دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا را برای شما انتخاب کرده ایم. دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا  برترین دکوراسیون شب یلدا را میتوانید دراین شب به خاطر ماندنی بچینید که زیبایی مخصوصی ...

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا را برای شما انتخاب کرده ایم.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا 

برترین دکوراسیون شب یلدا را میتوانید دراین شب به خاطر ماندنی بچینید که زیبایی مخصوصی دارد و این شب را خاطره انگیزتر خواهد نمود. به مرور داریم به انتهای فصل دوست داشتنی پاییز نزدیک می‌شویم،پاییز تمامی مهر برای رفتنش هم برنامه اي دارد!

 

جشن خداحافظی پاییز یلدا را پیش رو داریم، بهمین مناسبت به مرور میخواهیم برای شب دوست داشتنی یلدا منزلمان را تکمیل کنیم، با ما همراه باشید تا شما رابا ترفندهای دکوراسیونی یلدایی تکمیل آشنا کند.

 

از ورودی منزل ي خود شروع کنید! یک حلقه ي گل دلچسب میتواند خيرمقدم گویی خوبی برای مهمانان شما باشد، با اینحال تم آنرا از گل به انار و میوه هاي کاج تغییر دهید، به سادگی میتوانید این حلقه را خودتان بسازید. دست بکار شوید و یکی از انها را برای درب ورودیتان بسازید و خانواده ي خودرا متعجب کنید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

ظروف قدیمی خودتان را از گنجه ها بیرون بیاورید، وقتی صحبت از سنت کهن ایرانی، شب یلدا می‌شود بدین جهت ضروری است تم و حال و هوای اصیل ایرانی هم داشته باشیم، نیاز نیست به مارکت بروید و یکی از آنها را تهیه کنید، کفایت می کند کمی در کمد و کابینت هاي خود جست و جو کنید لااقل یک عنصر با تم ایرانی پیدا میکنید که محیط شما را دگر گون می‌کند.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

یک رو میزی بی امثال با تم ترمه و یا حتی کوسن هایي مزین شده به نقوش ایرانی میتواند میز شما را دگرگون کند، کمی خلاق تر باشید، اگر دست به دوخت و دوزتان خوب است یکی از انها را خودتان بسازید، از نقش هاي بی امثال میوه هاي شب یلدا فرضیه بگیرید و پارچه هاي بی استفاده یک رو میزی بی امثال برای میز غذا خوری خود بسازید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

جادوی شمع ها را اینروزها بیشتر بکار بگیرید، جا شمعی هاي خودرا با میوه هاي کاج وبرگ هاي پاییزی تزیین کنید، خوشکبار و حتی حبوبات هم می‌تواند فرضیه ي خوبی برای تزیین جا شمعی هاي شما باشد کفایت می کند کمی خلاقیت به خرج دهید و معجزه ي شمع ها را در محیط منزل ي بیاورید، شمع ها هر کجا که باشند معجزه همان جا رخ میدهد امتحان کنید حتماً لذت خواهید برد.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

لوازم دکوری با تم یلدا تهیه کنید، یکی از عنصر های یلدا که در بیشتر مواقع چشم نواز است انار است، نیازی نیست مارکت را برای خرید این دکورهای کوچک پایین و رو کنید، ما در بیشتر مواقع برای شما فرضیه هاي اقتصادی اي داریم، به سادگی چند انار کوچک خشک شده رابا اسپری رنگ، رنگ کنید و بگذارید خشک شوند ودر ظرف هاي بلوری بریزد و بگذارید کنار میزتان و از زیبایی آن در محیط داخلی خود لذت برید.

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

دیوارهایتان را یلدایی تزیین کنید! یک فرضیه ي دیگر تزیین دیوارهای ساده با همان عنصر های بی امثال شب یلدا ست، درست است که یلدا تنها به انارش نیست با اینحال برای دکوراسیون تزیین انار برترین گزینه است، انارهای کوچک را جمع کنید و بگذارید خشک شوند برای براق کردن آنها میتوانید از یک رزین کمک بگیرید،

 

و برای داشتن یک ترکیب رنگ بی امثال میتوانید برگ هاي پهن را جمع کنید و روی انها رنگ طلایی بزنید و برگ ها و انار ها را مانند خوشه ي انگور بهم بچسبانید و دیوار هاي ساده ي خودتان را تزیین کنید .

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا

تابلوها و تایپو گرافی هاي بی امثال شب یلدایی هم می‌تواند راه خوبی برای استقبال از این شب دوست داشتنی باشند، این تابلوها را میتواند هنر دست خودتان یا فرزندان دوست داشتنی شما باشد، شیوه کلاژ یا همان تکه چسبانی هم شیوه بی همتایی برای تولید یک تابلوی بی امثال یلدایی است.که میتواند به خوبی محیط شما را تزیین کند.

 

 

سیرداغ با تجمیع مطالب دکوراسیون ایرانی با حال و هوای شب یلدا در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط