راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

نمونه های ساعت تازه را در نوشته “راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017” برای شما تکمیل کرده ایم. راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017  اگر قصد خرید ساعت هوشمند در سال 2017 را دارید ما برترین راهنما را برای شما حاضر نموده ایم که باز هم اپل واچ پیش نهاد اول ...

نمونه های ساعت تازه را در نوشته “راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017” برای شما تکمیل کرده ایم.

راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017 

اگر قصد خرید ساعت هوشمند در سال 2017 را دارید ما برترین راهنما را برای شما حاضر نموده ایم که باز هم اپل واچ پیش نهاد اول هست. اگر در جستجوی خرید یک ساعت هوشمند واپسین هستید, ما در این نوشته فهرستی از برترین ساعت هاي هوشمند سال 2017 به انتخاب مجله اینترنتی «New Atlas» را گرد هم آورده‌ایم.

 

همزمان با اینکه هنوز زود هست بخواهیم بگوییم ساعت هاي هوشمند به یکی از اصلی‌ترین جریانات مارکت مبدل شده‌اند و جزو اصلی‌ترین اکسسوری‌هایي میباشند که کردم آن‌ها را میخرند, ضروری است بگوییم که آن‌ها رایانه های کوچک مچی میباشند که هر سال پیشرفته‌تر از سال قبلی میشوند. در سال 2017 نیز ما بیننده تولیدات دلنشین تازه ای بودیم که وارد مارکت شدند.

 

همین بهانه‌اي شد تا در جستجوی تهیه فهرستی از برترین ساعت هاي هوشمند سال جاری بگردیم. ضروری به ذکر هست که انتخاب‌هاي این فهرست به وسیله مجله اینترنتی «New Atlas» انتخاب شده اند.

 

1. اپل واچ سری 3
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

اپل واچ واپسین یکی از برترین ساعت هاي هوشمند سال 2017 هست

 

اپل واج برای همۀ نیست, با اینحال یکی از برترین ساعت‌هاي هوشمند حال حاضر مارکت هست. این ساعت‌ها در دست مصرف کنندگان آیفون ها دیزاین شده اند و شما نمیتوانید با دیوایس هاي اندرویدی آن‌ها را اجرا کنید. بزرگ‌ترین قابلیتی که به سری 3 اپل واچ اضافه شده اتصال 4G LTE‌ بود,‌ از این جهت شما میتوانید

 

حتی زمانی که از منزل خارج میشوید و تلفن شما همراهتان نیست نیز به رابطه‌هایتان جواب دهید. اکنون پس از یک آپدیت نرم افزاری, توانایی استریم مستقل به وسیله Apple Music‌ نیز به دیوایس اضافه شده هست.جدا از بهبودهای بزرگ, اپل واچ باز هم به قدرتمندتر و سودمندتر شدن ادامه می دهد. سری 3 صاحب یک پردازشگر واپسین شده هست

 

که 70 درصد سریع‌تر از نسل پیشین خود هست و اکنون شامل دو راه به منظور صحبت با سیری خواهد بود. عمر باتری باز هم 18 ساعت باقی باقیمانده «بدین جهت ضروری است هر شب آن را به شارژ‌ بزنید» و قادر اید آن را با هزینه 399 دلار و 329 دلار برای دو نمونه حاوی اتصال تلفنی و فاقد آن تهیه کنید. اگر این خرج برای شما عمده هست, میتوانید یک نمونه از سری اول این ساعت‌ها را تهیه کنید.

 

2. ال جی واچ اسپورت
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

سال جاری حتی بهمراه معرفی تولیدات واپسین و پلتفرم اندروید ویر 2.0 یک سال بسیار براق برای اندروید ویر نیست, با اینحال ساعت ال جی واچ اسپورت را میتوان بعنوان یکی از برترین جانشین‌هاي اندرویدی برای اپل واچ سری 3 دانست. این ساعت قادر به معرفی برقراری اتصال 4G LTE هست, یک دکمه چرخشی را بسیار خوب را شامل می شود «که شمار فراوانی از ساعت هاي اندرویدی فاقد آن میباشند» و در حقیقت از لحاظ ظاهری نیز آن بسیار خوشگل هست.

 

با سود گیری از اندروید ویر 2.0, ساعت شما اکنون میتواند به یک گوشی اندرویدی یا یک آیفون وصل شود, اگر چه وقتی دو دیوایس به پلتفرم گوگل تجهیز باشند عملکرد ساعت بهتر خواهد بود. دستیار گوگل نیز در این ساعت موجود هست و اکنون ال جی واچ اسپورت یکی از هوشمندترین ساعت هاي

 

دنیا به حساب می آید. صفحه نمایش این گوشی نیز با تراکم پیکسلی 348ppi از شفافیت و وضوح خوبی دارا هست و این بدان معناست که شما میتوانید نوتیفیکیشن‌ها را همه ي وقت به خوبی مشاهده نمایید. اضافه بر این, از لحاظ هزینه نیز این ساعت در طول سال کاهش یافته هست و اکنون با هزینه ای تقریبا 250 دلار به فروش میرسد.

 

3. سامسونگ گیر اسپورت
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

یقینا کمی پلتفرم ساعت هاي سامسونگ شما را گیج کند, با اینحال هنوز هم میتوانید گیر اس 3 معرفی شده در سال 2016 را بعنوان یک ساعت نمونه برتر تهیه کنید. نمونه ارزان‌تر و ساده‌تر گیر اسپورت, ساعت واپسین سامسونگ برای سال 2017 هست که از ارزش بسیار فراوانی برای خرید دارا هست اگر از یک موبایل هوشمند برند سامسونگ سود گیری میکنید «در چنین موقعیتی این ساعت با هر نوع گوشی اندرویدی یا آی ایشان اسی کار می کند».

 

از نمونه خصوصیت‌هاي برجسته سامسونگ گیر اسپورت میتوان به یک جی پی اس داخلی اشاره نمود, از این جهت شما میتوانید بدون اتصال به گوشی هوشمندتان در جستجوی یک مکان بر روی نقشه بگردید. اضافه بر این ساعت سامسونگ بطور کلی ضد آب هست «تا گودی 50 متری», از این جهت میتوانید

 

حتی به داخل استخر نیز آن را با خود ببرید. در این جا حتی شما میتوانید به موسیقی‌هاي پلی فهرست‌هاي اسپاتیفای نیز بی توجه به شبکه جهانی وب گوش کنید.بدبختانه اپ‌هاي این ساعت عمده نیرومند نیستند, این کالا از پلتفرم Tizen OS سامسونگ دارا هست, با اینحال ما امتیاز اصلی را به توانایی‌هاي این ساعت میدهیم. شروع هزینه گیر اسپورت از 300 دلار هست.

 

4. هواوی واچ 2
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

بی‌تردید نمونه دیگری از برترین ساعت هاي هوشمند سال 2017 کالایی از دیار چین هست. اگر ال جی واچ اسپورت را بخواهیم برترین ساعت اندرویدی حال حاضر مارکت معرفی کنیم, هواوی واچ 2 که در نشست جهانی موبایل سال جاری معرفی شد نیز صاحب مکان دوم هست. شما با این ساعت جی پی اس داخلی, توانایی اتصال 4G LTE و ظاهری بسیار دلنشین و مقاوم شبیه به به ساعت‌هاي مکانیکی کلاسیک را در دست خواهید داشت.

 

این ساعت همین طور از یک صفحه نمایش 1.2 اینچی دارا هست که در چنین موقعیتی به بزرگی صفحه نمایش ساعت ال جی واچ اسپورت نیست, با اینحال در مکان خود خوب هست. در چنین موقعیتی یک حاشیه چرخشی یا همان دکمه Crown‌ می‌موفق شد خوب این ساعت باشد, با اینحال باز هم هواوی واچ 2 می تواند

 

می تواند هرآنچه از یک ساعت هوشمند انتظار دارید را به شما معرفی کند. اندروید ویر 2.0 نیز بر روی این ساعت نصب هست که شامل دستیار گوگل, یک کیبورد هوشمند و یک منو سیستمی دلنشین هست. در وقتی که ما این نوشته را می نویسیم, هزینه هواوی واچ 2 از 300 دلار در ابتدا میشود.

 

5. گارمین Forerunner 935
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

یقینا اسم این تولیدکننده در دنیا به بزرگی اپل, ال جی و یا سامسونگ نباشد, با اینحال گارمین بی سر و صدا آلبوم توانمندی از ساعت هاي هوشمند را تولید کرده هست که با صرف کمی خرج‌ي اکثر قادر اند تمام نیازهای یک ورزشکار را برآورده کنند و برترین توانایی‌هاي قابل معرفی به وسیله یک ساعت هوشمند را در دست شما قرار دهند.

 

شما میتوانید بهمراه این ساعت یک بند ویژه قفسه سینه و یا یک کمربند را نیز دریافت کنید تا به شما اجازه دهد به جزئیات دقیق‌تری از تمرینات خود دسترسی پیدا کنید.به عبارت دیگر شما معلومات بیشتری از تحرکات خود و چگونگی انجام آن‌ها بهمراه بدنات «به طرز مثال بفهمید که چقدر سخت تلاش نموده اید

 

یا تمرینات شما کافی نبوده هست» را جویا شوید. این ساعت میتواند شنا کردن و دوچرخه سواری شما را نیز پایین نظر بگیرد و با گوشی هاي اندرویدی و آی ایشان اسی به خوبی کار کند. به منظور دستیابی به تمامی این توانایی‌هاي ویژه, شما باید کمی اکثر از حد معمول مبلغی را هزینه کنید و با هزینه ای نزدیک به 500 دلار گارمین Forerunner 935 را تهیه کنید.

 

6. گارمین فنیکس 5
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

ساعت گارمین فنیکس 5 نیز نمونه دیگری از تولیدات کمپانی گارمین هست که حتی توانایی‌هایي فراتر از ساعت «Forerunner 935» را معرفی میکند و می تواند انتخاب‌اي فرضیه آل برای دوچرخه سواری, دوندگی و مسفارت باشد. این ساعت کمی بزرگ هست, با اینحال میتواند هر انچه راکه بخواهید از شیرجه‌ي شما گرفته تا اسکی کردن

 

و یا مسافتی که در یک ماراتن دویده‌اید را اندازه‌گیری کند و به خاطر یک ردیاب تپش قلب همۀ وقت} مواظب سلامتی خود باشید. این ساعت از طرف دیگر میتواند سطوح VO2 Max بدن شما را اندازه گیری کند که از ارزش بالایی برای فهمیدن میزان فیت بودن بدن شما دارا هست.

 

فراتر از تمامی توانایی‌هاي ردیابی, این ساعت ضد آب هست, معرفی کننده خدمات رسانی از نوتیفیکیشن‌هاي ساده بعد از اتصال به یک گوشی اندرویدی و آی ایشان اسی هست و حتی میتوانید الگوهای روتین پیاده روی‌تان را نیز به آن اضافه کنید. اگر در جستجوی یه ساعت هوشمند همۀ چیز تمام برای خارج از منزل هستید, فنیکس 5 بهمراه هزینه 500 دلاری خود یکی از برترین ساعت هاي هوشمند سال 2017 هست.

 

7. فیت بیت آیونیک
راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017

ناسازگاری بین ساعت هاي هوشمند و ردیاب‌هاي تناسب اندام همه ي وقت قابل دیدن نیست, با اینحال فیت بیت به روشنی نمایش داده که آیونیک یک ساعت هوشمند تمام عیار هست و ما نیز آن را در فهرست برترین ساعت هاي هوشمند سال 2017 قرار داده‌ایم. این ساعت شامل یک جی پی اس داخلی, ردیاب شنا, یک مانیتور تپش قلب, ردیاب خواب, خدمات رسانی از پرداخت‌هاي تلفن هوشمندی و استقامت در طرف دیگر نفوذ آب تا گودی 50 متری آب هست.

 

این ابزار از نرم افزار ویژه فیت بیت دارا هست, با اینحال از نوتیفیکیشن‌هاي دیوایس‌هاي اندرویدی و آی ایشان اسی نیز خدمات رسانی میکند. از طرف دیگر خدمات رسانی از اپ‌هاي بزرگی مانند اسپاتیفای و گوگل مپس را نیز بر روی این ساعت بیننده هستیم. ولی باید گفت ساعت واپسین فیت بیت در قسمت ردیابی تناسب اندام نیز فوق‌ العاده رفتار کرده هست و با هزینه 300 دلار می تواند انتخاب خوبی برای تهیه باشد.

 

 

با شرایطی که میدانید مجله تفریحی سیرداغ با تجمیع مطالب تازه مثل “راهنمای خرید بهترین ساعت های هوشمند سال 2017” در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. با ابزارهای سایت سیرداغ ما را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط