ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید. ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید  برای صفحه کلید گوگل در اندروید شما قادر اید بخش اعداد را به قسمت بالایی کیبورد اضافه نمایید تا بهتر کار کنید. اگر شما نیز ...

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید.

ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید 

برای صفحه کلید گوگل در اندروید شما قادر اید بخش اعداد را به قسمت بالایی کیبورد اضافه نمایید تا بهتر کار کنید. اگر شما نیز به مانند بسیاری از مصرف کنندگان اندروید از کیبورد گوگل با اسم صفحه‌کلید پیش‌فرض گوشی یا تبلت خود استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که برای تایپ اعداد نیاز است که کلید ویژه اعداد را لمس کرده و از پد اعداد برای تایپ عدد استفاده کنید. با اینحال دیگر الزامی به این کار نیست،

 

چرا که میتوانید با بهره برداری از این ترفند به راحتی ردیف اعداد را به بالای صفحه‌کلید اضافه کنید. هم‌اکنون به معرفی این ترفند می‌پردازیم.ابتدا وارد Settings و بخش Language & Input شوید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندروید

افزودن ردیف اعداد به بالای کیبورد

 

اکنون در پایین قسمت Input Method، گزینه‌ی Google Keyboard را لمس کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندرویداین کار صفحه‌ی تنظیمات کیبورد گوگل را باز می‌کند. اکنون Preferences را لمس کنید. ضروری به ذکر است در عده ای از ابزار‌ها نیاز است که به جای Preferences، گزینه‌ی Appearance & Layouts را لمس کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندروید

آموزش کار با کیبورد گوگل

 

در مرحله‌ی بعد Custom input styles را انتخاب کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندرویداکنون آیکن مضاف بر اینکه را لمس نمایید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندروید

سپس در قسمت Language زبان دلخواه خود را انتخاب کرده و در قسمت Layout، گزینه‌ی PC را انتخاب کنید و دکمه‌ی Add را لمس کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندرویداکنون از شما در خصوص اکتیو‌سازی این چینش تازه پرسش می‌شود که بایستی Enable را انتخاب کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندرویددر صفحه‌ی بعدی Use system language را غیرفعال کرده و چینش تازه خود که به (PC) ختم می‌شود را اکتیو نمایید و دیگر موارد را غیرفعال کنید.

ترفند عالی برای کیبورد گوگل در اندروید

اکنون این چینش تازه صفحه‌کلید گوگل که با ردیف اعداد در بالای آن همراه است برای شما اکتیو شده است.برای بازگردانی به حالت ابتدایی نیز کفایت می کند به Settings -> Language & Input -> Google Keyboard -> Languages مراجعه کرده و Use system language را اکتیو کنید.

 

منبع:tarfandestan.com

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب آموزشی تازه را مثل نوشته “ترفند محشر برای کیبورد گوگل در اندروید” در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *