خبرهای ویژه

» اخبار سینما » گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۳

 کد خبر: 25023
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش بسته هستند

گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش

در اخبار مرتبط با سینما خبر گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. گفت و گو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش  با آزاده نامداری مجری مشهور ایرانی که چندی قبل نیز درگیر حاشیه های بسیاری در بیرون از کشور […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

گفت و گو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش 

با آزاده نامداری مجری مشهور ایرانی که چندی قبل نیز درگیر حاشیه های بسیاری در بیرون از کشور شد گفت و گو ای انجام شده هست که پیشتر میخوانید. گفت و گو با آزاده نامداری , حتماً تیزر کوتاهی که مدتی هست در شبکه های مجازی مبنی‌بر بازگشت آزاده نامداری پخششده را دیده‌اید;

 

برنامه‌ای تحت عنوان “پدر و مادر خوبی باشیم” از یکی از شبکه‌های اینترنتی در حال اکران هست و این ایام نامداریدر تدارک برنامه‌ای دیگر هست و فعالیتش را در این عرصه ادامه میدهد.نگاه نامداری در محتوای این برنامه‌ها با استناد به گفته خودش بطور کلی برخاسته از دورانی هست که در زندگی‌اش طی میکند. بیان میکند به نوعی مادر دغدغه‌های دیگری هم دارد.

 

به همین بهانه با نامداری درمورد فعالیت در محیط شبکه‌های اینترنتی و برنامه‌های آتی‌اش و گرچه درمورد فیلم “مالاریا”که این ایام بحث‌های بسیاری درمورد صلاحیتش برای معرفی به آکادمی اسکار هست,گفت‌وگو کردیم; فیلمی که نامداری نیز در آن ایفای نقش کرده هست.

 

مدتی قبلی تیزری از برنامه تازه شما در فضاهای مجازی پخش شد; برنامه‌ای با محوریت نکاتآموزشی برای تربیت کودکان و اکران آن در شبکه‌های اینترنتی.کمی درمورد این برنامه شرح می دهید؟

 

این برنامه را قبلی از سفرم شروع کردم که اکثر آیتم‌بندی هست و آیتم‌هایی کوتاه درمورد کودکان هست.مدت‌هاست به دلیل مادرشدنم و حضور گندم در زندگی‌ام دغدغه بچه‌ها را دارم. تغذیه, پوشش بچه‌ها و عواملیکه به یک مادر یا بچه برمی‌گردد در این برنامه می باشد و از سایتی به اسم تماشا اکران میشود.

 

گرچه تصور میکنم با این برنامه پلی بین رشته تحصیلی شما و تربیت کودکان از دریچه روان‌شناسی برقرار شده هست.بله, اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردید و در ذهنم هست برنامه‌ای را در آینده ای زود حاضر کنم که گرچه این روزهاپیش‌تولیدش انجام می شود. قصد دارم اکثر بتوانم با رویکردی که اشاره کردید فعالیت کنم;برنامه‌ای که یک نگاه بطور کلی روان‌شناسی و جامعه‌شناسی داشته باشد.

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

 

به‌هرحال در سال‌های تازه تعدد شبکه‌های اینترنتی و شناخت مردم دلیل شده تا کم کم جایشانرا بین مخاطبان بیابند.فکر میکنید “پدر و مادر خوبی باشیم” تا چه حد می تواند از این مدیوم با مخاطبش رابطه بگیرد؟

 

تصور میکنم شبکه‌هایی که به اسم شبکه‌های اینترنتی می‌شناسیم, کم‌کم جای خودشان را باز میکنند, منتها بخواهیمیا نخواهیم, برای دیده‌شدن نیاز به یک المان دارند.فکر کنید شما برترین محتوا را جمع‌آوری میکنید و درواقع محتوای مفید را باید با یک برند آشنا برای مخاطب شرح بدهید;

 

مثلاً شما مجری را می‌شناسی و ذهنیتی از ایشان داری و اکنون اگر آن مجری, محتوای موردنظر را انتقال بدهد, راحت‌تر می‌پذیری.
درواقع از نظر من فرق شبکه‌های اینترنتی با تلویزیون دراین‌باره هست.به نظرم تلویزیون فرصتی برای پرورش‌دادن آدم‌هایی هست که تازه‌وارد میباشند

 

و می خواهند کار یاد بگیرند, با اینحال افرادی کهاین مرحله را گذرانده‌اند; چه مردها و چه بانو‌ها دیگر با شناختی که مردم از انها دارند قادر اند در اینشبکه‌های اینترنتی فعالیت کنند و نکته‌ای که حساسیت شدید من استاین مورد هست که تصور میکنم باید تایم برنامه‌ها در این قالب کوتاه باشد.

 

همین اکنون روزگاری هست که همۀ‌چیز با تایم کوتاهبرای مردم خوشگل هست و کسی حوصله و فرصت این که دو, سه ساعت برای مشاهده برنامه آموزشی وقت بگذارد را ندارد.چندروزی هست گفتگو از معرفی نماینده سینمای کشور ایران به آکادمی اسکار اکثر شده هست و اسم فیلممالاریا هم چندان شنیده می شود;این که به‌واسطه موفقیت‌هایی که در عده ای جشنواره‌های بین‌المللی داشته, انتخاب خوبی برایمعرفی به آکادمی اسکار هست.

 

شما در این فیلم ایفای نقش کرده اید, فکر می کنید توانایی‌های این فیلم چقدر هست؟

برای شما نیز جالب است؟  سریال پایتخت 5 در نوروز به تلویزیون خواهد آمد

 

به نظر من “مالاریا” اکثر از این که در ایران دیده شود, در کشورهای گوناگون دیده شد. ونیز, ورشو, ژنو و شمار فراوانی از کشورهای دیگر که پیشباز خوبی هم از آن شد.در شمار فراوانی از جشنواره‌ها صاحب هدیه شد و تازه ترین هدیه‌ای که گرفت در روسیه بود که هم هدیه برترین فیلمرا آقای شهبازی گرفت و ساغر قناعت هم هدیه برترین بازیگر زن را دریافت کرد.

 

اساسا ساخته‌های آقای شهبازی یا کارگردان‌هایی شبیه به وی را جشنواره‌های جهانی اکثر می‌پسندند.من کارشناس در این فرمایش نیستم و مفید نیست در باب چیزی که تخصصی درمورد آن ندارم گفتگو کنم, با اینحال من همصحبت‌های آقای سرتیپی را شنیدم که “مالاریا” میتواند نماینده اسکار باشد.

 

تنها میتوانم بگویم که انشاالله این رخداد بیفتد. مضاف بر اینکه نمی دانم رقیبان فیلم “مالاریا” چه فیلم‌هایی میباشند؟

 

با این وجود تصور می کنم این فیلم در ابعاد گوناگون ارزشش را دارد و حرف‌های فراوانی برای گفتن دارد.

 

وقتی که برای بازی در این فیلم دعوت شدید, روایت‌های گوناگونی از حضور شما در سینما بود. اینکهقرار هست به نوعی بازیگر سینما ادامه مسیر بدهید یا نه؟

 

بعد از فیلم “مالاریا” پیشنهادهایی برای بازی در سینما داشتم. منتها در دوره‌ای بودم که حامله بودم و با آن شرایطنمی‌توانستم پیشنهادی را بپذیرم و به‌هرحال شغل من اکتوری نیست.اکنون یک‌سری انسانها مجری میشوند که دیده شوند و بعد فیلم بازی کنند.

 

من جزء آن گروه از مجری‌ها هم نبودم, نیامدم که در تلویزیون دیده شوم و بعد یک روزی در سریال یا فیلمی بازی کنم.دغدغه من این نبود. به این خاطر آدمی مانند من با این زاویه دید, چشم براه میشود تا رخداد مفید برایش رقم بخورد.پرویز شهبازی یک رخداد خیلی مفید و کارکردن با ایشان یک رخداد مبارک بود و من چیزهای فراوانی یاد گرفتم و اگر بازهم پیش نهاد خوبی برای بازی داشته باشم با کمال میل قبول می کنم.

برای شما نیز جالب است؟  گفتگوی خواندنی با بهنوش طباطبایی پیرامون زندگی اش

 

‌به‌هر‌حال اولین حضور شما در یک فیلم سینمایی قابل‌تأمل بود. دلیل این انتخاب برای آن نقشخاص از لحاظ پرویز شهبازی چه بود؟

 

آقای شهبازی پیش از هرچیز جمله‌ای به من گفت که خوشحالم کرد. گفت که “ازت یک دختر مفید می‌سازم; حس خوبیکه اگر از تو بین مردم می باشد, بعد از مشاهده این فیلم این حس مفید را یقیناً اگر بیشترش نکنم ازدستش نمیدهیم”.

 

به‌هرحال در فیلم بخش زیاد‌ای از مسئله روی دوش شخصیت من بود. بخشی از فیلم به بهانه هایی حذف شد که بهآن موارد کاری ندارم, با اینحال سمیرای حکایت جمع‌وجور‌کننده و کمک‌کننده مسئله بود و این جمله آقایشهبازی خیلی به من آرامش دارد و همان شد.

 

سمیرا در این فیلم حس مثبتی داشت. یقیناً اگر در فیلم عده ای پلان‌ها حذف نمی‌شد و عده ای رویدادها نمی‌افتاد,سمیرا اکثر به چشم می‌آمد و می‌توانستیم اکثر به مخاطب بشناسانیمش.انشاالله اگر فیلم بعدی وجود داشت و با کارگردانی در این سطح کار کردم بتوانم نقشم را اکثر به چشم بیاورمو زوایایی راکه یک شخصیت دارد بهتر نشان دهم.

 

مطالب مرتبط :

تصویر درز کرده آزاده نامداری در فرودگاه میلان ایتالیا +تصویر

آزاده نامداری هم اینک کجاست؟

دستگیری آزاده نامداری به محض ورود به فرودگاه امام خمینی

آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد

جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی

آیا عکس ها بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

چهره جنجالی به اسم آزاده نامداری و حواشی زندگی اش

واکنش آزاده نامداری به انتشار عکس ها بی حجابش در خارج

واکنش شوهر تازه آزاده نامداری به ادعاهای همسر سابقش + تصویر

حرف های خصوصی آزاده نامداری و همسرش تصویر

 

 

امیدواریم از خواندن گفتگو تازه با آزاده نامداری بعد از ماجرای جنجالی اش لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات