آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا میتواند برای شما مفید باشد. آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا  شیوه تهیه گرانیتای لذیذ علي الخصوصً شب یلدا را برای شما داریم که بسیار لذیذ است و حتماً باید برای این شب آنرا درست کنید.    مواد ضروری ...

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا میتواند برای شما مفید باشد.

آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا 

شیوه تهیه گرانیتای لذیذ علي الخصوصً شب یلدا را برای شما داریم که بسیار لذیذ است و حتماً باید برای این شب آنرا درست کنید. 

 

مواد ضروری برای گرانیتای هندوانه :

گوشت هندوانه 3 پیمانه
آبلیموی تازه 2 قاشق سوپخوری
آب انار 1 قاشق سوپخوری
شکر یک سوم پیمانه
آب یک سوم پیمانه

 

طرز تهیه برای گرانیتای هندوانه :

آب و شکر رابا هم ترکیب کرده تا شکر بطور کلی حل شود، سپس روی شعله ملایم بگذارید.

 

کمی که جوشید، کنار بگذارید تا خنک شود.

 

هندوانه را در مخلوط کن ریخته و میکس میکنیم. آب لیمو و آب انار را اضافه کنید و آنرا از صافی رد کنید سپس با پشت قاشق آنرا از صافی عبور بدهید.

 

مایع تکمیل شده را در ظرف ویژه فریزر بریزید و شربتی که پیش از هرچیز تجمیع کرده ایم به آن اضافه کنید و بطور کلی هم بزنید تا یکدست شود.

 

سپس در ظرف را بگذارید و آن رابه مدت 1 تا یک و نیم ساعت در فریزر قرار بدهید حدوداً تا وقتی که در مایع حالت یخ زدگی ایجاد شود.

 

با چنگال بطور کلی مخلوط کنید تا تکه هاي یخ خرد شود.

 

هر نیم ساعت یک‌بار از فریزر در آورده و اینکار را انجام دهید «5 یا 6 بار» و هر بار بطور کلی با چنگال مخلوط کنید که به حالت تگری و کریستالی برسد.

 

 

از قبیل در بیشتر مواقع امیدواریم از خواندن آموزش درست کردن گرانیتای هندوانه ویژه شب یلدا لذت برده باشید. برای کمک به افزایش سایت میتوانید “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط