رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر  مارهای بزرگ همه ي وقت خوفناک میباشند, به ویژه بانو ها از مارها بسیار ...

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر 

مارهای بزرگ همه ي وقت خوفناک میباشند, به ویژه بانو ها از مارها بسیار میترسند.با اینحال در موردی باورنکردنی یک زن رابطه اي بسیار صمیمانه با یک مار بزرگ دارد. حتماً تا اکنون اسم گودزیلا به گوشتان خورده , حیوانی غول جسد که در نوع خود بزرگترین هست اکنون باید با ماری که پسوند «زیلا» را به دلیل اندازه غیر قابل یقین اش مختص خود کرده هست آشنا شوید مار غول پیکری که رابطه بسیار خودمانی را یک زن جوان دارد.

رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +عکس

بوسیدن مار غول پیکر به وسیله زن جوان

 

به نوشته سیرداق ویدیو تازه ای در شبکه هاي اجتماعی پخش شدهِ هست که در آن زن جوانی کنار مار غول جسد نشسته و بدونِ هیچگونه ترس و وحشتی وی را لمس کرده و می بوسد.تماشاگرانی که حتی با دیدن این مار عظیم الجثه دچار ترس شده اند بطوری که بطور کلی وحشت انها دیده میشود از این لحظات فیلمبرداری می‌کنند.

 

این مار غول جسد از نوع مار «پیتون» هست با اینحال به دلیل انکه بیش از اندازه طبیعی افزایش کرده و وزن و طول بسیار فراوانی دارد عنوان «Snakezilla» یا همان مار زیلا که عده ای مار گودزیلایی هم به آن می‌گویند در این ویدیو اسم برده شده هست.

رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +عکس

این کلیپ وحشتناک با وارد شدن زن جوان به داخل قفس مار خوفناک در ابتدا میشود , زن به آرامی به ار نزدیک شده و با پارچه اي که در دست دارد بدن مار را نوازش می‌دهد , برای لحظاتی مار هیچ حرکتی ندارد تا این که ناگهان زن جوان با دستانش سر مار غول جسد را بلند کرده و به سویِ دوربین نشان میدهد

رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +عکس

بعد از این حرکت زن جوان صحنه و لحظات دلنازک تر میشود چرا که ایشان تصمیم گرفته است صورت مار را ببوسد و پیروز به انجام اینکار هم می‌شود.این ویدیو دیدنی که تصاویرش را در این بخش از مرطوب دیدن می‌کنید در کمتر از « 24 ساعت 200.000 » بار بازدید داشته هست.

 

پخش کننده این ویدیو مینویسد رابطه این زن جوان با مار غول پیکرش فراتر از رفاقت هست و خود ایشان میگوید که ما عاشقِ هم هستیم بطوری که با بودن کنار هم احساس آرامش را احساس میکنیم , یقینا به نظر تماشاگران این مار خوفناک به نظر برسد با اینحال به هیچ وجه این طور نیست و به دلیل علاقه اي که بین من و مار غول جسد می باشد هیچ خطری مرا تهدید نمی‌کند.

 

 

امیدواریم از خواند نوشته رابطه عاشقانه این زن و مار بزرگ و ترسناک +تصویر لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *