بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای

در این بخش نوشته ای آموزشی در باب رایانه برای شما مقرر کرده ایم با اسم “بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای” . پیشتر به این نوشته میپردازیم. بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای  اگر می‌خواهید قدرت وای فای مودم خود در خانه را گسترش دهید میتوانید از روشهای ساده پایین سود بگیرید ...

در این بخش نوشته ای آموزشی در باب رایانه برای شما مقرر کرده ایم با اسم “بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای” . پیشتر به این نوشته میپردازیم.

بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای 

اگر می‌خواهید قدرت وای فای مودم خود در خانه را گسترش دهید میتوانید از روشهای ساده پایین سود بگیرید تا برترین خدمات را از روتر دریافت نمایید. یکی از لازمه هاي هر خانه اي وجود یک شبکه جهانی وب قابل اعتماد هست. برای اینکه قدرت سیگنال وای فای را بالا ببریم تنها باید حواسمان به جای مودم باشد. پس از خواندن مقاله مودم را برداشته و نکات را روی آن اعمال کنید تا قدرت سیگنال وای فای را اکثر کنید.

 

مودم وای فای را پنهان نکنید
درست هست که دوست ندارید ابزار مودم واضح باشد با اینحال در چنین موقعیتی آن را در کابینت یا کمد پنهان نکنید چون موانعی مانند در و دیوار قدرت سیگنال را پایین می آورد. اگر تحملش را دارید مودم را در مکان قابل دید قرار دهید یا در اتاقی که معمولاً به وای فای وصل می‌شوید.

 

مودم را در مکانی بالا قرار دهید
سیگنال هاي مودم معمولاً از منبع رو به پایین پخش می‌شوند. پس اگر مودم را طاقچه بلند و نزدیک به سقف قرار دهید نتایج بهتری میگیرید. در خانه هاي ۲ یا ۳ طبقه، برترین جا برای مودم طبقه دوم هست و وارونه طبقه همکف بدترین جا برای مودم هست چون زمین و فونداسیون خانه سیگنال را ضعیف میکند.

 

آنتن ها را عمود بر هم قرار دهید
اگر وای فای شما ۲ آنتن دارد بی تردید هر دو را به روش عمودی رو به بالا قرار داده اید. با اینحال اینکار اشتباه هست.مودم وای فای در صورتی قدرت سیگنال بالایی دارد که آنتن ها را در حالت عمود بر هم قرار دهید.

 

 

در صورتیکه به مطالب آموزشی علاقه مندید در بیشتر مواقع میتوانید مطالب آموزشی تازه را مثل نوشته “بهترین شیوه گسترش قدرت سیگنال وای فای” در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود نیز ارسال کنید.

مطالب مرتبط