خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۴:۴۷

 کد خبر: 25026
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر بسته هستند

کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر  خانم ها در طول تاریخ همۀ وقت} به زیبایی و جذابیت خود ارزش فراوانی داده اند، […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر 

خانم ها در طول تاریخ همۀ وقت} به زیبایی و جذابیت خود ارزش فراوانی داده اند، با استناد به این شرایط عده ای اوقات کارهای عجیبی نیز از آنها بنمایش درآمده هست. مدهای باورنکردنی‌وغریب همۀ وقت} وجود داشته حتی لحظه های قبل, کارهایی که بانو ها در قبل برای دلنشین تر شدن انجام میدادند واقعا باورنکردنی هست.

 

استانداردهای زیبایی کم کم لحظه تغییر کرده هست و یقینا کارهایی که زنان در قبل برای دلنشین شدن می‌کردند شما را شوکه کند. سایت لذت چند مثل از باورنکردنی ترین مدهای زیبایی در قبل را آورده تا نشان دهد که معیارهای زیبایی نسبی و تغییرپذیر میباشند.

 

چاپین:قرن های ۱۵ – ۱۷
زنان در قرن های ۱۵ الی ۱۷ کفش های چاپین را می‌پوشیدند تا لباسهای شان کثیف و گلی نشود. ارتفاع پاشنه این کفش ها ۵۰ سانتیمتر بود. از این جهت هر خانمی با پوشیدن این کفش ها به یک خدمتکار نیاز داشت تا وی را همراهی کند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترمحافظ آرایش:۱۹۳۹
با سود گیری از این نقاب ها زنان آرایش خود را از برف و باران حفظ می‌کردند. ایراد این نقاب ها این بود که از داخل بخار میگرفت.

کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر

حفره گونه:قرن ۲۰
در قبل چهره زنان بدون حفره گونه هیچ جذابیتی نداشت. از این جهت برای ایجاد حفره گونه چنین ابزاری را روی گونه قرار می دادند که فشار و درد فراوانی داشت.

برای شما نیز جالب است؟  فستیوال دختران و پسران موقرمز در هلند

کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر

پیشانی بلند و برداشتن مژه ها:رنسانس
یکی از مدهای زیبایی در دوره رنسانس پیشانی بلند و گرد بود و خط رویش مو تا جای ممکن در بالاترین قسمت پیشانی قرار داشت. اکثر زنان مو های بالای پیشانی را با تیغ می زدند تا خوشگل شوند. به علاوه از طرف دیگر با موچین مژه ها را برمی داشتند تا بطور کلی با استناد به مد پیش رفته باشند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترپوست سفید:انگلیس، قرن ۱۷
در انگلیس برای سفید کردن پوست کالایی که با سرب و سرکه درست شده بود را سود گیری میکردند. با اینحال بعد از مدتی پوست زرد می شد. الیزابت اول یکی از علاقه مندان این کالا بود و بعنوان ماسک جوانی در دوران خود مشهور بود.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترشبکه های وریدی:انگلیس، قرن ۱۷
در انگلیس در قرن ۱۷ زنان برای نشان دادن اصالت خود با مداد آبی روی گردن، سینه و بازوها خطوط رگ می کشیدند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترگاز گرفتن لب ها:دوره ویکتوریا
ملکه ویکتوریا سود گیری از لوازم آرایشی را منع کرده بود. از این جهت زنان راه دیگری برای زیباسازی خود یافتند. آنها به جای رژگونه و رژ لب گونه ها را نیشگون و لب ها را گاز میگرفتند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترآرسنیک برای زیبایی:قرن ۱۹
در قرن ۱۹ برای ایجاد چهره گلگون و چشم های درخشان آرسنیک می‌خوردند. و به توجه به اینکه می‌دانستند این ماده عوارض جانبی دارد و دلیل بزرگ شدن غذه تیروئید و گاهی مرگ می‌شود از آن سود گیری می‌کردند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشترلباس سبز:دوره ویکتوریا
در دوره ویکتوریا زنگ سبز در بین زنانی که تابع مد بودند شایع بود. برای تولید این رنگ از ترکیب آرسنیک و مس سود گیری میکردند که این رنگ گاهی اوقات دلیل مرگ صاحب لباس می شد. این رنگ با مخاط در رابطه بوده و دلیل التهاب می شد و به تدریج به پایین پوست نفوذ می‌کرد. آنها دیوار منزل ها را هم رنگ می‌کردند و ساکنان منزل را با خطری مرگبار مواجه میکردند.
کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر

برای شما نیز جالب است؟  نمونه انگلیسی همراه با خانم دکتر ایرانی جراح در کیش

کارهای بانو ها برای زیبایی اکثر،زنان و کارهای باورنکردنی برای زیبایی،زنان و ملاک های زیبایی باورنکردنی

 

 

امیدواریم از خواند نوشته کارهای باورنکردنی خانم ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات