خبرهای ویژه

» اخبار سینما » مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۷

 کد خبر: 25266
 29 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ بسته هستند

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

در اخبار مرتبط با سینما خبر مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟  نگاهی داریم به میزان مهریه ستاره های سینمای کشور ایران که یقینا برای شما علاقه مندان تعجی برانگیز باشد با اینحال عده ای از آنها مهریه […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ 

نگاهی داریم به میزان مهریه ستاره های سینمای کشور ایران که یقینا برای شما علاقه مندان تعجی برانگیز باشد با اینحال عده ای از آنها مهریه چندانی ندارند. بسیار محشر نتیجا بازیگر مشهور هست, این مهریه خفن نداشته باشه, کی داشته باشه؟با اینحال یقیناً حقیقت, طوری که مردم تصور می کنند نباشد. مهریه بازیگران شدیدا به شخصیت خود فرد برمی‌گرددو نگاهی که ایشان به ازدواج داشته. گرچه بازیگرانی هم میباشند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند با اینحال در تمامی گفت و گو‌ها انکار می کنند. 

 

مهناز افشار

مهناز افشار پر سروصداترین مهریه را در کشور داشت. مرضیه برومند در گفت و گو‌ای مطرح کرد که بانو بازیگر که همان افشار باشد دوبرابر بودجه تئاتر کشور پشت قباله‌اش ملک دارد.بعد از آن, افشار حسابی شاکی شد و در تماسی به برومند گفت که مهریه‌اش ۱۰ شاخه گل نرگس هست که اگر همان هم شما را آزار میکند, تقدیم تئاتر ایران می کنم.

 

که برومند هم جواب داده; “الزامی به گل ندارد با اینحال میتواند بنز زیرپایش را برای خانه تئاتر بفروشد!”دیدنی این‌جاست که کمی‌بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ, گفت و گو‌ای کرد و در آن گفت که مهریه ۵ شاخه گل نرگس بوده هست.مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی مهناز افشار

 به نوشته سیرداق مهناز افشار «متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در استان تهران» بازیگر سینما, تئاتر و تلویزیون ایران هست.مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفتو برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی بههه تحصیل در رشته تدوین پرداخت.خانواده اش ریشه مذهبی دارند, به همین دلیل هم پیش از هرچیز مخالف بودنددد که دخترشان وارد بازیگری شود.در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

 

مهناز افشار بازیگری را با آلبوم تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ در ابتدا کردو پس از آن با ایفای نقش در فیلم رفقا به کارگردانی علی شاهه حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافتو با ایفای نقش در فیلم شور عشق به کارگردانی کمیاب مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

 

مشابهت چندان مهناز افشار به خواننده مشهور, در دقت نشریهها به ایشان در شروع کارش تأثیرگذار بود.مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایراننن شدو در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان دارای اختلاف کوشش کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد;

 

تلاشی که به دریافت چندین هدیه و تقدیرنامه از جانب منتقدین و جشنواره‌های داخلی انجامید.مهناز افشار, در سال ۹۳ در یکی از نقشهای اصلی در فیلم “آموزگار” به کارگردانی ناصر سعیداف, کارگردان مشهور تاجیک, ایفای نقش کرد.مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دومریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد.حاصل ازدواج اویک دختربه اسم لیانا هست

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

یکتا ناصر

شوهرش تا قبلی از عاشقانه‌ها کم‌تر شناخته می‌شد.منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌ها و همسر یکتا ناصر هست. ایشان در گفت و گو‌ای مطرح کرد که مهریه همسرشفقط ۵ سکه بهارآزادی بوده هست. آن‌ها سال ۱۳۹۴ باهم ازدواج کردند که ماحصل این زندگی, فرزندشان سوفیا هست.مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

برای شما نیز جالب است؟  هجوم علاقه مندان بسمت مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان ۱۳۵۷ در شهر تهران هست.ایشان در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده,به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر انچه که دوست می داشتبه کمک شانس بدست اورده و بدین جهت خیلی تلاش برای بازیگری نکرد هست.

 

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه‌دار هست.به دلیل علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست گزینه بازیگر کمپانی کردکه بالاخره برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.پس از بازی در چند سریال دیگر, وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست سرگرم به تحصیل شد.منوچهر هادی نیز در سال ۱۳۵۱ در استان تهران بدنیا آمده و بعنوان کارگردان و فیلمنامه نویس فعالیت می کند.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بهنوش بختیاری

یکی از باورنکردنی‌ترین مثل سلبریتی‌ها, بهنوش بختیاری هست. ایشان در گفت و گو‌ای مطرح کرد که بدون عروسی,آرایش‌کردن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته و پس از عقد رفته‌اند سرخانه‌شان, تا زندگی را در ابتدا کنند.مهریه‌ای هم که توافق شده, ۱۴ سکه بهار آزادی بوده هست.

 

با اینحال مسئله دیدنی این ازدواج, همسر اوست که در در طول این سال‌ها همۀ وقت} از نشریهها فراری بوده و شمار فراوانی از مردم در جستجوی شناخت ایشان میباشند.یقینا دلیل اصلی پیگیری مردم, خاطره‌های باورنکردنی‌وغریب بهنوش از همسرش هست که بحبوحه این خاطرات,حکایت منت‌کشی‌ برای بازگشت شوهرش به زندگی بود. گرچه بختیاری در تازه ترین گفت و گو‌اش مطرح کردهکه در بحبوحه لذت از زندگی دو نفره به سر می برد و حسابی حالش مفید هست. خدارا شکر!

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری «زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در استان تهران» بازیگر و منشی صحنه ایرانی هست.وی حاوی مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر تهران هست.مادرش اهل شهر قم می باشد.ایشان در تیر ماه ۱۳۷۸ با محمدرضا آرین ازدواج کرد و تا به این لحظه همسر اوست.بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

نرگس محمدی
اولین‌بار بحث ازدواجش در برنامه دورهمی مطرح شد, وقتی که در جواب مهران مدیری گفت خواستگار ندارد.بعد از آن خبری از ایشان نشد تا برنامه تئاتری که در مشهد داشت. تئاتری مشترک با علی اوجی.اینطور گفته میشود که همان‌وقتی که مشهد بودند باعلی بحبوحه عقد کردند و مدتی بعد هم, ازدواج آن‌ها رسما مطرح شد.نرگس محمدی مهریه خود را ۱۱۰ سکه عنوان کرد که آن هم تاکید خود آقای همسر بوده هست.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی نرگس محمدی

نرگس محمدی یک برادر و یک خواهر دارد «سارا محمدی » که هر دو آنها ازدواج کرده اندو نرگس تنها همدم و مونس مادرش هستو وقتی که مشغله کاری نداشته باشد به آشپزی در خانه میپردازد.از ابتدا دوست داشته در رشته هنر ادامه تحصیل بدهداما روزی که باید در امتحان ورودی هنرستان صدا و سیما کمپانی می‌کردههه اتفاقی برایش می افتاد که امتحان را از دست می‌دهد

برای شما نیز جالب است؟  بازیگرانی که از نقش های خود تنفر دارند

 

و مجبور میشود در رشته تجربی کنکور بدهد و در رشته پرستاری تحصیل کند.نرگس محمدی میگوید خانواده من درمقایسه با بازیگری گارد منفی نداشتند و اتفاقا از حضورم در عرصه هنر پیشباز هم میکردند.مادر نرگس محمدی کارمند صدا و سیما بوده همین مسئله باعث شده با محیط‌های هنری آشنایی داشته باشد.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف عرف و سنت های ایرانی‌ها خودش از ایلا تهرانی خواستگاری کرد.ایلا هم که اصلا انتظار خواستگاری نداشت بالافاصله قبول کرد! گرچه برای این‌که به خانواده‌ها هم احترام بگذارند,مراسم آشنایی ترتیب دادند که گرچه آن‌هم دارای اختلاف بود. ایلا به جای گل و شیرینی با کتاب سعدی و دو جلد از کتاب‌های هوشنگ به مراسم خواستگاری رفت. با اینحال ته هنری بازی‌شان, مهریه جوان هست.۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی به رنگ‌های سفید, قرمز و زرد .مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی ویدا جوان

ویدا جوان بازیگر تلویزیون, سینما و تئاتر متولد استان تهران هست. ویدا جوان با بازی در سریال زمانه کالا سال ۱۳۹۱ شبکه ۳ در نقش نگار به کارگردانی حسن فتحی به تلویزیون معرفی شد.ویدا جوان حاوی مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری هست. وی فرضیه پرداز, طراح و دانش آموختهبازیگری تئاتر در کانون تعلیم های استاد حمید سمندریان می باشد.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

ویدا جوان متاهل و اسم همسرش ایلا تهرانی هست. ویدا جوان در حرکتی باورنکردنی خودشبه خواستگاری همسرش ایلا تهرانی رفته و ایشان هم از ذوق زدگی‌اش همان لحظه جواب مثبت داده هست.ایلا تهرانی در این خصوص میگوید راستش را بخواهید آن چیزی که دلیل شد من شیفته ویدا شودمو در تصمیم گیری ام برای ازدواج با ایشان مصمم شوم, جسارت و قدرتی بود کهدر ایشان وجود داشت, چیزی که این ایام کمتر به چشم می خورد.

 

ویدا جوان درمورد نحوه آشنایش با همسرش میگوید; یکی از دوستانم که از علاقه ام به دوبلهباخبر بود مرا به استودیو ضبط صدای ایلا برد تا تست دهم. طی همین جلساتی که به آنجا میرفتمو با ایلا گفتگو می‌کردیم به این نتیجه رسیدیم که علایق مشترکمان در رنگها,هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار هست و حتی بعد از ازدواج تفاهم ما دو نفر برای خانواده‌هایمان هم خیلی دیدنی بود.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان متولد اصفهان و در کار تجارت نقره هست.نیوشا ضیغمی که بردباری نمی‌کرده خانواده‌ها برسر مهریه در مراسم خواستگاری چانه بزنند همان اول کار را راحت و مهریه‌اش را ۱ سکه بهار آزادی مطرح نموده هست.مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی «متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در استان تهران» بازیگر زن ایرانی هست,ایشان اصالتا اهل کرمانشاه هست ,وی دانش‌آموخته رشته روانشناسی طفل در دانشگاه شهید بهشتی هست.روشا ضیغمی «بازیگر» خواهر کوچکتر اوست.نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در استان تهران به جهان آمد.ایشان و خانواده اش در خیابان میرداماد زندگی میکردند.

 

ایشان اصالتاً اهل استان کرمانشاه هست,نیوشا ضیغمی بعد از آخر دبیرستان, لیسانس خود را در رشتهه روانشناسی طفل از دانشگاه شهیدبهشتی شهر تهران گرفت.ایشان با کمپانی در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفتو به وسیله این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد.بی درنگ بعداز فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در آلبومٔ تاریخی در چشمم باد که در شهر تاریخی ماسوله فیلمبرداری شده بود

برای شما نیز جالب است؟  نامزدهای ممکن اسکار 2018 را بشناسید

 

نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.ایشان سپس در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانیی محمدعلی سجادی ایفای نقش کردو همین فیلم باعث هم کاری مجدد ضیغمی و محمد علی سجادی در فیلمم شوریده گشتو برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شدو با بازیگرانی چون هدیه تهرانی رقابت کرد.

 

گرچه توزیع فیلم شوریده با چند سال تأخیر دلیل شد که از این فیلمم پیشباز فراوانی نشود.وی سپس در فیلم‌های مواجهه, گناه من, بازی کرد که این دو فیلم هم با چند سال تأخیر و به روش محدود توزیع شدند.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بهاره رهنما

ازدواج اولش با پیمان قاسم‌خانی بود. با اینحال ازدواج دومش بود که حسابی خبرساز شد.ایشان برای ازدواج مجدد, مراسم عروسی گرفت و تصویر‌هایش به وفور در شبکه جهانی وب دیده می‌شد.امیرخسرو عباسی همسردوم رهنماست و مدیریت یک برند آرایشی مشهور را به عهده دارد.

 

رهنما وی را حاج آقا خطاب می کند و تنها شرط ازدواجی که شوهرش قرار داده, نماز اول وقت هست.رهنما مهریه مخصوصی ندارد و به گفته خودش یک هدیه بین خودشان هست با اینحال حق طلاق, مسکن, حضانت و… را از شوهرش گرفته.مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما «زاده ۱۳۵۲ در اراک» بازیگر زن ایرانی هست.ایشان لیسانس دستمزد قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌هست . همسر سابق ایشان پیمان قاسم خانی نویسنده سینما بود.این زوج دختری به اسم پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور درر تئاتر “پنجره‌ها” و فیلم سینمایی بانو را دارد.

 

این بازیگر ۴ شهریور ۹۶ با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد.امیر خسرو عباسی صاحب یک برند آرایشی بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی استکه مدتی هست بهاره رهنما کارهای تبلیغاتی را برای ایشان انجام می دهد.

مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

نفیسه روشن
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون وقتی که مهمانان برنامه خوشا شیراز بودند درمورد ارادتش به حضرت رضا «ع» اظهار داشت; مهریه من به نیابت امام رضا «ع» هشت سکه بهار آزادی استو امام رضا «ع» را بسیار علاقه مندم و به همین دلیل چندان مشهد می روم.مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟

بیوگرافی نفیسه روشن

اساس فعالیت ; سینما , تلویزیون و تئاتر
تولد ; ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱
۳ مهٔ ۱۹۸۲ ‏«۳۴ سال»
محله; باغ صبا, استان تهران, ایران
ملیت; ایرانی
پیشه ;هنرپیشه
سال‌های فعالیت; ۱۳۸۱-تا این لحظه
مدرک تحصیلی ; کارشناسی فقه و دستمزد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی

 

نفیسه روشن «زاده ۱۳۶۱» بازیگر سینما و تلویزیون هست.ایشان در باغ صبا شهر تهران به جهان آمده و حاوی مدرکِ کارشناسی دستمزدِ دانشگاه ازاد اسلامی هست.ایشان فرزند اول خانواده هست و دو برادر کوچکتر از خود دارد.نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود,و وقتی که خواست وارد جهانِ بازیگری شود نه تنها مخالفتی با ایشان نکردند حتی وی را بسیار ترغیب کردند.

 

 

امیدواریم از خواندن مهریه مشهورترین بازیگران زن ایرانی چقدر است؟ لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات