زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر  داشتن رفتار قاطعانه در مقابل مردانی که سعی میکنند بطور مخصوصی همسر خودرا تحت سلطه درآورند می‌تواند بسیار خوب باشد. امکان ...

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر 

داشتن رفتار قاطعانه در مقابل مردانی که سعی میکنند بطور مخصوصی همسر خودرا تحت سلطه درآورند می‌تواند بسیار خوب باشد. امکان دارد به دفعات خودتان رابا عده ای دیگر از بانو‌هاي فامیل یا دوست مقایسه کرده باشید. از دید شما انها بانو‌هاي با سیاست و خوش شانسی هستند.

 

امکان دارد به دفعات خودتان رابا عده ای دیگر از بانو‌هاي فامیل یا دوست مقایسه کرده باشید. از دید شما آن ها بانو‌هاي با سیاست و خوش شانسی هستند که هر آنچه میخواهند به وسیله شوهرانشان عملی میشود با اینحال شما از هر راهی، چه خواهش و التماس، چه تهدید و داد و فریاد می روید

 

با اینحال به بن بست می خورید. آیا چنین بانو‌هایي واقعا زنانی خوش شانس هستند که شوهرانی فرمانبردار دارند یا یکجای کار شما می‌لنگد؟ انها در آرامش به به هر میزان میخواهند می رسند با اینحال شما با بر‌افروختن حریق و جنگ به خواسته‌تان نمیرسید و همین مضمون اختلاف شما و بانو‌هاي به زعم شما خوش شانس است.

 

آن ها بانو‌هایي قاطع هستند و شما بانو‌هایي مهاجم. کفایت می کند گاهی به رفتار خود نظری علي الخصوصً داشته باشید تا مشاهده نمایید وقتی تقاضای خودرا با لحنی تهاجمی، عصبانی و عصبانیت مطرح می کنید بیشتر از آنکه شوهرتان رابه انجام کاری تحریک کنید وی را سر لج انداخته و مانع عملی شدن خواسته می شوید.

 

خشونت و عصبانیت در لحظه بیان خواسته در مقابل انسان مخصوصا یک مرد، نتیجه‌اي تصویر دارد که دلیل بی‌اعتبار شدن خود و ایجاد سردی بین شما و همسرتان میشود. با استناد به این خوب است تغییر رویه داده و به یک بانو قاطع مبدل شوید تا مانند بانو‌هایي که در بالا شرح حالشان گفته شد زندگی خوب و بی‌دغدغه‌اي داشته باشید. ما نیز دراین راستا کمک می کنیم تا بهتر به نتیجه برسید.

 

نقاط ضعف و قوت خودرا بشناسید

کسیکه نسبت بخود شناختی کافی از نقاط ضعف و قوت بیابد خواسته‌هایش را منطقی و به دور از ترس و اشتباه بیان میکند. چنین فردی پیش‌بینی موقعیتی که برنامه ریزی شده است در آن باشد را کرده و ضریب اشتباه رابه پایینتر میزان می‌آورد. با استناد به این در بیان خواسته خود بجای سوء‌بهره برداری از نقطه ضعف همسرش، صریح و محکم بوده و شوهرش را از احساسات خود با‌خبر می کند. پس می بینید که چنین گزینه‌اي چه میزان کمک کننده است.

 

بی‌شیله پیله و صادق باشید

گفت و گو در لفافه، دو پهلو صحبت کردن و بیان خواسته دور از صداقت نمیتواند بشما در رسیدن هدفتان کمکی بکند. انچه را تصمیم گرفته اید محکم، منطقی و با قاطعیت با اینحال احترام کامل بگویید. یادتان باشد دراین مسیر حرمت‌ها باید حفظ شود. رو‌راستی را الویت کار و کلام خود قرار داده و نقش بازی نکنید.

 

مرزها را نشکنید

بیان خواسته‌ها با قاطعیت به معنای پایین پا گذاشتن شوهر، تحت فشار گذاشتن ایشان و یا تسلط به وی نیست. گاهی دیده می شود زن از رفتار شوهر در ارزش ندادن به خواسته‌هایش عصبانی شده و با ادبیاتی سخیف و حرف‌هایي که هرگز نمیشود جمعش کرد شوهر

 

را پایین پا قرار داده ودر بررسی و باز‌نگری رفتارش، خودرا زنی صریح می داند. با اینحال روشنی همان‌ طور که در بالا اشاره شد بعد از شناخت دقیق از خود، نوعی صداقت و قاطعیت معنا میشود که شوهر را علاقه مند به انجام خواسته زن می کند.

 

ضرورت را بیان کنید

وقتی می گوییم صریح و صادقانه صحبت کنید به این معنی نیست تمام مشکلات و احساسات منفی خودرا برای مقدمه‌سازی بیان کنید. در حقایق بیانِ ضرورتِ خواسته اهمیت بینهایت زیادی دارد. اگر مدتی است وسیله‌اي در خانه خراب است ضرورت درست کردن و تعمیرش را بیان کنید نه این که: “تنها کافیه یکی بیاد خونمون. آبرومون میره. من دیگه خسته شدم, از بس یه حرفی رو صد بار بهت گفتم و…”

 

از جهت دیگر زمانی قاطعیت در بیان شما واضح میشود که شنونده خوبی هم باشید و اجازه صحبت کردن به شوهرتان را هم بدهید. زبان بدن تان باید با زبان سرتان هم‌سو باشد. اگر دلایل همسرتان برای رد خواسته‌هایتان منطقی است با اخم و ناراحتی نشان ندهید که دلایل وی را پذیرفتید چرا که این تناقض به خوبی در چهره شما واضح میشود.

 

یک بانو قاطع برای برقرار کردن رابطه با شوهرش ناله نمی کند و چشمش رابه هم جا، جز چشمان شوهرش نمی‌دوزد چرا که این صفت مردم منفعل است. صدای آرام، حالتی آرام و چشم به چشم شوهر صحبت کردن از نشانه‌هاي یک بانو قاطع است.پس اگر در زندگی_مشترک مشکلی پیش آمد باید برای رفع آن اقدام کنید

 

و از سپردن آن به دست دوران بپرهیزید. در بیان خواسته‌هایتان منصفانه رفتار کرده و شرایط و محدودیت‌هاي شوهرتان را درنظر بگیرید. گاهی همدست به ریسک زده و از راه تازه نترسید.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته زنان و داشتن رفتار قاطع در مقابل شوهر را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط