خبرهای ویژه

» اخبار سینما » پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۹:۱۱

 کد خبر: 19421
 28 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر بسته هستند

پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر

در اخبار مرتبط با سینما خبر پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. مهران مدیری بازیگر و کارگردان سینمای کشور ایران، درمورد خانواده خود سعی می کند چیزی بروز ندهد و اکثر تصویر وی بهمراه خودش در محیط مجازی پخش شده بود. شهرزاد مدیری Shahrzad Modiri کوچک […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

مهران مدیری بازیگر و کارگردان سینمای کشور ایران، درمورد خانواده خود سعی می کند چیزی بروز ندهد و اکثر تصویر وی بهمراه خودش در محیط مجازی پخش شده بود. شهرزاد مدیری Shahrzad Modiri کوچک ترین عضو خانواده مدیری هست. آرام و شمرده حرف می‌زند و سعی می کند که با جواب های کوتاه، این آرامش را بعنوان خصلت ذاتی اش به ما معرفی کند.

 

با اینحال برق چشمانش و لحظاتی که با برادرش اختلاف نظر پیدا می کند، دستش را رو می کند و معلوم میشود که هوش و نبوغ خانوادگی بهمراه آن انرژی ژنتیک، به ایشان هم رسیده. به محض ورود به دفتر ما یکی از مجله های شماره قبلی را برمی دارد و با توجه ورق میزند، یکی از تصویر های پدرش در سریال «مرد هزار چهره» را می‌بیند

 

و طوری که ما نشنویم به فرهاد بیان می کند:« نگاه کن شبیه به بقال‌ها شده!» و بعد میخندد. دختر مهران مدیری، تمام کارهای پدرش را دنبال می کند و جزو مخاطبان اصلی سریالهای خنده دار ایشان هست.

 

گفتگوی شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری

شهرزاد تمام کارهای مهران مدیری را دیده و از بین انها «شب های برره» را بعنوان برترین کار پدر گزینش می کند. دختر به ذهن خطور می کند ساکت و سربه زیری که روبه روی ما نشسته اقرار می کند که عده ای مواقع مچ پدرش را میگیرد و به دلیل اشتباهات در کارهایش به ایشان تذکر میدهد:« سر سریال باغ مظفر از یکی از قسمت ها خوشم نیامد

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران اسطوره ای که دستشان به اسکار نرسیده است

 

به پدرم گفتم و ایشان هم گفت درستش می کنم». شهرزاد یازده سال اکثر ندارد با اینحال در این مدت تمام سریال‌های پدرش را موبه مو دنبال می کرده و حتی گاهی اوقات هم برای نزدیکی اکثر به پدری که همۀ وقت} سرکار هست با ایشان به پشت صحنه سریال ها می‌رود:« سر پاورچین و باغ مظفر با بابام به پشت صحنه رفتم.

 

اونجا تمام مدت دنبال شقایق دهقان بودم». دختر مهران مدیری بودن برای شهرزاد مهمترین اتفاقات زندگی هست. ایشان گاهی اوقات از این مسئله حسابی لذت می‌برد و گاهی اوقات هم نه.« هم مفید هست و هم بد. گاهی اوقات آن قدر سؤال می پرسند که آدم اذیت می‌شود».

 

شهرزاد با کمک برادرش و گرچه هوش ذاتی اش راه و شیوه مناسبی برای برخورد با این سؤالات یافته. اگر از شهرزاد مدیری درمورد پدرش، خانواده و هر مسئله خصوصی دیگری بپرسید؛ ایشان یا جواب نمی‌دهد یا این که با جواب های نصفه و نیمه پشیمان‌تان می کند.

 

با اینحال اگر فکر می‌کنید که این سختی ها وی را از دختر مدیری بودن خسته کرده، بطور کلی در اشتباه‌اید، چون:«‌همه ی مهران مدیری را دوست دارند. من هم.

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

چون پدرمه، در تلویزیون می بینمش و کارهایش را علاقه مندم و گرچه یک جاهایی هم به‌ درد میخورد». بله، مهمترین نکته همین هست. چه کسی بدش می‌آید که به اردو برود و معرفی خانم مدیر دلیل شود تا با یک بغل جایزه به منزل برگردد؟ شهرزاد این مسئله را با ذوق تعریف می کند و بعد میگوید که تا این لحظه کاری نکرده که مهران مدیری به مدرسه دخترش برود.

برای شما نیز جالب است؟  معرفی برترین فیلم های تازه و مجبوب خارجی

 

در تمام مدتی که شهرزاد حرف می‌زند، فرهاد با سکوت به خواهرش و حرف هایش گوش می‌دهد و وقتی حرف به شیطنت شهرزاد میرسد، برخلاف نظر شهرزاد سرش را بالا می اندازد.شهرزاد صحبت هایش را قطع می کند و نگاه معنی داری به برادرش می اندازد و میگوید:« شیطان هستم با این وجود سر کلاس های مهم درس گوش می‌دهم».

 

رابطه این خواهر و برادر باورنکردنی و بامزه هست. فرهاد در تمام مدت گفت و گو سعی می کند با حفظ استقلال خواهرش، مواظب ایشان باشد. در منزل مدیری، همۀ با هم مفید میباشند و شهرزاد بعنوان دختر کوچک خانواده با همه ی احساس راحتی و نزدیکی می کند.

درباره شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +عکس

دختر کوچک مهران مدیری، از پدرش بعنوان یک هم‌بازی مفید در وسطی و گل کوچیک حرف می‌زند و وی را بعنوان اولین آدمی که در لحظه قهر برای آشتی پیش قدم می‌شود، معرفی می کند.معمولا در این جور مواقع، شهرازد به اتاقش میرود و پدر مجبور هست که به اتاق ایشان برود و گاهی با شرح منطقی و گاهی هم

 

با قربان صدقه رفتن، دختر کوچک را راضی کند. شهرزاد مدیری از همین زندگی ساده و پر از دوستی همراه با خانواده اش لذت می‌برد، هم اینک سرگرم مدرسه،موسیقی و نقاشی هست و قصد بازیگر شدن هم ندارد. اگر پدرم بخواهد برای ایشان بازی می کنم با اینحال هیچوقت بازیگر نمی‌شوم.

 

 

امیدواریم از خواندن پیرامون شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری +تصویر لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات