خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » نکات ساده برای شاد کردن همسرتان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱:۲۰

 کد خبر: 18610
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای نکات ساده برای شاد کردن همسرتان بسته هستند

نکات ساده برای شاد کردن همسرتان

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”نکات ساده برای شاد کردن همسرتان” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم نکات ساده برای شاد کردن همسرتان  برای شاد کردن همسر حتما ضروری نیست تا کار بزرگی را انجام دهید حتی این رفتارهای کوچک هستند که می توانند بسیار بزرگ به […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”نکات ساده برای شاد کردن همسرتان” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

نکات ساده برای شاد کردن همسرتان 

برای شاد کردن همسر حتما ضروری نیست تا کار بزرگی را انجام دهید حتی این رفتارهای کوچک هستند که می توانند بسیار بزرگ به نظر آیند. در رابطه ها لحظات کوچک هستند که حرف اول را می زنند.در یکی از بررسی ها روانشناسی با چندین عدد از زنان شادی که در رابطه زناشویی خود بسیار موفق و خوشحال بودند

 

مذاکراتی به رفتار آمده است. کارهایی که همسرانشان برای خوشحالی آن ها انجام می دهند به این گونه می باشد که در پایین آورده ام:

 

برای ایشان یادداشت بگذارید

من و همسرم بیشتر از ۵ ساله که ازدواج کرده ایم. ممکن است فکر کنید رابطه ما الان دیگه خیلی کسل کننده شده با اینحال اون در بیشتر مواقع با گذاشتن یادداشت های عاشقانه در کیفم به من یادآوری میکنه که دوستم داره. من هر شب وسایلم رو برای فردا تکمیل میکنم و همسرم اون یادداشت رو داخل وسایلم قرار میده.

 

ایشان را بخندانید

۳ ساله که نامزد هستیم با اینحال هنوز هم وقتی فیلمی از خودش برام میفرسته از خنده روده بر میشم. این کارش تنها برای این نیست که بخواد منو بخندونه حتی علاقه ش رو به من نشون میده و من هم ایشان را علاقه مندم و این کارش رو ستایش می کنم.

 

به ایشان گوش بدهید

وقتی مشکلی دارم که واقعا منو اذیت میکنه همسرم تمام توجهش رو به من میده. اون موبایلش رو زمین میذاره و موقع گوش دادن به حرفام هیچ کار دیگه ای انجام نمیده. با این کارش به من نشون میده که چقدر براش مهم هستم و به من ارزش میده.

برای شما نیز جالب است؟  بررسی دلایل مهم طلاق زوجین از دید روانشناسی

 

به ایشان محیط شخصی بدهید

من و همسرم بعد از یک سال نامزدی پایین یک سقف رفته ایم. وقتی از زندگی مجردی وارد یک زندگی دو نفره میشی ممکن است کمی سخت باشه. وقتی متوجه میشه که به محیط شخصی نیاز دارم و می خوام کمی با خودم باشم این رو درک میکنه و به بهانه پیاده روی بیرون میره.

 

با مادر زن رابطه بگیرید

همسرم هر هفته به مادرم زنگ میزنه. رابطه خیلی خوبی با مادرم داره و هر هفته بهش زنگ میزنه چون میدونه که بزرگتره و تنها زندگی میکنه. این نشون میده که چقدر آدما براش مهم هستن و نسبت بهشون بی اختلاف نیست.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته نکات ساده برای شاد کردن همسرتان را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات