ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی  همسران درمقایسه با یکدیگر وظایفی دارند که باید ممکن سازی گردد، درضمن آنها باید بدانند که میان نیازهای فردی و ...

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی 

همسران درمقایسه با یکدیگر وظایفی دارند که باید ممکن سازی گردد، درضمن آنها باید بدانند که میان نیازهای فردی و اجتماعی خود تعادل برقرار کنند.هر دوی شما یک فرد هستید و عضوی از یک گروه. همانگونه که بالغ میشوید یافتن تعادل میان فردیت و نیازتان برای تعلق به یک آلبوم ي اجتماعی می‌تواند دشوار باشد.

 

متعادل کردن نیازهای شخصی و اجتماعی با شریک زندگی
شما میتوانید به سادگی جذب عاداتی شوید که متناسب شخصیت شما نیست حتی متناسب با شخصیت دوستان یا همسرتان می باشد. دفاع و شرح نیازتان برای نمونه تنهایی اکثر یا تعداد بیشتری از فعالیت هاي اجتماعی نیازمند شجاعت شماست.

 

جلوگیری از درخواست هاي شغلی میتواند سخت باشد. ممکن هست امتناع از رئیسی که آخر وقت کاری را به شما محول میکند و انتظار دارد صبح نتیجه اش را دریافت کند سخت باشد. حتی پیش از آنکه نیازی باشد آن چه را برای شما علاقه مندان قابل پذیرش هست شناسایی کنید: برای نمونه کار کردن تا دیر وقت برای یک برنامه ي ویژه- و انچه پذیرفتنی نیست-

 

انتظار از شما برای کار کردن تا دیر وقت هر شب حتی زمانی که نیازی اضطراری به آن نیست. از راهی نمونه برای بنا نهادن آن چه در باب کمک به دوستی نیازمند یا جواب به تقاضای والدین قابل پذیرش هست سود گیری کنید.

 

یافتن زمانی تنها
امروزه مردم به توجه به فرصت هاي فراوان برای تفریحات و سرگرمی ها قادر اند به راحتی عادت به تنها بودن، مطالعه یا استراحت کردن را فراموش کنند. چندی قبل یکی از بیماران اظهار می‌کرد که فراموش کرده هست به چه نحو باید استراحت کند. این برای شما علاقه مندان آشنا نیست؟

 

مردم غرق فعالیت هایي مانند ماموریت یا کارهای منزل و گرفتار چیزهایی می‌شوند که هدفشان سرگرم کردن هست مانند تلویزیون، نامه هاي الکترونیکی و بازیهای دیجیتالی. شما میتوانید به راحتی خود را در بین فریب ها و هیجانات دائمی گم کنید.

 

توانایی شما در تنها بودن فوایدی برای سلامتی احساسی و جسمانی شما دارد. زمانی را بیابید که با خود تنها باشید و به نیازهایتان رسیدگی کنید و در دست انچه دیگران ا ز شما انتظار دارند نباشید. دریابید به چه نحو زمانی که به وقت نیاز دارید آن را به دست آورید.

 

زیستن زندگی
ایجاد و خوی هیچ فردی اثبات نیست برخی مردم بر این باورند که خوش بین یا بدبین، زودرنج یا سهل انگار به جهان آمده اند. در حقیقت بررسی ها علمی نشان می‌دهد که مغز مدارهای خود را بر حسب چگونگی سود گیری ي شما از آن تغییر میدهد و این بدان معناست که میتوانید با گزینه و تمرین رفتارهای دیگر ایجاد و خویتان را شکل میدهند.

 

با این وجود تغییر طرز فکرتان میتواند احوالتان را تغییر دهد. گرچه بایستی رفتارهای واپسین را جهت گنجاندن حالات احساسی مثبت در زندگی هرروز تان تقویت کنید. با جوانب هرروز شروع کنید:

 

زبان: کلمات مهم می باشند. از آنجاییکه حاوی طنین احساسات میباشند. کسی که در جریان بمب گذاری تونل متروی لندن گرفتار شده بود شرح داد به چه نحو از فکر کردن به خود بعنوان یک قربانی دست کشید و تصمیم گرفت تا خودش را بعنوان یک بازمانده توصیف کند: این تغییر در زبان ایشان را در مسیر خود شناسی بطور کلی دارای اختلاف و با قدرت افزایش قرار داد.

 

کدام لغات یا عبارات متداول لغت نامه ي خود را می‌خواهید تغییر دهید؟ چه لغات یا عباراتی میخواهید اضافه کنید؟ در باب چه مسئله هایي می‌خواهید گفتگو کنید یا از کمپانی کردن در آن گفتگوها دوردستی کنید؟

 

زبان بدن: نحوه ي نگه داشتن سر، شانه ها، سینه و دست ها حرف هاي بسیاری درمورد چگونگی دیدتان نسبت خود و چگونگی رفتار دیگران با شما بیان می کند.

 

 به نوشته سیرداق یکی از بیماران ما پس از تصادفی شدید متوجه شد بدنش را به شکلی مضطرب و تدافعی نگه می داردگویی منتظر تصادفی دیگر هست وی موفق شد هوشیارانه بدنش را تنظیم کند و در شروع روز آرام تر و گشاده تر باشد. این حرکت ساده ایشان را قادر تولید احساسی قوی تر و قدرتمندتر داشته باشد.

 

وقتی که احساس می‌کنید افزایش یافته اید قدرتمندید و درمقایسه با قابلیت خود در مدیریت مشکلات آتی مطمئن تر هستید به چه نحو راه میروید؟

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته ایجاد تفاهم با همسر در رفع نیازهای شخصی را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *