خبرهای ویژه

» مدل های کیف و کفش » گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۲

 کد خبر: 21662
 8 بازدید
 دیدگاه‌ها برای گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر بسته هستند

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر

درمورد کیف و کفش های تازه نوشته ای داریم با عنوان گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر که پیشتر به آن میپردازیم. گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر  برخی اوقات به کار بردن جواهرات و مدلهای ویژه در کفش ها،هزینه انها را تا میزان بسیار فراوانی گسترش میدهد که […]

درمورد کیف و کفش های تازه نوشته ای داریم با عنوان گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر که پیشتر به آن میپردازیم.

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر 

برخی اوقات به کار بردن جواهرات و مدلهای ویژه در کفش ها،هزینه انها را تا میزان بسیار فراوانی گسترش میدهد که در این مقاله به معرفی آنها میپردازیم. به دفعات شنیده اید پا قلب دوم بدن هست و باید در مراقبت از انها کوشید، با اینحال آیا واقعا به این مسئله دقت کرده اید که سود گیری از کفش خوب می‌تواند بر سلامت شما چه اثری داشته باشد؟

 

چون اگر برای مدت طولانی از کفش نامناسب سود گیری کنید، بدون تردید مشکلاتی از قبیل دردهای کمر، انحراف انگشتان پا یا مشکلات پوستی در ناحیه پا برای شما بوجود خواهدآمد.اگر بخواهیم جمع بندی کنیم، با دقت به فصول گوناگون، کفش های گوناگونی در مارکت می باشد. در جهان حال حاضر تعداد فراوانی از مردم، علی الخصوص قشر جوان،

 

به مدگرایی و ویژه بودن علاقه بیشتری یافته اند و برخی از انها هزینه های گزافی را برای پوشاک خود پرداخت میکنند. برای تعداد فراوانی از مردم که کاربردپذیری و اولویت در زندگی آنها ارزش دارد کفش وسیله ای هست که از آن برای نگهداری از پا در طرف دیگر گرما و سرما و پیشگیری از آسیب رسیدن به پا سود گیری می‌شود.

 

از مریلین مونرو نقل میکنند که گفته هست: «به هر دختر کفشی خوب بدهید تا جهان را فتح کند!» ممکن است فکر کنید مریلین غلو میکند، با اینحال سبک پردازان و طراحان مشهور جهان هم تاکید کرده اند که میتوان یک فرد شیک و دارای اختلاف را در درجه اول از روی نمونه موهایش و در درجه دوم از روی کفش ایشان شناخت.

 

وقتی کفشی مرغوب، با ساده ترین لباس هماهنگ می‌شود، حال و هوای تیپ شما را دگرگون می‌کند و به آن کیفیتی و جلوه ای مرغوب و اعلا می بخشد، در حالی‌که فاخرترین و گرانترین لباس ها، اگر با کفشی کهنه یا نامناسب هماهنگ شوند، در دید تماشاگر چیزی بیش از یک دست لباس کهنه و مندرس به نظر نخواهدآمد.

 

برخی روان شناسان اعتقاد دارند حس شیرین پوشیدن یک جفت کفش تخت مرغوب «ویس» بهمراه شلوار جین، یک جفت کفش پاشنه بلند کرم رنگ «ناین وست» برای سود گیری روزمره و یک جفت بوت بلند مشکی «چارلز اند کیت» برای میهمانی را با کمتر لذتی در جهان می‌توان مقایسه کرد.

 

ستاره های سینما یا دیگر اشخاص مشهور در مراسم های گوناگون با کفش های گرانبهایشان هوش از سر می ربایند، با اینحال چنین نیست که پیدا کردن این کفش ها برای یک شخص عادی مانند هزینه شان افسانه ای باشد. هر فردی میتواند صاحب یک جفت یا چندین جفت از این کفش های رویایی باشد؛ نیازی هم ندارد. مریلین مونرو یا ملکه باشد، کافی هست تنها بتواند هزینه نجومی این کفش ها را پرداخت کند.

برای شما نیز جالب است؟  انواع نمونه های تازه کیف زنانه شیک بهار 2018

 

معمولا در استان تهران بیشتر انسانها برای خرید کفش های مرغوب و نسبتا گران به مارکت سپهسالار میروند. معمولا هزینه گران ترین کفش ها در سپهسالار از چندصد هزار تومان تجاوز نمی‌کند، با اینحال مراکز خرید انگشت شماری هم در استان تهران میباشند که می‌توان در انها کفش های چندمیلیون تومانی را پشت ویترین مغازه ها دیدن کرد؛

 

از نمونه چنین مراکزی مرکز خرید «سام سنتر»، در خیابان فرشته، هست. گرچه برخی خریداران هم با این کفش ها راضی نمی‌شوند و شبیه به های گران تر را از روی کاتالوگ سفارش می‌دهند که در ایتالیا یا فرانسه ویژه ایشان دوخته و ارسال شود.مطمئنا همانگونه که هی ارزانی ای بی حکمت نیست، هیچ گرانی ای هم بی دلیل نیست. وقتی یک جفت کفش با کیفیت و مرغوب میپوشید، نه تنها در چشم دیگران شیک پوش به نظر میرسید در آن کفش ها راحت خواهیدبود!

 

کفش مرغوب و گرانقیمت، به پاهای شما احساس راحتی میدهد؛ مثلا خانم هایی که در کفش پاشنه بلند پاهایشان اذیت میشود، اگر کفش های پاشنه ده سانتی «ناین وست» را بپوشند، پاشنه های ده سانتی این کفش به آنها حس امنیت و راحتی پاشنه پنج سانتی را میدهد. این کفش را میتوانید به مبلغ پنج میلیون تومان تهیه کنید و از پوشیدنش احساس راحتی کنید و لذت ببرید.

 

به علاوه از طرف دیگر اگر اهل ورزش هستید و میخواهید یک کتانی بینظیر بپوشید، کتانی های «دانک پاریس» برند «نایک» ««Nike Dunk Paris Editio»» به هزینه ۱۰ میلیون تومان برای خرید می باشد. معمولا هزینه کفش های زنانه در مارکت لاکچری، در مقایسه با کفش های مردانه، به دلیل ساختارشان چند برابر هست. پیشتر گران ترین کفش های جهان راکه اغلب زنانه میباشند معرفی می‌کنیم.

 

این کفش های زنانه در رده گرانقیمت ترین به شمار می‌آیند و این گرانی به دلیل سنگ یا الماس گران هزینه ای هست که در تولید انها استفاده شده هست.

 

Diamond Dream Stilettos by Stuart Weitzman- $500,000

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

یکی از گرانقیمت ترین کفش های زنانه «Diamond Dream Stilettos» هست که طراح مشهور استورات وِیتس من آن را ساخته استو آنیکا نانی رُز مشهور آن را برای مراسم اسکار سود گیری کرد. این کفش ارزشی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار دارد. در نوک این الماسی ۱۴۲۰ عیار با قاب پلاتین استفاده شده که آن را بسیار شیک و خوشگل کرده هست.

برای شما نیز جالب است؟  فایده ها و معایب کفش ها و دمپایی تابستانی

 

دونوار الماس مانند در بالای کفش قرار دارد و در تمامی انگشتان پا دو بند نقره ای رنگ قرار گرفته که آن را به کفشی دلنشین و دلنشین برای خانم ها مبدل کرده هست.

 

Ruby Slippers by the ‘Wizard of OZ’- $۶۱۲,۰۰۰

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش به «کفش جادوگر شهر اُز» مشهور هست. در دیزاین این نوع کفش از الماس یا سنگ های گرانقیمت مخصوصی سود گیری نشده و تنها پولک های قرمزی در تمامی کفش و سه مهره براق و درخشان بر رویه آن استفاده شده هست. اساسا تهیه این نوع کفش راحتی اقتصادی نیست

 

و تنها دلیل گران بودن این نوع کفش آن هست که شخصیت های پرطرفدار در فیلم ها معمولا از این نوع کفش سود گیری میکنند.. این کفش ارزشی به مبلغ ۶۱۲ هزار دلار دارد.

 

Marilyn Monroe by Stuart Weitzman- $1 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش را هم استوارت وِیتس من دیزاین کرده هست و با ارزشی به مبلغ یک میلیون دلار جزو کفش های لوکس و گرانقیمت جهان هست. کفش «مریلین مونرو» برای بار نخست روی فرشی قرمزرنگ به مبلغ یک میلیون دلار به حراج قرار داده شد و رجینا کینگ در سال ۲۰۰۵ در مراسم اسکار از این نوع کفش سود گیری کرد. این نوع کفش با پارچه ساتن گل رز مانند، بهمراه یک دسته سنگ کریستال درخشان، به صورتی ظریف و دلنشین تریین شده هست.

 

Retro Rose Pumps by Stuart Weitzman- $1 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

کفش «Retro Rose Pimps» را هم استوارت وِیتس من مشهور دیزاین کرده هست. این کفش جزو باکیفیت ترین و مشهور ترین کفش هاست که از آن می‌توان در همه ی جا سود گیری کرد. انچه این کفش ها را دلنشین و دلنشین کرده الماس زیبای ۱۰۰ عیاری هست که در آن استفاده شده هست. بانوی زیبای هالیوودی دیابلو کُدی برای دریافت اسکار ۲۰۰۸ خود ازاین کفش روی فرش قرمز سود گیری کرد.

 

Ruby Stilettos by Stuart Weitzman- 1.6 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

طراح این کفش هم استوارت ویتس من هست. این کفش ارزشی به مبلغ یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار دارد. برنامه استفاده شده در این کفش ساتن قرمز رنگ در کف آن و ۶۰۰ یاقوت قرمز رنگ هست که وزنی حدود یک پوند دارند. جذابیت و زیبایی و گرانقیمت بودن این نوع کفش بسیار آشکار هست. هنوز هیچ فرد مشهوری این کفش را نپوشیده هست.

 

Platinum Guild Stiletto by Stuart Weitzman- $1.09 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش بسیار خوشگل و شیک و پرزرق و برق هست که آن را هم استوارت ویست من دیزاین کرده هست. «Platinum guild stilettos» برند تجاری کمیابی هست که در کفش هایش تسمه های چرمی پلاتین و الماس های روکش دارد ۴۶۴ عیار روی تسمه ها سود گیری شده هست. تسمه های پلاتینی استفاده شده این کفش ها را به گرانقیمت ترین کفش های جهان مبدل کرده هست که ارزشی به مبلغ یک میلیون و ۹۰ هزار دلار دارند.

برای شما نیز جالب است؟  کلکسیون نمونه های کیف دستی زنانه بهار 96

 

به سادگی میتوان از الماس استفاده شده در این کفش ها سود گیری کرد و در صورتی که علاقه نداشتید برای مجالس غیررسمی از آنها سود گیری کنید، میتوانید آنها را از روی کفش ها بردارید. پلاتین های به کاررفته در کفش ها هم طرحی ویژه دارند. لورا هِیرینگ در شب اسکار خود این کفش را سود گیری کرد.

 

Cinderella Slippers by Stuart Weitzman- $2 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

کفش Cinderella Slippers از نوع پلاتین نقره ای رنگ هست و ۵۶۵ گرم طلای ۵۵ عیار دارد که به روش نواری در اطراف کفش قرار گرفته اند. این کفش جزو تازه ترین و حیرت انگیز ترین کفش هایی هست که استوارت ویتس من دیزاین کرده هست. این کفش ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد. آلیسون کراوس در سال ۲۰۰۴ برای دریافت جایزه اسکار خود از این کفش سود گیری کرد.

 

Tanzanite Heels by Stuart Weitzman- $2 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این نمونه کفش چشمگیر کاری گروهی از ویتس من و اِدی لِ وی، طراح شهور جواهر، هست. این کفش از چرم نقره ای رنگ هست و مچ بند ویژه پا در پشت کفش دارد که برنامه آن شبیه به گردنبند هست. پابند این کفش با الماس ۲۸ عیار و سنگ زیبای آبی رنگ ۱۸۵ عیار پوشیده شده هست و هزینه آن ارزشی به مبلغ دو میلیون دلار دارد.

 

Ruby Slippers by Harry Winston- $3 Million

گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

 به نوشته سیرداق برنامه این کفش برآمده از برنامه دوروتی رابی هست. در این کفش از جواهرات سنگین سود گیری شده و هنرمندانمشهور نیز از این کفش سود گیری می‌کنند. وینستون این کفش را به یکی از هنرمندان مشهور تقدیم کرد. شایان ذکر هست که بگوییم در برنامه این کفش یاقوت هایی به ارزش ۱۳۵۰ عیار و الماس ۵۰ عیار، بهمراه سنگ های خوشگل استفاده شده هست.

 

Rita Hayworth heels by Stuart Weitzman- $3 Million
گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +عکس

این کفش برنامه منحصر به فردی دارد که در تولید آن از سنگ هایی مانند یاقوت سرخ و الماس سود گیری شده هست. قسمت پنج پای این کفش به روش باز و باقی قسمت های انگشتان پوشیده ساخته شده هست. این کفش را اولین بار ریتا های ورث در فیل «رستگاری در شاوشنگ»، بهمراه دختر شاهزاده بانو یاسمین آقاخان سود گیری کرد.

 

 

مجله تفریحی سیرداغ با تجمیع مطالب گران ترین کفش های زنانه جهان را بشناسید +تصویر در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. خواهشمندیم سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : مدل های کیف و کفش
تبلیغات