اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است  عده ای از جملات میباشند که بر زبان آوردن آنها در زندگی میتواند خطرناک ...

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است 

عده ای از جملات میباشند که بر زبان آوردن آنها در زندگی میتواند خطرناک باشد و زندگی را رو به جدایی و سردی هدایت کند. برای داشتن یک زندگی خوشحال و پیروز و پایدار باید احترام و تعهد متقابل داشت. وقتی که این رابطه و احترام بین شما و همسرتان ضعیف میشود برای زندگی

 

مشترکتان کمی نگران و پریشان می‌شوید. اگر همسرتان دائم جملاتی که پیشتر به آنها اشاره خواهم کرد تکرار می‌کند باید با ایشان در این راستا گفتگو کنید و در باب احساس بدی که از حرف هایش به شما منتقل می‌شود بگویید. ایشان باید به احساس و باورها شما احترام بگذارد.

 

خسته شدم

گاهی اوقات ضروری هست که تغییری در روتین هرروز تان بوجود بیاورید. از خودتان بپرسید که آیا از روتین حال حاضر رابطه تان خوشنود هستید یا نه؟ آیا همسرتان هم از شرایط حال حاضر خوشنود هست؟ گاهی اوقات هست که کارهای متفاوتی انجام دهید و تغییری در برنامه هرروز مادام العمر تان بوجود بیاورید تا عشق تان را محکم تر و رابطه عاطفی عمیق تری را در رابطه بوجود بیاورید.

 

هیچگاه درک نمی کنی چی میگم یا درکم نمی کني
زنها و مردها بطور کلی دارای اختلاف فکر میکنند از این جهت رابطه ها ممکن هست کمی پیچیده باشند. اگر دائما بیان می کند که درک نمیشود لحظه بگذارید و به حرف هایش گوش دهید و مشکلاتش را درک کنید. اینکار برای داشتن یک ازدواج پایدار و پیروز ضروری هست.

 

هیچگاه عوض نمیشی
تغییر کمی سخت هست با اینحال اگر همسرتان دائما به شما گوشزد می‌کند که نمی‌توانید تغییر کنید با ایشان گفتگو کنید و دلیل کارهایی علیرغم موافقت ایشان انجام می‌دهید را برایش شرح دهید. وقتی از دلایل تان برایش بگویید همۀ چیز به نظرش معقولانه تر میرسد. در باب چیزهایی که هیچ وقت تغییر نخواهد کرد و چیزهایی که هر دو میتوانید تغییر دهید گفتگو کنید.

 

چرا مانند فلانی نیستی؟
سنجش کردن با دیگران برای رابطه عاملی ویرانگر محسوب میشود. اگر همسرتان دائما شما را با مادر، خواهر، رفقا یا زنان دیگر سنجش می‌کند برای خودتان هیچ ارزشی قائل نیست. این مسئله را سرسری نگیرید و فکری برای حل آن بکنید.

 

اون کسی نیستی که عاشقش شدم
خواه ناخواه در رابطه با گذر لحظه تفاوت جسمی، عاطفی و فکری بوجود می‌آید. اگر همسرتان دائم این جمله را تکرار می‌کند این را نمی فهمد که ایشان نیز دیگر همان شخصی که شما عاشقش شده بودید نیست. در حقیقت هیچ کس نمی‌تواند در طول چند سال آتی به طرز اثبات همانگونه که بوده هست بماند. برای داشتن یک ازدواج پیروز باید افزایش و تغییر کرد.

 

هر چی تو بگی درسته یا هر چی تو بخوای
این جمله نشان می‌دهد که همسرتان هیچ علاقه اي به کارهایی که شما انجام می‌دهید ندارد. فکر نکنید این جمله غالب بودن شما را در رابطه نشان میدهد حتی بازگوی کمبود احساس و عاطفه در رابطه هست.

 

کلید موفقیت در ازدواج گیر دادن به چیزهای کوچک و بی اعتبار نیست حتی داشتن اعتماد و رابطه برقرار کردن با یکدیگر هست. برای رفع سختی های و عده ای رفتارها وقت بگذارید تا خوشحال بودن را در زندگی مشترک پیدا کنید.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته اگر مکررا این جملات را می شونید زندگیتان در اخطار است را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *