خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » ۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۸

 کد خبر: 19327
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند بسته هستند

۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم ۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند  خانم ها از مردها توقعات مخصوصی در زندگی دارند،خصوصیت هایی که هر مردی باید انها را در قبال […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند 

خانم ها از مردها توقعات مخصوصی در زندگی دارند،خصوصیت هایی که هر مردی باید انها را در قبال همسر خود داشته باشد. زن و شوهر در زندگی زناشویی همه ی وقت خواسته ها و انتظاراتی از یکدیگر دارند. این‌ها انتظارات ساده ای میباشند که نباید به سادگی از کنار آنها رد شوید. با رعایت این نکات آرامش در زندگی زناشویی خود را تضمین میکنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همۀ زنان از جمله خود من از شوهران خود پیش بینی میکنیم.

 

زنان از شوهرشان چه میخواهند؟ 

به ذهن خطور میکند این پرسش قرن هاست که ذهن مردان را به خود سرگرم کرده هست. در کل، بیشتر زنان انتظارات مشابهی دارند. ممکن است دانستن آنها بتواند به شما کمک کند. در این جا نکاتی را برای شما گردآوری کرده ایم که زنان بعد از ازدواج کردن از شما انتظار خواهند داشت. این‌ها انتظارات ساده ای میباشند که نباید به سادگی از کنار آنها رد شوید.

 

با رعایت این نکات آرامش در زندگی خود را تضمین می‌کنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همه ی زنان از جمله خود من از شوهران خود پیش بینی میکنیم.

 

پیش خانواده من مودب باش

وقتی من قبول می‌کنم که اسم خانوادگی فرزندم همان اسم خانوداگی تو باشد، کمترین چیزی که از تو انتظار دارم این هست که طوری با خانواده ام رفتار کنی که انگار تو هم در دست به این خانواده هستی. من از تو انتظار دارم تا در همۀ مراسمات، جشن ها، دورهمی ها همراه با خانواده ام باشی و علاقه مندم با برادر و خواهرم رابطه خوبی داشته باشی. بجای آن تو هم می توانی همین انتظارات را از من داشته باشی.

برای شما نیز جالب است؟  مردان این حرف های خانم ها را باور نکنید

 

در کارهای منزل به من کمک کنی

خودت می‌دانی که انجام کارهای منزل چقدر سخت هست. پس، نظرت چیست در کارهای منزل هم به من کمک کنی؟ ما می‌توانیم مسئولیت ها را تقسیم کنیم، با اینکار نه تو خسته می‌شوی نه من. میدانم که دست به سیاه و سفید نزدی و اصلا در کارهای منزل به مادرت کمک نکردی. با اینحال مادرت وقتی ببیند تو کارهایی یاد گرفته ای که برای زندگی ضروری میباشند، به من افتخار خواهد نمود.

 

در خرید کردن همه ی وقت همراهم باشی

می‌دانم که برایت خسته کننده هست که با من به مغازه ها بیایی و من لباس ها را امتحان بکنم و در جستجوی لباسی باشم که تو آن را تایید کنی. بله موافقم. با اینحال دوست نداری بدانی چه چیزی برازنده من هست؟

 

روشنی  

می دانی از تو می‌خواهم  زمانی از روز را با تو باشم و متفرم از این که من را تنها بذاری. با اینحال درکت میکنم، به جای این که در باب نشست ساختگی با یک خریدار که اصلا نیست دروغ بگویی، لطفا در باب برنامه هایت حقیقت را به من بگو. علاقه مندم به جای این که از کسی دیگر بشنوم از خودت بشنوم. صداقت همه ی وقت با خود قدردانی بهمراه می آورد.

 

روزهای ویژه

از تو انتظار ندارم که روزی راکه برای اولین همدیگر را ملاقات کردیم به خاطر داشته باشی. با اینحال فراموش کردن روز تولدم و سالروز ازدواجمون غیر قابل بخشیدنی هست. اگر نمی توانی این ایام را به خاطر داشته باشی میتوانی آنها را در دفتر یادداشت دیجیتالی ات ذخیره کنی. من هم روزهای ویژه خود ما را هرگز فراموش نخواهم کرد. 

برای شما نیز جالب است؟  پیرامون ارزش بالای با کسب اعتماد همسر

12موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند

زنان بعد از ازدواج کردن از شوهر انتظار خواهند داشت

 

نوازش کردن 

نه، انتظار ندارم که هر لحظه از زندگی مان مانند اولین باری باشد که همدیگر را ملاقات کردیم. گرفتن دست ها، یک آغوش گرم و گذاشتن دست هایت روی شانه هایم به من احساس راحتی و امنیت خواهد داد. این‌ها کارهایی میباشند که علاقه تو را به من نشان می‌دهد.

 

برترین دوستم باش

بله ، من فهرستی از دوستانی را دارم که میتوانم روی آنها حساب کنم و به هر نوع نصیحت یا پیش نهاد آنها گوش کنم. با اینحال اولین شخصی که علاقه مندم دغدغه هایم و نگرانی هایم را با ایشان درمیان بگذارم تو هستی. به خاطر داشته باش ما با هم ازدواج کردیم تا در روزهای شادی و غم کنار هم باشیم. خیلی شاد می‌شوم که به شغل، زندگی و مساله های من ارزش بدهی.

 

تعریف و تمجید

ممکن است ملکه زیبایی نباشم ، با اینحال تو باید به ظاهر من ارزش فراوانی بدهی. به خاطر داشته باش، تو با من ازدواج کرده ای ، از این جهت حتی اگر روزی ترسناک به نظر رسیدم علاقه مندم باز هم همراه با من بمانی. فراموش نکن که یک آینه برترین دوست یک زن هست و من ساعت ها از وقت خودم را با آینه می گذرانم و به ظاهر خود ارزش میدهم. میتوانی خیلی راحت به من بگویی “این لباس چقدر به تو می‌آید”

 

مرا به دلیل کسی که هستم دوست داشته باش

بله درسته تکمیل شدن من ساعت ها لحظه می برد، اتاقی پر از لباس و کفش دارم و می‌توانم یک پیتزای کامل را بخورم. با اینحال تو نباید بخواهی نظر مرا تغییر دهی. تو هم شب ها با دهان باز میخوابی و تمام شب را خر و پف میکنی و اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده هست. آیا دوست داری من هم در باب تو قضاوت اشتباهی به اجرا درآورم؟

برای شما نیز جالب است؟  برای حل اختلافات زناشویی با هم به سفر بروید

 

هر لحظه که ضروری هست طرف من باش

عده ای وقت ها باید طرف من باشی و من واقعا انتظار دارم که طرف من باشی. میدانم خانواده ات برای ارزش فراوانی دارد، با اینحال من هم باید برای تو مهم باشم. نمیخواهم احساس کنم با من مانند غریبه ها رفتار میکنی.

 

خدمات رسانی عاطفی  

عده ای وقت ها شدیدا به تو احتیاج دارم و در آن لحظه حتما باید کنارم باشی. عاطفی بودن رابطه ما را قوی تر می‌کند.

 

نازم را بکش

یک جعبه شکلات مورد توجه ام، اسباب بازی دیدنی، یک رانندگی طولانی مدت برای تماشای غروب آفتاب و یا حتی یک شام در پایین روشنایی شمع در منزل یا هر کار دیگری که می توانی انجام دهی، همه ی این‌ها دلیل خوشحالی من میشود. با اینحال اگر میخواهی در کارهای پخت و پز به من کمک کنی ، لطفا از مادرت یاد بگیر .

 

مفید خانم ها  این‌ها لیست مورد توجه من بودند. آیا چیزی هست که به این لیست اضافه کنیم؟ میتوانید نظرها خود رو با در کامنت پایین با ما در بین بگذارید. از خواندن نظرها شما بی نهایت شاد می‌شویم.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته ۱۲موردی که زنان از مردان در زندگی انتظار دارند را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات