نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید. نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G  نمونه های آرایش صورت دلچسب و دلنشین به سبک سوپر نمونه های مشهور ...

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید.

نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G 

نمونه های آرایش صورت دلچسب و دلنشین به سبک سوپر نمونه های مشهور برند مشهور دی اند جی که در پایین آمده است و قادر اید از آن ها الگو برداری کنید. رژ لب قرمز و خط چشم گربه ای با هم یک ترکیب محشر را می سازند. راحت ترین راه برای تغییر لحظه مراسم و جشنواره ها تغییر ظاهر است. با اینحال انتخاب درست در جهان لوازم آرایشی نیاز به مهارت دارد.

 

3 نمونه آرایش شیک برای مراسم و جشنها 

اکنون که بیش از هر لحظه دیگری مواد براق و اکلیلی وارد هر بسته سایه چشمی شده اند و رژ لبهایی با رنگ های مد روز با اینحال باورنکردنی و غریب قفسه های فروشگاههای لوازم آرایش را گرفته اند انتخاب برای خانمها از در بیشتر مواقع سخت تر شده است. در اینجا از کریستین مک کلاچ  Christian McCulloch آرایشگر بخش زیبایی مد دلچه اند  گابانا Dolce&Gabbana درخواست کرده ایم

 

که یکی از پکیج های آرایشی ویژه تعطیلات این برند که هرگز از  نخواهد افتاد را به شما آموزش دهد. از یک رژ لب قرمز دلنشین تا چشمهای دودی گرم و پلکهای طلایی . اینها سبک های حال حاضر هستند که به راحتی و به سرعت قادر اید اجرا کنید و تا سالهای سال نیز همین شیوه را ادامه دهید. در پایین آموزش مرحله به مرحله این سبکها را از مک کلاچ یاد می گیریم.

 

آرایش صورت با لبهای قرمز برای مراسم رسمی

مدل های آرایش صورت به سبک مدل های D & G

آرایش صورت با لبهای قرمز‎

 

آرایش چشم

برای یک خط چشم سریع و راحت گربه ای، توصیه می کنم که از یک مداد چشم استفاده کنید تا پیش از هرچیز شکل و اندازه و زاویه خط چشم و دنباله آن را واضح کنید. بعد از زدن کمی سایه نرم پودری بی رنگ با فرمژه مژه هایتان را فر کنید تا چشمتان حالت آهویی بیابد. در مرحله بعد با مداد چشم مشکی

 

روی خط مژه های پلک بالایی کشیده و در گوشه بیرونی چشم کمی دنباله بوجود بیاورید. با فرچه کمی روی قسمت مداد کشیده بکشید و سپس برای ایجاد خطی برجسته و با تداوم با خط چشم مایع روی خط مدادی بکشید. کار را با بهره برداری از ریمل مشکی تمام کنید این کار را سریع انجام دهید تا ریمل خشک نشود.

 

آرایش ابروها 

برای لبهای قرمز ابروهای پر را بیشتر می پسندم. در ابتدای کار ابروها را با مداد پر کنید و یک قاب ملایم بوجود بیاورید. بعد از ایجاد خطوط باریک داخل ابروها با یک برس کوچک زاویه دار مداد را داخل ابرو پخش کنید. بعد ابروها را رو به بالا برس بزنید تا زاویه و قوس بیشتری بوجود بیاورید.

 

آرایش گونه ها 

روی گونه ها و پیشانی را پودر برنزه بزنید و برای شفافیت بیشتر کمی پودر براق کننده بزنید.

 

آرایش لب ها 

برای ایجاد لب های بی عیب و نقص با خطوط واضح، ابتدا از رژ لب استفاده کنید و سپس روی رژ لب از خط لب استفاده کنید.( به جای کشیدن خط لب دور لب آن را روی رژ لب بکشید). با بهره برداری از یک نرم کننده لبها را تکمیل کنید. در مرحله بعد خط لب را برداشته کناره های لب را بکشید. هر چقدر دوست دارید

 

قادر اید خط را بالاتر یا پایین تر از لبتان بکشید و نوک بالا و پایین لبها را برای پرتر نشان دادن لبها بطور کلیً با خط لب برجسته کنید. با اینحال مراقب باشید که این کار را تمیز و صاف انجام دهید. ابتدا کناره های لب را پرکنید و سپس وسط و روی لبها . با این کار تداوم بیشتری برای رژ لب ایجاد می کنید. کار را با استفاده مجدد از رژ لب تمام کنید.

 

آرایش چشم های دودی کلاسیک

مدل های آرایش صورت به سبک مدل های D & G

آرایش چشم های دودی کلاسیک‎

 

آرایش چشم 

برای آرایش چشم دودی تنها از یک نمونه سایه سود می برم، سایه مشکی پر رنگ. این سایه کرمی، با تداوم بوده توانایی پخش خوبی داره و با ظاهری مات سریع خشک می شود. توصیه می کنم برای زدن سایه سیاه به جای بهره برداری از نوک انگشت از فرچه استفاده کنید چون کلید زیبایی این سایه در ظرافت آن است.

 

سایه را بردارید و یک خط خیلی ضخیم روی لبه پلک بالایی بکشید. سپس از نو بالای خط اولی یک خط دیگر بکشید و از این حیث کل پلک بالا را بپوشانید با اینحال مراقب باشید به استخوان پلک نرسید. اکنون یک فرچه بزرگتر و نرم تر بردارید و با حرکت رفت و برگشت سایه را روی کل پلک به طرز یکنواخت پخش کنید. این کار دلیل می شود که سایه با ظرافت زیبایی روی سطح پلک پخش شده  و یک ظاهر دودی و یکنواخت به چشمها بدهد.

 

در طول خط مژه پایین، با بهره برداری از یک مداد چشم سیاه مقدار خیلی کمی رو یا پایین خط مژه های بکشید. نکته بنیادی در اینجا این است که خط چشم پایین را خیلی نازک بزنید چون با کمی اضافه کردن ناگهان سایه خیلی پهن خواهد شد. سپس با یک فرچه نرم سایه را پخش کنید تا یک ظاهر راک اند رول بوجود بیاورید. اکنون با بهره برداری از یک کانسلر روشن کننده سایه های فراوانی پایین چشم را پاک کنید و کار را با زدن مقدار فراوانی ریمل به مژه ها تمام کنید.

 

به خاطر داشته باشید در این نوع آرایش از مقدار کم شروع کنید. چون قادر اید کم کم مقدار آن را زیاد کنید با اینحال اگر از ابتدا مقدار فراوانی سایه استفاده کنید کم کردن آن با آرایش پاک کن کار مشکلی است.

 

آرایش صورت 

با بهره برداری از یک پودر برنزه درخششی طبیعی به پوست خود بدهید و سپس از یک سایه روشن استفاده کنید.

 

آرایش لب 

چون در این نوع آرایش تمرکز بیشتر روی چشمها می باشد پس سعی کنید لبها را تنها با بهره برداری از از یک برق لب بی رنگ ساده نگه دارد. برای ایجاد لبهایی براق که با آرایش دودی چشمها رقابت نمی کند من از برق لب مرواریدی براق سود می برم.

 

آرایش طلایی

مدل های آرایش صورت به سبک مدل های D & G

آرایش طلایی‎

 

آرایش چشم ها 

برای این نمونه آرایش از سایه طلایی استفاده کنید و آن را بطور کلیً با انگشت روی پلک بالایی پخش کنید. سپس با بهره برداری از یک فرچه یا انگشت کمی سایه به گوشه داخلی چشم نزدیک غده اشکی هم بزنید تا چشمها را بازتر و درشت تر جلوه دهید. سپس با یک خط چشم مشکی خط داخلی چشم (خط اشک) و قسمت درونی پلک بالایی را بکشید. عاشق تضاد بین طلایی روشن و مشکی پررنگ هستم. کار را با بهره برداری از مقدار فراوانی ریمل تمام کنید.

 

آرایش صورت 

گونه ها را با یک پودر برنزه عسلی مات و سپس یک پودر براق ملایم برجسته کنید.

 

آرایش لب ها 

 به نوشته سیرداق در هیچ آرایش لبی به اندازه طلایی دقت مهم نیست. کار را با بهره برداری از یک رژ کرمی براق طلایی شروع کنید و سپس برق لب خیلی شیشه ای بزنید. برای واضح تر کردن لبها از خط لب استفاده کنید و کل لب را خط لب بکشید و از نو روی آن برق لب بزنید.

 

 

امیدواریم از خواندن نوشته طنز نمونه های آرایش صورت به سبک نمونه های D & G لذت برده باشید. “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *