نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران  دکتر زن برای درمان بیمارانش استایل عجیبی را برای خود انتخاب هست که در تمامی رسانه هاي دنیا ...

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران 

دکتر زن برای درمان بیمارانش استایل عجیبی را برای خود انتخاب هست که در تمامی رسانه هاي دنیا خبرساز شده هست. بای شوفانگ پزشکی اهل پکن” چین امثال یک شخصیت سنتی اپرا لباس میپوشد و آن را با یک آرایش صورت سنگین و پیچیده کامل میکند تا در لحظه معاینه مریض, انها احساس آرامش بیشتری داشته باشند.

 

به نوشته سیرداق ایشان پس از آنکه متوجه شد شمار فراوانی از بیمارانش به سختی قادر اند در موردوضعیت شان گفتگو کنند و این مسئله روی توانایی ایشان در تشخیص برترین درمان برای انها تاثیرمی گذارد, تصمیم گرفت با شبیه به شدن به یک شخصیت نمایشی به آن ها کمک کند تا با آرامش بیشتری با ایشان گفتگو کنند.

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

آرایش باورنکردنی دکتر چینی برای آرامش دادن به بیماران

 

شمار فراوانی از مردم نمیتوانند راحت با پزشکان گفتگو کرده و رابطه برقرار کنند و دچار استرس می‌شوند, از این جهت این دکتر فکر کرد که اگر چهره خود را تغییر دهد, میتواند به آن ها در بازرسی اعصابشان کمک کند.

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

در در طول چند هفته قبل, بای شوفانگ, دکتر کارشناس پوست هر روز صبح یک ساعت را صرف لباس و گریم سنتی یک خواننده اپرا میکند.

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

شیوه ابتکاری باورنکردنی یک دکتر چینی

 

تصویر هاي بای شوفانگ با صورت گریم شده, فیدبک های متفاوتی در شبکه هاي مجازی چین داشت هاست. همزمان با اینکه برخی از مردم تلاش وی را برای رابطه بهتر با مردم ستایش می‌کنند, عده اي نیزدر مورد کارساز بودن ظاهر غیرمعمول ایشان تردید دارند.

 

با این وجود به توجه به نظرها منفی , این دکتر پای تصمیم خود ایستاده و مدعی شده است حتی نتیجه اش را نیزاز الان دیدن کرده و بیماران راحت تر در باب مشکلشان گفتگو میکنند.

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

از طرف دیگر مدیرعامل بیمارستان نیز از شیوه واپسین ایشان خدمات رسانی کرده و نظر دارد این شیوه ابتکاری تاثیرات مثبتی روی بیماران قرار داده هست.

 

* تاثیر گریم دارای اختلاف این دکتر بر بیماران

آرایش و گریم این دکتر یک ساعت و پاک کردن آن از صورتش نیز یک ساعت دیگر لحظه می‌برد.این گریم سنگین از الان روی پوست ایشان تاثیر سو قرار داده با این وجود ایشان ادعا میکند این فداکاری کوچک ارزش اینکار را دارد.

مدل لباس عجیب خانم دکتر برای درمان بیماران

روشهای باورنکردنی برای آرامش دادن به مریض

 

این اولین بار نیست که پرسنل پزشکی روشهای غیرمعمولی را برای آرامش دادن به بیماران اتخاذ می‌کنند. در ماه مه قبل نیز بیمارستانی برای کارکنان بیمارستان و مراجعان ماسک هاي رنگارنگی را تدارک دید تا آن ها با آرامش و راحتی بیشتری تست پاپ اسمیر را انجام دهند.

 

پس از آنکه تصویر هاي بای با لباس ها و گریم غیرمعمول در شبکه هاي مجازی غوغایی شد, برخیاز مردم به ایشان لقب «پاتچ آدامز حقیقی چین» را داده اند. «پاتچ آدامز یک دکتر مشهور امریکایی استکه اضافه بر پزشکی , کمدین , اکتیو اجتماعی , دلقک و نویسنده نیز هست.»

 

 

امیدواریم از خواند نوشته نمونه لباس باورنکردنی خانم دکتر برای درمان بیماران لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *