پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد

در اخبار مرتبط با سینما خبر پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد  علی صالحی و پرستو صالحی که در برنامه غوغایی دعوت حضور یافته بودند، باز هم حاشیه ایجاد کردند و علی صالحی از ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد 

علی صالحی و پرستو صالحی که در برنامه غوغایی دعوت حضور یافته بودند، باز هم حاشیه ایجاد کردند و علی صالحی از پرستو صالحی خواستگاری کرد. در این برنامه که با مسئله صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه مطرح کرد که اگر ازدواج کنند بعنوان هدیه یک سفر زیارتی به آن ها تعلق می گیرد که علی صالحی گفت :اگر اینجور هست من و خانم صالحی با هم ازدواج می کنیم که این پیش نهاد دلیل تعجب همه ي شد .

 

این خواستگاری دلیل ایجاد حواشی فراوانی شد و پرستو صالحی بعد از مدتها نسبت این مسئله با پخش پستی واکنش نشان داد.

 

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:در شو هاي پر تماشاگر ي خارجی کلی شوخی میکنن و مردم هم چون از جنس زندگی حقیقی هست این شوخی ها لذت می‌برند رفقا ما هم برای رسیدن به محیط مفید و صمیمی در برنامه هاي تلویزیونی باید تلاش کنیم و از همۀ مهمتر جنبه مونو بالا ببریم ومتوجه باشیم شوخی تنها شوخی هست!!!

 

یکی از همراه ترین، رفیق ترین هاي عالم هنر علی صالحی ست تنها رفیق شادی نیست ها، رفیق روزهای سخت همه ي ي رفیقاشه اینارو گفتم بدونین همسرش هرکی بشه خوشبخت ترینِ و اگر مانند خواهر برادر نبودیم مطمئنا به نظرها مخالف و سطحی که به هم میایم یا نمیایم کاری نداشتیم و ازدواجم میکردیم، والله. علی جان داداش خیلی مخلصیم.

پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد

 

 

امیدواریم از خواندن پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *