ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید. ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت  رعایت نکات مهم ایمنی در آیفون منجر به این شده تا سرقت این موبایل عملا کاری بی فایده به نظر برسد چراکه که تنها ...

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید.

ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت 

رعایت نکات مهم ایمنی در آیفون منجر به این شده تا سرقت این موبایل عملا کاری بی فایده به نظر برسد چراکه که تنها صاحب آن می‌تواند سود گیری خوب از آن داشته باشد.گاهی اوقات ممکن هست شما با دردسر گم شدن یا دزدیه شدن موبایل آیفون خود که معلومات شخصی و مهم فراوانی بر روی ان دارید روبرو شوید .

 

به نوشته سیرداق گم کردن یا دزدیده شدنگوشی اتفاق ناگواری هست که برای هرکسی احتمال پیش آمدن‌اش می باشد. با راه حل هایي که امروز آموزش می‌دهیم تصمیم گرفته ایم تا اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داده هست، قادر باشید موبایل خود را روی نقشه پیدا کنید یا اگر چنین اتفاقی پیش نیامده هست، قادر باشید شانس پیدا کردن موبایل خود را در شرایط گمشدن آن بالا ببرید.

 

آموزش کار با Find My iPhone

کابران آیفون قادر اند با سود گیری از توانایی Find My iPhone موبایل گمشده خود را بیابند. از خصوصیت هاي این توانایی میتوان؛ قفل کردن موبایل از راه دور، ارسال پیغام روی صفحه موبایل، به صدا در آمدن موبایل، حذف معلومات، دیدن موبایل روی نقشه و… را اسم برد. نکته قابل دقت این هست که توانایی ردیابی تنها در صورتی ممکن هست که Find My iPhone را روی موبایل اکتیو کرده باشید.

 

برای پیدا کردن موبایل گمشده خود ابتدا:

 

به لینک روبرو بروید: icloud.com/find

 

اکنون مشخصات اپل آیدی خود را وارد کنید

 

به قسمت Find My iPhone بروید و اگر بیش از یک ابزار با این اپل آیدی دارید، ابزار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

اکنون باید محل موبایل شما روی نقشه نمایش داده شود.

 

اگر موبایل در نزدیکی شما بود، با گزینش انتخاب Play Sound صدایی از موبایل اکران می‌شود تا قادر باشید آن را پیدا کنید.

 

شما میتوانید با گزینش انتخاب Lost Mode موبایل خود را قفل کنید.

 

اگر معلومات مهمی در موبایل خود دارید و موبایل خود را پیدا نکردید میتوانید با گزینش انتخاب Erase iPhone آیفون خود را از راه دور پاک کنید. دقت کنید که با انجام اینکار، تمام معلومات و تنظیمات موبایل شما پاک خواهد شد و دیگر حتی موبایل خود را نیز نمیتوانید پیدا کنید

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب آموزشی تازه را مثل نوشته “ترفند ردگیری گوشی آیفون بعد از سرقت” در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *