خبرهای ویژه

» دکوراسیون » چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱:۱۱

 کد خبر: 24799
 42 بازدید
 دیدگاه‌ها برای چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر بسته هستند

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر را برای شما انتخاب کرده ایم. چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر هر کس از کودکی در فکر خود فرضیه آل هایی برای چیدمان خانه رویایی خود دارد, پلان […]

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر را برای شما انتخاب کرده ایم.

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر

هر کس از کودکی در فکر خود فرضیه آل هایی برای چیدمان خانه رویایی خود دارد, پلان آن را در دفتر نقاشی اش می‌کشد و برای وسایل و لوازم آن برنامه ریزی می‌کند. زمانی که روز موعود میرسد و باید برای خانه آتی خود تصمیم بگیرد, به داشته های ذهنی خود رجوع کرده و برحسب علایق کودکی برای دکوراسیون خانه خود تصمیم می‌گیرد. خرید جهیزیه عروس دقیقا یکی از همین مواقعی هست که باید رویاهای کودکی را محقق کنید.

مطالب مرتبط با دکوراسیون برروی لینک پایین کلیک کنید

دکوراسیوندکوراسیون

 

شمار مردم ساکن; ۲ نفر
شغل صاحب خانه; نظامی
موقعیت شهر; بندر عباس
متراژ فضا; ۹۵ متر مربع
طبقه; دوم
ملک اجاره ای
شمار اتاق خواب; دو خوابه
سبک دکوراسیون; تلفیقی
رنگ های غالب; خاکستری و آبی
طراح; فاطمه دارابی و علی آفاقی

 

“تعریف هر سبک دکوراسیون داخلی, بر عرصه منابع گوناگون, دارای اختلاف هست.”

خرید جهیزیه را با توجه انجام دادم

من برای خرید جهیزیه این دکوراسیون را انتخاب کردم. رنگ خاکستری را دوست داشتم و در ترکیب رنگی آن, آبی را قرار دادم. به نظرم این دو رنگ مفید با هم ست میشوند و محیط خانه خانه رنگ میگیرد.

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

اکثر عروس ها زمانی که برای خرید جهیزیه خود اقدام میکنند و چیدمان خانه را انجام میدهند, دوست دارند سبک دکوراسیون کلاسیک داشته باشند و محیط داخلی خانه شان رسمی تر باشد. با این وجود من و همسرم دوست داشتیم دکوراسیون منزل مان به سبکی باشد که درون آن راحت باشیم, محیط داخلی به ما آرامش دهد, ترکیب رنگی دور از کرم و قهوه ای یا حتی سفید باشد.

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

علاقه داشتم برای وسایل چوبی همراه با رنگ چوب, رنگ سفید هم به کار برده شود تا نمای زیباتر و شادتری به چیدمان منزلم بدهد.

 

چیدمان دکوراسیون خانه را از ذهن خودم آغار کردم

زمانی که رنگ خانه را در ذهنم انتخاب کردم, با استناد به همان هم دکوراسیونی را در نظر گرفتم که ترکیب رنگی هماهنگی داشته باشد. سپس خرید جهیزیه را شروع کردم. به نظرم بالاخره نیز نتیجه خوبی از خرید وسایل باقی ماند و درون خانه قرار گرفت. بعد از چیدمان وسایل در خانه, دکوراسیون خاکستری و آبی بوجود آمد و دقیقا به همان شکلی ایجاد شد که در ذهنم داشتم.

 

سپس ترجیح دادم یک رنگ مخالف هم در دکوراسیون خانه وجود داشته باشد, به همین دلیل ابتدایی ترین شیوه, سود گیری از چهارپایه هایی بود که با خرج کم حاضر شدند, خود ما انها را رنگش کردیم و گلدان ها را روی چهارپایه ها قرار دادیم.

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

چه فضایی بهتر از استند گل برای قرار دادن گیاهان آپارتمانی خوشگل در محیط خانه می باشد؟ بانو دارابی هم از همین شگرد برای برجسه کردن گل و گیاهان خود سود گیری کرده هست.

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

دیزاین دکوراسیون داخلی خانه

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

دکوراسیون منزل

چیدمان دکوراسیون خانه های پایین 100 متر

 

 

سیرداغ با تجمیع مطالب چیدمان دکوراسیون خانه های پایین ۱۰۰ متر در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دکوراسیون
تبلیغات