طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

در اخبار مرتبط با سینما خبر طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017 در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017  هالیوود همه ي وقت صحنه ازدواج هاي عاشقانه و طلاق هاي عاطفی هست که همۀ ساله} باید بیننده جدایی چندین زوج از ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017 در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017 

هالیوود همه ي وقت صحنه ازدواج هاي عاشقانه و طلاق هاي عاطفی هست که همۀ ساله} باید بیننده جدایی چندین زوج از هم باشیم. در حالی‌که هنوز تا اتمام سال 2017 میلادی لحظه نسبتا فراوانی باقی باقیمانده هست, این سال دارد از نظر شمار جدایی زوج هاي مشهور رکوردشکن می‌شود. حداقل از ابتدای سال تا این لحظه 34 جدایی میان ستاره هاي گزارش شده هست که همین فرمایش امسال را به سالی باورنکردنی و ویژه مبدل میکند.

 

بازیگران تلویزیون در این اساس از دیگر حرفه ها پیشی گرفته اند و مردمان سینما و موسیقی را جا قرار داده اند. سایت پیپل نگاهی انداخته به این جدایی ها که گزیده اي از مهمترین آن ها را پیشتر این مقاله خواهید خواند:

 

هلن هانت و متیو کارناهان

بازیگر مشهور هالیوود و شوهر نویسنده و تهیه کننده اش بعد از 16 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. این در حالی هست که این زوج یک دختر 13 ساله به اسم مارکنا لي دارند که در سال 2004 به جهان آمده هست.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

یک منبع مطلع به مجله پیپل گفته که این زوج سابق که از سال 2001 زندگی مشترک شان را شروع کرده بودند, ماه ها بود درگیر رابطه نابسامانی میان خود بودند و چند سالی از شکرآب شدن میانشان می گذشت و اکنون تنها به طرز رسمی دایی شان را مطرح کرده اند.

 

کریس پرت و آنا فریس

بعد از هشت سال زندگی زناشویی, پرت و فریس به هواداران خود در شبکه هاي مجازی خبر دادند که در حال جدایی از هم میباشند. پرت نوشت: «من و آنا بسیار از این بابت ناراحتیم که باید جدایی قانونی خود ما را به شما آگاهی دهیم.» این زوج نیز یک پسر به اسم جک دارند و قرار هست مخارج وی را با کمک هم بپردازند.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

فریس نیز در فیس بوک خود نوشت ما مدت فراوانی تلاش کردیم که وضع درست شود با اینحال اکنون دیگر واقعا امیدمان را از دست داده ایم. پسر ما پدر و مادری دارد که بسیار دوستش دارند و به دلیل ایشان هم که شده قصد دارند این شرایط را در آرامش و سکوت و به شکلی خصوصی پیش ببرند.» پرت از طرف دیگر مدعی شده ما باز هم همدیگر را دوست داریم و همه ي وقت اوقات فراغت مان را با هم می گذرانیم و احترام بسیاری برای یکدیگر قائل هستیم.

 

بن استیلر و کریستین تیلور

بعد از قریب به دو دهه زندگی زناشویی با یکدیگر, استیلر و تیلور در ماه مه خبر دادند که قرار هست از یکدیگر جدا شوند. این دو بازیگر که با یکدیگر در چندین فیلم نیز همبازی بوده اند صاحب دو فرزند میباشند. دختری 15 ساله به اسم الا و پسری 11 ساله به اسم کویینلین.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

یکی از اطرافیان این خانواده فاش ساخته که به رغم این جدایی, آن ها کماکان خانواده اي شاد میباشند و جدایی شان بدون جنگ و جدل بوده هست و بن و کریستین بسیار به یکدیگر احترام می گذارند و هر کاری از دست شان بربیاید انجام میدهند تا فرزندان شان را شاد کنند.

 

جنت جکسون و وسام المنا

جوان‌ترین شوهر زندگی خواهر مایکل جکسون, که خود خواننده بسیار درستی در عرصه موسیقی پاپ به شمار می‌آید, درست سه ماه بعد از به جهان آمدن اولین فرزندشان متوجه شد که همسرش قصد جدایی دارد. خبر طلاق آن ها در ماه آوریل تایید شد

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

خبرها حاکی از آن بود که این جدایی بسیار دوستانه و بدون درگیری بوده هست با اینحال یکی از رفقا خانوادگی انها فاش فرآوری که جنت در دوران بارداری خود حس میکرد که المنا شدیدا در تلاش هست که اختیار و بازرسی تمامی امور زندگی وی را در دست بگیرد و اینطور گفته میشود که این فرمایش عمده برایش خوشایند نبود.

 

بلک چاینا و راب کارداشیان

کار این زوج هم در ماه فوریه به اتمام رسید, گرچه برای بار دوم آن دو نامزد بودند و در تدارک اجرا جشن عروسی که ناگهان خبر رسید همۀ چیز انتهای یافته هست. عمده هم دوست نداشتند کسی از ماجرای شان سر در بیاورد تا تازه ترین روز هم ظاهرشان را در شبکه هاي مجازی حفظ کردند و تصویر هاي یکدیگر را به اشتراک گذاشتند و لایک کردند با اینحال تدریجی حال و هوای تصویر ها عوض شد و همگان فهمیدند این وسط دعوایی هم هست

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

چاینا حتی به خانواده کارداشیان اخطار داد که مراقب رفتارشان باشند و رازها خصوصی وی را فاش نکنند.

 

اسکارلت جوهانسون و رومن دوریاک

جوهانسون بود که دادخواست طلاق از همسر فرانسوی خود را پر کرد و تصمیم گرفت به زندگی زناشویی دو ساله شان اتمام دهد. وکیل این بازیگر مشهور, جودیت پولر, مراحل طلاق قانونی را بهمراه وکیل دوریاک پیش برد. این رخداد در ماه مارس افتاد.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

در مدارک معرفی شده به دادگاه, جوهانسون خواستار اخذ حضانت دختر دو ساله شان رز دوروتی دوریاک نیز شده بود.

 

امبر رز و ول چمرکوفسکی

این زوج هم که خیلی شروع باشکوه و شادمانه اي داشتند در ماه فوریه به زندگی مشترک خود اتمام دادند. چند منبع گوناگون از این خبر داده اند که این دو ستاره تلویزیونی به رابطه عاشقانه خود اتمام داده اند. رابطه اي که تنها پنج ماه تداوم داشت. «دلایل شخصی» بعنوان انگیزه این جدایی مطرح شد و گرچه در عین حال مطرح شد که طرفین هنوز به هم علاقه دارند و برای هم احترام قائل میباشند.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

رز زودتر دست به کار شد و خطاب به هواداران نوشت: «لطفا درک کنید که ما نیز انسان هستیم و احساساتی داریم. هیچ کس در این رابطه کنار قرار داده نشد و هیچ رخداد شرارت باری میان ما نیفتاد.»

 

کریس اونس و جنی اسلیت

 به نوشته سیرداق بعد از کمتر از یک سال, اونس و اسلیت, تصمیم دریافت کردند به رابطه خود اتمام دهند. این زوج که در صحنه فیلم برداری به یکدیگر دلباخته بودند ناگهان به این نتیجه رسیدند که دیگر همدیگر را دوست ندارند.

طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

آن ها نیز پافشاری کرده اند که با هم رابطه خوبی دارند و اصلا تنشی در بین شان نبوده هست و جدایی هم برای هر دو طرف سخت بود با اینحال گاهی نمی‌شود رابطه را نجات داد.

 

 

امیدواریم از خواندن طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017 لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *