ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید. ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا  در اندروید نوقا قادر ایم معلومات شخصی خود را ثبت کنیم و در مواقع ضروری از این داده ها استفاده نماییم. در پایین راهنمایی ...

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا” را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید.

ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا 

در اندروید نوقا قادر ایم معلومات شخصی خود را ثبت کنیم و در مواقع ضروری از این داده ها استفاده نماییم. در پایین راهنمایی برای شما آورده شده است. حدودا تمام ورژن‌های سیستم‌عامل اندروید به توانایی ثبت معلومات صاحب ابزار تجهیز هستند که در شرایط اضطراری می‌توان با بهره برداری از این معلومات فرد را شناسایی کرد

 

یا با شماره‌های واضح شده برای رابطه اضطراری رابطه گرفت و در شرایط بحرانی و ویژه (از قبیل تصادف، انواع بیماری‌ها اعم از ایست قلبی و …) به کمک این معلومات به فرد آسیب‌دیده کمک کرد.این معلومات بالاخره اسم فرد و یک یا چند مخاطب را دربرداشته و در کمال تاسف عده ای مصرف کنندگان نیز هیچ‌گاه معلومات خود را در این بخش ثبت نمی‌کنند.

 

اگر شما نیز جزو این دسته از مصرف کنندگان هستید و سیستم‌عامل دستگاهتان به ورژن 7 اندروید یعنی اندروید نوقا تجهیز شده توصیه می‌کنیم همین اکنون دست به کار شوید و از قابلیت ها موجود در نوقا برای معرفی معلومات کامل پزشکی خود برای استفاده در شرایط اضطراری کمک بگیرید.

 

به کمک این توانایی میتوانید گروه خونی، حساسیت به دارو، بیماری قبلی و دیگر معلومات خود را به نحوی در ابزار به ثبت برسانید که در شرایط اضطراری بی توجه به باز کردن قفل ابزار برای دیگران قابل دیدن باشد تا اگر اتفاق ناخوشایندی برای شما رخ داد قادر باشند با داشتن معلومات کافی به شما کمک کنند.

 

از فهرست برنامه‌ها روی Settings فشار دهید.

صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و روی Users فشار دهید.

روی گزینه Emergency Information فشار دهید.

 

اکنون صفحه ثبت معلومات ضروری در دو بخش Info و Contacts برای شما نمایش داده می‌شود. در قسمت Info میتوانید اطلاعاتی از قبیل اسم و اسم خانوادگی، آدرس، گروه خونی، حساسیت به داروها، سابقه بیماری و دیگر معلومات پزشکی یا مواردی را که فکر می‌کنید در شرایط اضطراری دانستن آنها می‌تواند برای کمک‌رسانی به شما مفید باشد، وارد کنید.

 

پیشتر در قسمت Contacts نیز میتوانید افرادی را که در این شرایط باید با آنها رابطه گرفت، واضح کنید تا بی توجه به باز کردن قفل ابزار بتوان با آنها رابطه برقرار کرد.با ثبت این معلومات، هرگاه اتفاق ناخوشایندی رخ دهد و افرادی به ابزار هوشمند شما دسترسی داشته باشند، قادر اند با گزینش گزینه Emergency Information از صفحه قفل ابزار به این معلومات دسترسی یابند.

 

ترفند در ترفند: اگر به‌دنبال ترفندی برای رابطه با عده ای مخاطبان بی توجه به باز کردن قفل گوشی هستید نیز میتوانید از این شیوه کمک بگیرید. به‌عبارت دقیق‌تر با واضح کردن مخاطب دلخواه در قسمت Emergency information میتوانید بی توجه به باز کردن قفل ابزار با مخاطب موردنظر رابطه بگیرید.

 

منبع:jamejamonline.ir

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب آموزشی تازه را مثل نوشته “ترفند وارد کردن معلومات شخصی در نوقا” در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *