حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما

در اخبار مرتبط با سینما خبر حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما  آزاده نامداری و شقایق دهقان از غوغایی ترین مهمانان عروسی بهاره رهنما بودند که تصاویرشان نیز در شبکه های مجازی پخش شده هست. مهمان هاي ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما 

آزاده نامداری و شقایق دهقان از غوغایی ترین مهمانان عروسی بهاره رهنما بودند که تصاویرشان نیز در شبکه های مجازی پخش شده هست. مهمان هاي ویژه این مراسم شقایق دهقان «جاری» بهاره رهنما بود!شقایق دهقان همسر محراب قاسم‌ خانی «برادر پیمان قاسم‌ خانی همسر سابق بهاره رهنما» می‌باشد که حضورش در این مراسم بسیار دیدنی بود.

 

به نوشته سیرداق نکته دیدنی تر و باورنکردنی تر حضور محراب قاسم‌ خانی برادر همسر سابق عروس بانو بود.یقینا پیمان قاسم خانی همسر سابق بهاره رهنما هم در این عروسی حضور داشته.یکی دیگر از مهمان‌هاي غوغایی این عروسی حضور آزاده نامداری با چادر بود!

 

مجری تلویزیونی که تصویر هاي کشف حجابش در کشور سوئیس ازدحام به پا کرده بود اکنون در عروسی چادر پوشیده بود!در پایین تصویر یادگاری عروس بانو با جاری سابق خود بهمراه بانو نامداری , تیموریان و آقای رایگان را دیدن می کنید.

حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما

 

مطالب مرتبط :

بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد

گفتگوی جنجالی بهاره رهنما پیرامون خیانت در زندگی اش

آزاده نامداری از مردم ایران طلب عفو و بخشش کرد

بهاره رهنما و جدایی از همسر اولش

تصویر درز کرده جنجالی بهاره رهنما در سوئد

 

 

امیدواریم از خواندن حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *