واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی

در اخبار مرتبط با سینما خبر واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی همه ی چیز از اظهارات سعید عزت اللهی درمورد رابطه اش با ترلان پروانه شروع شد و این‌که ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی

همه ی چیز از اظهارات سعید عزت اللهی درمورد رابطه اش با ترلان پروانه شروع شد و این‌که این دختر فرضیه آل وی نبوده است. مدتی است که زندگی خصوصی بازیگران و ستاره هاي سینما و فوتبالیست هاي مشهوردر برخی برنامه هاي گفت و گو محور اینترنتی که تا حدودی هم مخاطبان خودرا یافته اند,

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی

به گفتگوی عادیو پرسش هاي همیشگی مبدل شده است تاجایی که نمونه هاي آنرا در گفت‌وگو با امیر تتلوو توهین به استاد شجریان, محسن افشانی و… و بیان کلمات خط قرمزی و… بیننده بودیم.یکی, دو روز قبل نیز گفتگوی یکی از این برنامه ها با سعید عزت الهی, فوتبالیست جوان,در محیط مجازی پخش شد که سروصدای فراوانی بپا کرد.

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهیماجرای مادر ترلان پروانه و سعید عزت الهی

 

پرسش مطرح شده از این فوتبالیست درمورد رابطه داشتن وی با ترلان پروانه, بازیگر سینما و تلویزیون, بودکه عزت الهی با پذیرفتن این مسئله گفت: مدت کوتاهی با این بازیگر رابطه داشتمولی هم اینک این رابطه از بین رفته و دیگر برایم مهم نیست و نخواهد بود.

 

جواب مادر ترلان پروانه به سعید عزت الهی

مدتی قبل هم ارسلان قاسمی, بازیگر جوان, با حضور در یکی از این برنامه ها درمورد شایعاتیکه خبر از رابطه وی با ترلان پروانه می داد, عنوان کرد: همه ی این حرف ها خبر تایید نشده استو من هم اینک به دختر دیگری علاقه مند هستم.

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی

با دقت به این گفت و گو ها و پراکندگی این خبرها در محیط مجازی با پریسا ابوالحسنی,مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه هاي دخترش هم است, تماسی برقرار کردیم ودر این خصوص از وی پرسیدیم.ابوالحسنی دراین رابطه عنوان کرد: افرادی که ما را می شناسند می‌دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست.

 

خودمان و ترلان حاوی وکیل هستیم. چون دراین عرصه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است,امکان دارد اقدام کنیم یا این‌که هیچ تصویر العملی نشان ندهیم. هیچ قضاوتیدر این باره هم نمی‌کنیم و واقعا نمیدانم این شبکه ها چه نیت و هدفی از اینکار خود دارند.

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهیاین قبیل گفت و گو ها که به فرد اجازه میدهد به توهین مستقیم به چهره هاي دیگر بپردازدمی تواند تبعات قانونی برای گوینده داشته باشد و این نوع ورود مستقیم به زندگی خصوصی بازیگرانو مردم مشهور در جامعه با دقت به فرهنگ ما مسئله پسندیده اي نیست. ممکن است پیشتر بایدمنتظر واکنش قانونی خانواده پروانه در مقابل عزت الهی یا قاسمی باشیم.

واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی

 

مطالب مرتبط :

حرف های سعید عزت اللهی پیرامون رابطه با ترلان پروانه

رابطه یک ماهه ترلان پروانه و فوتبالیست مشهور جنجالی شد

گفتگو با ترلان پروانه که از زیبایی اش بیان میکند

جنجال رفتار زیبایی چشم گربه ای ترلان پروانه

ترلان پروانه تصویر بدون آرایش خود را پخش کرد

 

 

امیدواریم از خواندن واکنش مادر ترلان پروانه به رابطه دخترش با سعید عزت اللهی لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط