خبرهای ویژه

» اخبار سینما » وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۶

 کد خبر: 28047
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند بسته هستند

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

در اخبار مرتبط با سینما خبر وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند  چندی قبل عده ای از بازیگران ایرانی با پخش خبر ازدواج یا نامزدی خود با یک مرد پولدار که اگر مشهور هم باشد برایشان خیلی بهتر […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند 

چندی قبل عده ای از بازیگران ایرانی با پخش خبر ازدواج یا نامزدی خود با یک مرد پولدار که اگر مشهور هم باشد برایشان خیلی بهتر خواهد شد, اذهان عمومی را به خود سرگرم می کنند. شبنم فرشادجو حرکتی نمونه سحر قریشی انجام داده هست و در صحبتی با مجله زندگی فرضیه‌آل, مسئله نامزد آلمانی‌اش خودش را به نحوی کتمان کرده هست.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

بازیگران زن سینما با عده ای برنامه‌های تبلیغاتی مجازی و نمایش روابط کوتاه خودشان با عده ای آدم‌های باورنکردنی و قریب برای رقم زدن ازدواج‌های غوغایی مد نظر, برای خودشان بازارگرمی مجازی میکنند.یکی از همین بازیگران زن در صحبتی اینترنتی به روشنی اقرار میکند که شمار فراوانی از بازیگران زن سینما در جستجوی شوهر پولدار میگردند و به همین دلیل در شبکه های مجازی مارکت گرمی میکنند.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

سحر قریشی و امید علومی

 

به نوشته پار ناز حدوداً دو سال پیش سحر قریشی در برنامه دید در شب در مقابل رضا رشیدپور نشست و از ازدواج قریب الوقوع‌اش با امید علومی «خواننده» اطلاع داد.این دو پس از این صحبت به مجله فرضیه‌ال رفتند و خبر ازدواجشان را به سرعت نشریهای کردند با اینحال به فاصله یکسال بعد سحر قریشی در برنامه جعبه سیاه آپارات به اردشیر احمدی مجری برنامه صراحتا گفت; مجرد هست و ازدواج نکرده هست.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

ستاره های زن ایرانی،بازیگران مشهور زن ایرانی و ازدواج

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

ازدواج سحر قریشی با امید علومی

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران بد قیافه ای که در هالیوود به موفقیت رسیدند

 

گرچه عده ای از این بازیگران پیروز میشوند شوهر پولدار بیابند و برخیموفق نمیشوند. نمونه مصداقی‌اش بهاره رهنماست که نتیجا با حاشیه‌آفرینی‌های فراوان در باب جدایی‌اش از پیمان قاسم‌خانی پیروز میشود همسری جوانتر و پولدارتر از خودش بیابد و راهی منزل اقبال شود.

 

با اینحال بازی نشریهای, اینستاگرامی بازیگران زن سینما و تلویزیون برای یافتن شوهر پولدار خوب باز هم متوقف نمی شود.حدود یک سال پیش هم شبنم فرشادجو, بازیگر مطرح سریال‌های خنده دار با پخش عکسی در کنارمردی آلمانی در اینستاگرامش نوشت; “نمیتونم چشم ازت بردارم”.

 

بعد از این انتشار این نوشته برداشت اغلب مصرف کنندگان شبکه های مجازی این بود که فرشادجو رو دست به تمامبازیگران سینما زده‌ و پیروز شده‌ یک شوهر اینترنشنال, پولدار و خارجی بیابند و با گزینش مد نظرش ازدواج کرده هست.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

نامزد آلمانی شبنم فرشادجو
این بازیگر بعد از انتشار این نوشته هیچ واکنشی نشان نداد و خیلی‌ها تصور کردند شایدوی علاقه‌مند نیست بیش از این اطلاعاتی درمورد‌ زندگی شخصی‌اش پخش شود.مدتی از انتشار این نوشته گذشت و شبنم فرشادجو نتیجا در باب خبر ازدواجش به ماهنامه جهان زنان گفت;تابستان سال جاری سفر بیرون از کشور بودم و به همین دلیل نتوانستم پیشنهادات بازیگری را قبول کنم.

 

رفقا با مشاهده یک تصویر مشترک تصور کردند من ازدواج کرده‌ام, در صورتی که هنوز ازدواج نکرده‌ایمو نامزد هستیم. دوران نامزدیمان را می گذرانیم و در زمانی نه چندان دور ازدواج خواهیم کرد.مشرق پیشتر نوشت; با اینحال تازه شبنم فرشادجو حرکتی نمونه سحر قریشی انجام داده هست و در گفتگوییبا مجله زندگی فرضیه‌آل,

برای شما نیز جالب است؟  اختلاف سنی نتوانست مانع عشق این سلبریتی ها شود

 

مسئله نامزد آلمانی‌اش خودش را به نحوی کتمان کرده و درمورد خودش چنین گفته هست;خیلی جدی به ازدواج فکر میکنم. حس میکنم بطور کلی به یک بلوغ فکری رسیده‌ام.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

بازیگران زن ایرانی،ازدواج بازیگران زن ایرانی،

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

ماجرای نامزدی فرشادجو
چون در نتیجه همه ی انسان ها در یک سن مشخصی به این بلوغ فکری نمیرسند. علی الخصوص ما هنرمندان که معمولاً طفل
درونمان اکثر از بقیه اکتیو هست.جدی ترین خصوصیاتی که در ازدواج برایم مهم هست راستگو بودن و وفاداری هست.سن بالاتر از خودم رادوست دارم. من فوق لیسانس دارم و علاقه مندم همسرم در سطح تحصیلات خودم و بالاتر باشد.

وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند

ایشان پیشتر این صحبت اشاره می کند; هم اینک حس می کنم چیزی در زندگی‌ام کم هست و با خودم می‌گویمتا چه زمانی باید تنها باشم و اگر یک همراه داشته باشمدر این شرایط که به این بلوغ فکری رسیده ام, چقدر مفید هست.در این صحبت فرشادجو هیچ اشاره‌ایبه نامزد آلمانی‌اش نمی کند و باز هم خود را زنی تصویر میکنند که در انتظار خواستگاری تازه‌ هست.

 

 

امیدواریم از خواندن وقتی بازیگران زن دنبال شوهران ثروتمند هستند لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات