دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید

در اخبار مرتبط با سینما خبر دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید  نگاهی داریم به بازیگران زن زیبای هالیوودی در توانسته اند در نقش یک مادر مهربان برای فرزندان خود به خوبی رفتار نمایند. اگر از ما بپرسید, بچه دار شدن, ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید 

نگاهی داریم به بازیگران زن زیبای هالیوودی در توانسته اند در نقش یک مادر مهربان برای فرزندان خود به خوبی رفتار نمایند. اگر از ما بپرسید, بچه دار شدن, به ویژه برای مادران, یکی از سخت ترین کارهاست. آن ها باید به فرزندانشان عشق بورزند, از آن ها خدمات رسانی کنند, رفتارهایشان را پایین نظر داشته باشند, درس هاي ضروری زندگی را به آن ها بدهند, انها را به مدرسه و کلاس هاي متفرقه بفرستند و برایشان جشن بگیرند و

 

به بیانی تمام وقت مادران صرف کودکانشان می‌شوند بطوری که وقتی برای رسیدگی به خودشان ندارند. با اینحال میباشند مادرانی که به توجه به دغدغه هاي چندان, باز هم خوش تیپ و دلنشین اند. اگر شما هم دوست دارید که با خوش تیپ ترین مادران هالیوودی آشنا شوید, همراه با ما بمانید.

 

ریس ویترسپون

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

آیا باورتان میشود که این دختر 17 ساله, اوا, دختر ریس ویترسپون هست. اینجور به نظر می‌آید که ایشان خواهر ریس هست, نه دخترش. اگر چه ایشان دختر به این بزرگی دارد با اینحال باز هم به خودش میرسد و لباس هایي با برنامه ها و رنگ هاي خوشحال به تن میکند. ایشان در سبک لباس پوشیدن حتی با دخترش هم رقابت میکند.

 

ویکتوریا بکهام

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

تعجبی ندارد! ویکتوریا بکهام یکی از خوش پوش ترین مادران در بین چهره هاست. گرچه از یک طراح مد و فشن انتظار دیگه اي هم نداشته ایم. ویکتوریا صاحب 3 فرزند پسر و 1 دختر هست. با اینحال مادر بودن هیچوقت روی ظاهر ایشان اثری نگذاشت طوری که ایشان همه ي وقت سوژه طراحان مد و فشن بوده هست.

 

کیتی هولمز

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

ما بزرگ شدن سوری کروز, دختر کیتی هولمز و تام کروز را دیده ایم. از همان روز تولد ایشان, هم خودش و هم مادرش کیتی خوش تیپ و دلنشین بودند. آن ها حتی اکثر اوقات لباس هایشان هم با هم ست می‌کردند. با آمدن سوری به زندگی کیتی هولمز, ایشان نه تنها خودش را از یاد نبرد, حتی اکثر از قبل هم به ظاهرش دقت کرد.

 

آنجلینا جولی

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

از آنجا که آنجلینا صاحب 6 فرزند هست, یقیناً انتظار ما این هست که وی را با ظاهری خسته و نامرتب ببینیم, با اینحال حقیقت چیز دیگری هست. این سوپراستار درست مانند لحظه مجردی خود خوش تیپ و دلنشین هست. از تیپی که در فرودگاه می‌زند گرفته تا لباس هایي که روی فرش قرمز به تن میکند, مادر بودن ذره اي از زیبایی ایشان نکاسته هست.

 

جسیکا آلبا

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

یقین کنید یا نه, مادر بودن تاثیر بسیار مثبتی بر سبک لباس پوشیدن جسیکا آلبا قرار داده هست. ایشان به هیچ وجه شلوارهای بگی و تی شرت هاي گشاد به تن نکرد. جسیکا حتی کمی بعد از زایمان اش در سال 2008, بعنوان یکی از خوش تیپ ترین زنان هالیوودی انتخاب شد. به بیانی ایشان در ست کردن لباس حرف اول را می‌زند.

 

جیدا پینکت اسمیت

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

خانواده اسمیت به خوش پوشی مشهورند, به ویژه جیدا پینکت اسمیت که الگوی خوبی برای فرزندانش, جیدن و ویلو, هست. بی تردید میتوان گفت که مدال خوش تیپ ترین هاي فرش قرمز همه ي وقت در دست به این خانواده هست.

 

کیت هادسون

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

درست شبیه به مادرش گلدی هان, کیت هادسون نیز مادری هست که راز خوش پوشی را به خوبی میداند. پسران ایشان به خاطر خواست مفید مادرشان همۀ وقت} خوش تیپ در ملا عام ظاهر می‌شوند. گرچه این را هم منکر نمیشویم که یکی از دلایل خوش تیپی کیت, اندام متناسب اوست با اینحال در هر حال ایشان خواست بی مانند اي در انتخاب لباس دارد.

 

کیت ماس

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

با مد گام برداشتن ساده هست, انچه سخت هست پیدا کردن سبکی شخصی برای ظاهرمان میباشد که کیت ماس مفید از عهده اش بر آمده هست. سبک لباس پوشیدن ایشان مانند هیچکس نیست. در حقیقت ایشان ترجیح میدهد که نظرها شخصی خودش را در شیوه لباس پوشیدن به کار گیرد. هیچکس و هیچ چیز, حتی فرزند ایشان هم نتوانست مانع از ترقی ایشان در جهان مد و فشن شود.

 

امیلی بلانت

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

بچه دار شدن امیلی بلانت نه تنها ظاهر و تیپ وی را خراب نکرد حتی وی را دلنشین تر نیز تولید. مطمئنا شما هم بیننده آن در فیلم «The Girl On The Train» بوده اید. به توجه به این زن خوش تیپ و دلنشین بی حدس همسر ایشان جان کراسینکی به داشتنش سربلندی میکند.

 

نیکول ریچی

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

سبک لباس پوشیدن نیکول ریچی از قبل تا اکنون تفاوت فراوانی کرده هست. ایشان حتی به توجه به داشتن فرزند توانسته خط تولید لباسهای خود را با اسم «House of Harlow» در ابتدا کند. با داشتن 2 فرزند پایین 20 سال, ایشان باز هم یکی از تاثیرگذارترین هاي جهان مد و فشن محسوب میشود.

 

گوئن استفانی

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

گوئن استفانی جزو آن گروه از ستاره هایي هست که به هر میزان لحظه می گذرد, خوش تیپ تر و سرحال تر از قبل می‌شود. ایشان از وقتی که صاحب 3 فرزند شد, اکثر به ظاهرش میرسد طوری که نمونه ویژه موهایش, رژ لب قرمز و خط چشمش بعنوان سبک ویژه ایشان معرفی شده هست.

 

سیه‌نا میلر

جذاب ترین مادران هالیوودی را بشناسید

به نوشته سیرداق سیه‌نا میلر بازیگر, نمونه و طراح مد بریتانیایی هست که فرضیه هاي خلاقانه اي را در صنعت مد و فشن از خود بروز داده هست. ایشان بعد از بچه دار شدن, مانند خیلی از مادران دیگر, نه تنها از حرفه خود کناره گیری نکرد حتی قدرتمندتر از قبل نیز ظاهر شده هست.

 

 

امیدواریم از خواندن دلنشین ترین مادران هالیوودی را بشناسید لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *