نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +تصویر

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. زیباترین زنان جهان از کشورهای گوناگون را به شما معرفی می‌کنیم و بهمراه آن نگاهی خواهیم داشت به خلاصه بیوگرافی از انها. تعریف زیبایی کم کم لحظه و ...

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

زیباترین زنان جهان از کشورهای گوناگون را به شما معرفی می‌کنیم و بهمراه آن نگاهی خواهیم داشت به خلاصه بیوگرافی از انها. تعریف زیبایی کم کم لحظه و در طول سالیان سال شکلهای گوناگونی به خود گرفته هست. زیبایی تنها در ظاهر نیست حتی از درون نیز انسان‌ها باید دلنشین باشد. در اینجا فهرستی از زیباترین زنان جهان معرفی شده اند.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

اوا مندس

تاریخ تولد; پنجم مارس ۱۹۷۴

مکان تولد; میامی, فلوریدا

قد; 167

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

اوا مندس هنر بازیگری را از سال ۱۹۹۰ شروع کرده هست و در فیلمهای مشهور «Hitch, Ghost Rider, 2 Fast 2 Furious و…» نقش بازی کرده هست. ایشان در چندین موزیک کلیپ و بعنوان نمونه با چندین برند «بستنی مگنوم, رولون, کالوین کلین و کارتیر» هم کاری داشته هست. اوا دو برادر و یک خواهر دارد.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

کیت آپتون
تاریخ تولد; دهم ژوئن ۱۹۹۲

مکان تولد; میشیگان

قد; ۱۷۷

وزن; ۶۴ کیلوگرم

 

کیت آپتون نمونه و هنرپیشه مشهور آمریکایی در چند فیلم اکثر حضورنداشته هست. ایشان در سال ۲۰۰۸ بعد از ثبت اسم در آژآنس مدلینگ به نیویورک رفت.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

جسیکا آلبا
تاریخ تولد; بیست و هشتم آوریل ۱۹۸۱

مکان تولد; کالیفرنیا

قد; ۱۷۰

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

جسیکا آلبا بازیگری را از 13 سالگی شروع کرده هست و یک برادر کوچک تر به اسم جاشا دارد . جسیکا کمپانی «The Honest Company» که کمپانی تولیدات خانگی غیر سمی هست را اجرا کرده هست.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

میشل اوباما
تاریخ تولد; هفدهم ژآنویه ۱۹۶۴

مکان تولد; شیکاگو, ایلینویز

قد; ۱۸۰

وزن; ۷۷ کیلوگرم

 

میشل اوباما وکیل و نویسنده و بانوی اول ایالات متحده در سال هاي ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ بوده هست. ایشان با باراک اوباما ازدواج کرده و صاحب دو فرزند هست. میشل از مشکلاتی چون فقر, تغذیه و غذای تندرست در کشور آمریکا خدمات رسانی میکند و تا قبلی از سال ۲۰۰۹ در دانشگاه شیکاگو کار می‌کرد.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

گل گدوت
تاریخ تولد; سیم آوریل ۱۹۸۵

قد; ۱۷۷

وزن; ۵۸ کیلوگرم

 

گل گدوت نمونه مشهوری هست که به دلیل بازی در فیلم «Wonder Woman» به شهرت رسیده هست. ایشان در چندین نمایش زیبایی کمپانی کرده هست و در سال 2004 در ۱۸ سالگی بعنوان زن شایسته گزینه شد. رشته دانشگاه ایشان بیولوژی هست و یک خواهر کوچک تر به اسم دانا دارد.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

داکوتا جانسون
تاریخ تولد; چهارم اکتبر ۱۹۸۹

مکان تولد; تگزاس

قد; ۱۷۰

وزن; ۵۴ کیلوگرم

 

داکوتا اولین نقشش را همراه با مادرش در یک فیلم کمدی درام اجرا کرد و در جستجوی آن در سال ۲۰۰۶ بعنوان میس گلدن گلوب معرفی شد. شهرت جهانی ایشان بعد از بازی در فیلم «Fifty Shades Of Grey» رخداد افتاد. پدر و مادر داکوتا هر دو هنرپیشه میباشند. ایشان از ۱۲ سالگی به حرفه مدلینگ علاقه پیدا کرد و بعد از ثبت اسم در آژانس مدلینگ برای برندهای مشهوری چون منگو فعالیت کرد.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

سلما هایک
تاریخ تولد; دوم سپتامبر ۱۹۶۶

مکان تولد; وراکروز, کشور مکزیک

قد; ۱۵۷

وزن; ۵۳ کیلوگرم

 

سلما هنرش را در کشور مکزیک در ابتدا کرد و در چند فیلم حضور داشت. سلما بعد از بازی در فیلم فریدا به شهرت جهانی رسید. ایشان یک برادر کوچک تر از خودش دارد که طراح مبلمان هست.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

امبر هرد
تاریخ تولد; بیست و دوم آوریل ۱۹۸۶

مکان تولد; آستین, تگزاس

قد; ۱۷۲

وزن; ۵۵ کیلوگرم

 

امبر هرد اولین نقشش را در فیلم «All The Boys Love Mandy Lane» در سال ۲۰۰۶ ایفا کرد. با اینحال در این فیلم به شهرت نرسید. امبر در فیلمهای «Pineapple Express و Never Back Down» مشهور هست.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

کاترینا کایف

تاریخ تولد; شانزدهم جولای ۱۹۸۳

مکان تولد; هنگ کنگ

قد; ۱۷۲

وزن; ۵۶ کیلوگرم

 

کاترینا کایف در هنگ کنگ به جهان آمده و بعد از جدایی پدر و مادرش به چندین کشور نقل مکان کرده هست. ایشان در هندوستان با ایفای نقش در چندین فیلم که جنبه تبلیغاتی داشتند بازیگر و نمونه درستی شد. ایشان 7 خواهر و برادر دارد. 3 خواهر بزرگتر 3 خواهر کوچک تر و یک برادربزرگ تر. ایشان یکی از دلنشین ترین و پردرآمدترین بازیگران بالیوود شناخته شدها ست.

نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +عکس

ناتالی پورتمن

تاریخ تولد; ششم سپتامبر ۱۹۸۱

قد; ۱۶۰

وزن; ۵۰ کیلوگرم

 

ناتالی پورتمن بازیگر مشهور و پرطرفدار و از شخصیت هاي مشهور جنگ ستارگان هست. ایشان از دانشگاه هاروارد در رشته روانشناسی فارغ التحصیل شده هست و فیلم «A Tale Of Love and Darkness» را کارگردانی کرده هست که در «سال 2015» پخش شد.

 

 

امیدواریم از خواند نوشته نگاهی به زندگی زیباترین زنان جهان +تصویر لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *