تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید. تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال  اگر تصمیم گرفته اید درجایی حضور پیدا کنید و باید سن خود را بسیار کمتر ...

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید.

تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال 

اگر تصمیم گرفته اید درجایی حضور پیدا کنید و باید سن خود را بسیار کمتر از حالت حال حاضر نشان دهید آرایش صورت می تواند به کمک شما آید. یک آرایش درست می تواند رد سن را از روی صورت شما پاک کند (و برعکس یک آرایش اشتباه می تواند به سن شما بیافزاید!). حقه این است که بدانید کدام فرمول، رنگ و تکنیک می تواند جوانی را به شما بازگرداند. خلاصه ی همه ی آنها پررنگ کردن نقاط مثبت و محو کردن نقاط منفی است.

 

۱- ساتر: ساتر پایین چشم ابزاری مفید برای پوشش دادن به حلقه های تیره ی پایین چشم است. فکر می کنید با بهره برداری از پنکک آنها را پنهان کرده اید، همزمان با اینکه درواقع تمام چین و چروک ها را واضح تر کرده اید. بهره برداری از دو رنگ، رنگ روشن تر برای داخل و گوشه ها و رنگ تیره تر برای مخلوط کردن، بهترین نتیجه را دارد. به علاوه از طرف دیگر باید

 

بدانید که چه زمانی از انگشت و چه زمانی از برس استفاده کنید و با این وجود این امر به کالا مورد بهره برداری ی شما بستگی دارد. من از انگشت برای سایه دادن سود می برم تا گرمای بدنم به ذوب شدن و مخلوط شدن هر دو با هم کمک کند. این شیوه در پنهان سازی چین و چروک ها معجزه آمیز است. وقتی از پوشش بوجود آمده راضی شدید، روی آن کمی پودر بزنید.

 

۲- واضح کردن: از رنگ ها برای فاصله دادن به چانه، لپ ها، دکولته و دست ها استفاده کنید. از سایه ی رنگ پریده و ظاهر بدون رنگ و لعاب انتظار نداشته باشید که سن شما را پنهان کند. به جای این کار، از سایه های گرم تر برای جلوه دادن به کار خود استفاده کنید. خوب است دو پودر گونه را با هم استفاده کنید- یکی با تون برنزی و یکی با رنگی صورتی تر- و گاهی یک کرم براق کننده روی آن بزنید تا ظاهری شاداب به آن ببخشید.

تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال

یک آرایش اشتباه می تواند به سن شما بیافزاید‎

 

۳- مژه ها: حقیقت محض این است که با بالا رفتن سن موهایتان کم پشت تر می شود و در کمال تاسف این گزینه شامل مژه ها نیز می شود. گاهی قادر اید برای یک گردش بعدازظهر یا گرفتن چند تصویر از مژه ی مصنوعی استفاده کنید. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که، امروزه آیتم‌های فراوانی در معرض است، از مژه دانه ای تا نوارهایی با هر طولی

 

و با این وجود ردیف کامل در معرض است. پس قادر اید بین طبیعی جلوه کردن یا بزرگ نمایی یکی را انتخاب کنید. بهره برداری از این مژه ها راحت است و نتیجه ی آن در عین جذابیت و چشم گیری طبیعی نیز هست. مژه های سیاه تر با طول کوتاه تر جلوه ی بهتری دارند. به علاوه از طرف دیگر قادر اید آن را با طول مژه های خود یکدست کنید

 

تا اندازه های متفاوتی نداشته باشند. چه در باب مژه های دانه ای و چه مژه های کامل، از منقاش برای بیرون کشیدن آنها از جعبه و چسباندنشان روی چشم استفاده کنید. از بیرون چشم به داخل کار را انجام دهید. برای گوشه های داخلی چشم از مژه استفاده نکنید. این کار دلیل می شود چشم هایتان به هم نزدیک تر به نظر برسد.

 

بعد از چسباندن آنها از لبه ی صاف منقاش برای محکم کردن چسب استفاده کنید و با بهره برداری از برس و کمی ریمل آنها را مرتب کنید (و با این وجود هر بار از مژه ی مصنوعی استفاده می کنید، چسب آن را بهمراه خود داشته باشید. بالاخره کسی نمی داند کی برنامه ریزی شده است به خاطر چیزی به گریه بیافتید!)

 

۴- لبها: یک برق لب صورتی کم رنگ بهمراه یک خط لب ملایم برای استفاده ی روزمره محشر است. این ترکیب دلیل می شود لبها پرتر به نظر برسند و با این وجود بالاخره شما هم جوان تر به نظر برسید. و با این وجود هر کسی به یک رژ قرمز نیز نیاز دارد، چون کلاسیک و با این وجود فارغ از محدودیت سنی است.

 

 

امیدواریم از خواندن نوشته طنز تکنیک آرایش صورت برای کم نشان دادن سن و سال لذت برده باشید. “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *