مثلاً ۱- به نیت کمک، کارهای شخصی مرد را انجام می دهند . ۲- با جمله ها بازی می کنند تا از کلام ایشان نگفته ها را بشنوند. ۳- خانمها فکر میکنند مردها فراموشکار، کم حافظه و بیحوصله اند. ۴ -خانمها مردها را نکوهش می کنند .۵-خانمها یک کارهایی را خودشان به عهده می گیرند و فکر می‎کنند آقا نمی تواند. دائم اشتباهات مردها را به آن ها گوشزد میکنند.

 

خانم ها بهتر هست از توانمندی شوهرشان با انها صحبت کنند انها را سرکوب نکنند. کارهایی که خود مردها می توانند انجام بدهند برایشان انجام ندهید. بگذارید خودشان انجام بدهند . به آن ها امر و نهی نکنید به آن ها دستور ندهید . به انها اعتماد کنید از همان کودکی . هر کاری که مامان بازی بوده را درمقایسه با شوهرتان انجام ندهید.

 

مردها نیاز به استدلال و تفکر دارند. وقتی مردها ذهن درگیری دارند دوست دارند در تنهایی فکر کنند. مزاحم انها نشوید رهایشان کنید. مردها تشنه ، و محتاج تشکرند نیاز دارند که از آن ها تشکر شود خانم ها دو جا اینکار را نمی کنند ۱- وقتی کار کوچکی هست. ۲- وقتی وظیفه شان را انجام بدهند. مردها نیازمند تعریف وتمجید میباشند یعنی وقتی کاری انجام می دهند بگویید آفرین.

 

خدا به پیغمبر میگوید : می دانی من هستی را ایجاد نکردم مگر به دلیل تو می دانی تو و هستی را ایجاد نکردم مگر برای علی و میدانی تو و هستی و علی را ایجاد نکردم مگر به دلیل فاطمه . اگر فاطمه نبود هیچکدامتان را ایجاد نمیکردم هستی طفیلی یک زن هست .

 

خانمها : محدوده حرف زدنتان را واضح کنید مردها زمانی به شما دل می دهند که قادر باشند روی حرفتان تمرکز کنند. اگر نگویید هدفتان از ، محدوده حرف زدنتان چیست مردها صحبت نمیکنند . اگر هدف و لحظه و حدود را واضح کنید مردها با شما حرف میزنند . اگر همۀ وقت} به انها لحظه بدهید حاضرند حرفتان را گوش کنند.به ایشان بگویید ۵ دقیقه می خواهم یک جریانی را تعریف کنم .

برای شما نیز جالب است؟  بهترین شیوه بازیابی اعتماد از دست رفته همسر

 

مردها باید مورد تأیید قرار بگیرند اگر خواستند کاری انجام بدهند به آن ها نگویید نه ، به آن ها بگویید تو می توانی تو توانایی آن راداری.وقتی مرد میخواهد کاری انجام بدهد وی را تأیید نکنید. تکذیب هم نکنید. مخالفت هم نکنید. چون مخالفت دردسر سازمی‌شود. مردها باید از جانب خانمها مورد قدر دانی قرار بگیرند. حداقل روزی یک‌بار به انها بگویید از این که تو همسر منی خوشحالم یا این که تو بی مانند ای .

 

وقتی بچه به جهان می آید در معرض دقت مرد هم قرار میگیرد. به ایشان بگویید من خیلی خوشحالم که تو اینقدر بچه مان را دوست داری . مردها دوست دارند خانمها احساساتشان را بروز دهند . خانمها دوست دارند به انها خوش بین باشید.

 

آموزش ها یاد داده که با هم رقابت کنیم با این وجود خانمها دوست دارند که با هم هم کاری کنید . آموزش ها یاد داده که مردها مستقل باشند با این وجود خانمها دوست دارند عده ای وقتها به آن ها احساس نیاز کنید .

 

نکاتی در باب خانمها :

پیامبر «ص» می فرمایند: من از جهان شما ۳ چیز را بیشر علاقه مندم ۱- عطر و بوی خوش ۲- زن. ۳- نماز که نور چشم من هست . هر ابزاری که پیچیده تر باشد حساسیتش اکثر هست پیچیدگی خانمها در مقایسه با مردها مانند رایانه در مقایسه با اتومبیل حساب هست .لطمه پذیری و صدمه پذیری خانمها اکثر هست چون خانمها پیچیده تر میباشند. برخورد با آن ها حساس تر نکات و ظرافت‌های بیشتری باید در باب آن ها رعایت شود.

 

خانمها مانند موج میباشند گاهی در بحبوحه انرژی گاهی فروکش کرده و آرام.

 

نیاز خانمها:

خانم ها به درک و دقت نیاز دارند. جنس زن نیاز دارد که با ایشان رفیق و صمیمی باشی وی را مشاهده نمایید، رای و نظرش برای شما مهم باشد خواسته هایش مهم باشد. به حرفهایش بها بدهید. تحت این شرایط خانم متوجه می‌شود درکش کردی . برای همۀ چیز از دختر و همسرتان تشکر کنید و از آن ها تعریف کنید.

 

مثلاٌ اگر تو نبودی من اینقدر افزایش نمی کردم.خانمها نیاز به درک و دقت دارند . خانمها مانند موج میباشند گاهی در بحبوحه انرژی گاهی فروکش کرده و آرام. از جمله های مفید برای خانمها سود گیری کنید مانند خدا تو رو از آسمون فرستاده . تو خوبی مانند فرشته ها.خانم ها به درک و دقت نیاز دارند. جنس زن نیاز دارد که با ایشان رفیق و صمیمی باشی وی را مشاهده نمایید، رای و نظرش برای شما مهم باشد خواسته هایش مهم باشد. به حرفهایش بها بدهید

برای شما نیز جالب است؟  در هر زمانی به همسر خود هدیه بدهید

 

جزئیات ذهنتان با خانمها صحبت کنید در باب همه ی مسائل با خانمها صحبت کنید . مثلاٌ ا گر مشکلی در کارتان هست بگویید . نگذارید خانمها مانند کارآگاه از پایین زبانتان بکشند خودتان بگویید نظر آن ها را در مسائل گوناگون جویا شوید. خانمها می خواهند شنیده بشوند نه این که مردها دائم برای انها صحبت کنند باید اکثر به آن ها گوش کنید.محیط احترام را به منزل هایتان وارد کنید . مردها، طوری خانمتان را صدا کنید که انگار مال شماست. همسرم ، دسته گلم ، عزیز دلم .

 

خانمها از مردها قوت قلب میخواهند به انها بگویید همه ی وقت پشت آن ها هستید. دل آن ها را خالی نکنید. حتی به شوخی . خانم ها به مرد مقتدر نیاز دارند یعنی مسئولیت پذیر باشید و تعهد بیشتری به زن و بچه داشته باشید .خانم ها شدیدا بر لحظه چیره اند و بسیار به مناسبت ها ارزش میدهند. مردها، مناسبت های ویژه را در تقویمتان بنویسید. نیاز به امنیت دارند از آن ها انتقاد نکنید احساس نا امنی می کنند.مردها، مراقب جزئیات رفتارشان باشند.

 

وقتی با خانم ها حرف نزنید و ابهام آمیز باشید و به خانم ها دقت نکنید. وقتی دائم از انها انتقاد کنید وقتی درمقایسه با مناسبت ها فراموش کارید. وقتی رفتارتان با خانمها سرد هست . وقتی نمی گویید چرا عصبی هستید و سخت دارید. وقتی به خانمها گوش نمی کنید . وقتی از نیازهایشان غافلید، باعث نا آرامی خانمها می‌گردد.

 

دقت داشته باشید که همۀ چیزها و احتیاجاتی که خانم ها دارند مردها هم دارند و همۀ احتیاجات و نیازهایی که مردها دارند خانمها هم دارند. گر چه بعضیهایشان ویژه همان گروه هست. تفکیک نیازها تنها برای این بود که واضح شود نیاز مردها به چه اکثر هست و نیاز خانم ها به چه چیز.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته معرفی شیوه هایی برای بهترین همسر دنیا شدن را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات