10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

در اخبار مرتبط با سینما خبر 10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود زنان مشهور هالیوود ثروت هاي بسیار کلانی دارند,آنها برای بازی در یک فیلم رقم هاي بسیار کلان دریافت می کنند, شما میتوانید در پایین آنها را بشناسید. آوازه‌ زیبایی ...

در اخبار مرتبط با سینما خبر 10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

ثروتمندترین و زیباترین زنان هالیوود

زنان مشهور هالیوود ثروت هاي بسیار کلانی دارند,آنها برای بازی در یک فیلم رقم هاي بسیار کلان دریافت می کنند, شما میتوانید در پایین آنها را بشناسید. آوازه‌ زیبایی هنرپیشه‌هاي زن هالیوود در تمام جهان پیچیده هست. هرگز نمی توانید از دوست داشتن این الهه‌هاي زیبایی با استعداد و باوقار دست بکشید.

 

با اینحال اکنون دیگر تنها هنرپیشه‌هاي زن را به دلیل بازی و اجرای مفید ستایش نمی‌کنند, حتی زیبایی, استعداد و منش آن‌ها هست که موفقیت‌شان را تضمین میکند. در این نوشتار با ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود آشنا می‌شویم.

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

تصور یک فیلم بدون حضور هنرپیشه‌ي زن خیلی مضحک هست, مگر نه؟ با اینحال علارغم این حقیقت که هنرپیشه‌هاي زن نقش شالوده‌ي فیلم را دارند, از هر برنامه یا فیلم سود فراوانی نیز کسب میکنند. هنرپیشه‌هاي زن جایزه بالایی می گیرند, با اینحال نه همه ي‌ي آن‌ها. تنها شمار محدودی از هنرپیشه‌هاي زن پیروز می­توانند در دسته‌ي لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار داشته باشند.

 

پس بیایید نگاهی بیندازیم به ده ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود در سال 2017

 

۱۰. پنه لوپه کروز: 34 میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

پنه‌لوپه کروز یکی از هنرپیشه‌هاي براق هالیوود هست. ایشان نه تنها به دلیل بازی بینظیر و فیلمهای پیروز, حتی به دلیل شخصیت دلنشین و دوست داشتنی‌اش مشهور هست. دارایی خالص ایشان چیزی حدود ۳۴ میلیون دلار تخمین زده شده هست.

 

۹. مریل استریپ: ۴۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

مریل استریپ در اساس‌ي خود فردی فرضیه‌آل‌گرا هست. ایشان از معدود زنان این دوره هست که چندین استعداد دارد و بی تردید یکی از ثروتمندترین زنان هنرپیشه هست. دارایی خالص ایشان هم اینک بیش از ۴۵ میلیون دلار هست.

 

۸. سارا جسیکا پارکر: ۷۰ میلیون دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ایشان دیگر یک بانوی جوان نیست با اینحال هنوز هم یکی از هنرپیشه‌هاي پیروز هالیوود هست. سارا تا این لحظه در فیلم‌هاي پیروز و سرگرم‌کننده‌ي بسیاری نقش بازی کرده و در ازای آن‌ها دستمزدهای بالایی نیز دریافت کرده هست. دارایی خالص ساراچیزی بیش از ۷۰ میلیون دلار تخمین زده شده هست.

 

۷. کامرون دیاز: ۷۴ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

اگر تنها یک زن پیروز و بااستعداد باشد که به بالاترین سطح افزایش در حرفه‌اش رسیده هست, کسی نیست جز کامرون دیاز. این بانوی خوشگل دارایی خالصی حدود ۷۴ میلیون دلار دارد.

 

۶. ریس ویترسپون: ۷۹ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

ریس حرفه‌ي بازیگری را از سن خیلی کم در ابتدا کرد, با اینحال مدت‌ها هست که توانایی‌هاي خود را در فیلم‌هاي بسیاری به نمایش قرار داده هست. اکنون که ریس وارد ۳۵مین سال زندگیش شده هست شمار فراوانی از کارگردان‌ها وی را برای نقش اصلی در نظر نمیگیرند.

 

با اینحال ریس هنوز هم آن قدر دوست داشتنی و باهوش هست که می تواند مردان را مفتون زیبایی‌اش کند, بدین جهت میتوانیم با سربلندی اسم وی را در دسته‌ي ثروتمندترین بانوان هالیوود قرار دهیم. دارایی خالص ریس حدود ۷۹ میلیون دلار تخمین زده شده هست.

 

۵. ساندرا بولاک: ۸۳ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

به توجه به آن که حرفه بازیگری ساندرا بولاک ۴۰ ساله حدوداً به آخر رسیده هست, با اینحال کارگردان‌ها هنوز برای نقش‌هاي فرعی از ایشان سود گیری میکنند. اجرای قوی و رفتار صمیمانه‌ي ایشان همۀ وقت} مسیر موفقیت را برای ایشان هموار کرده هست. ساندرا فیلمهای پیروز بسیاری داشته هست و دارایی خالص ایشان حدود ۸۳ میلیون دلار تخمین زده می شود؛ از این جهت میتوانیم وی را در بین ثروتمندترین هنرپیشه‌هاي زن هالیوود قرار دهیم.

 

۴. جنیفر آنیستون: ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جنیفر حدود ۱۲۰ میلیون دلار دارایی خالص دارد که حاصل سال‌ها بازیگری در فیلم‌هاي پیروز هست. جنیفر آنیستون هنوز هم یکی از چهره‌هاي مهم این دوره هست و در سینما و تلویزیون کشور آمریکا کار می کند. جنیفر آنیستون بیش‌تر برای نقش‌هاي اصلی مقرر کرده می شود با اینحال با پا گذاشتن به ۳۳ سالگی,

 

کارگردان‌هاي فیلم‌هاي پرهزینه در انتخاب ایشان برای نقش اصلی دچار تردید می شوند. با اینحال این بدان معنا نیست که دوره‌ي ایشان به سر رسیده هست حتی هنوز هم بعنوان نقش اصلی در شمار فراوانی از فیلم‌ها و سریال‌هاي تلویزیونی در حال فرآوری بازی میکند.

 

۳. آنجلینا جولی: ۱۲۵ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی اسم آنجلینا جولی به خاطر‌مان خطور می کند,‌ ناخودآگاه به جوایز و اسکارهای بسیاری که برنده شده هست فکر میکنیم. دارایی خالص ایشان هم اینک حدود 125 میلیون دلار تخمین زده میشود. آنجلینا تا این لحظه در برنامه‌هاي اجتماعی و خیریه‌ي بسیاری درگیر بوده هست و مانند پناهنده‌اي رفتار کرده هست که همۀ وقت} حاضر‌‌ي کمک به اشخاص فقیر و نیازمند هست. حتی مقدار فراوانی از دارایی‌اش را به موسسه‌هاي مختلف اهدا کرده هست.

 

۲. درو باریمور: ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

وقتی از درو باریمور, هنرپیشه‌ي خارق‌ العاده و فوق‌ العاده دلنشین و دوست داشتنی هالیوود گفتگو می کنیم, باید اقرار کنیم راز موفقیت ایشان تلاش بی‌وقفه و تعهدش به کار هست. ایشان زنی نیست که پشتش به ثروتی خانوادگی گرم باشد و زندگی را یک بحران در نظر گرفت و با سن خیلی کم وارد جهان بازیگری شد.

 

ایشان یک هنرپیشه‌ي آمریکایی بااستعداد و گرچه ثروتمند هست. درو تا این لحظه چیزی حدود ۱۲۶ میلیون دلار دارایی خالص کسب کرده هست و دومین نفر در لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود هست.

 

۱. جولیا رابرتز: ۱۷۰ میلیون دلار دارایی خالص

10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید

جولیا, جولیا, جولیا _ هیچ کدام از زیبارویان هالیوودی به اندازه‌ي این بانوی 31 ساله مشهور و باوقار نیست. جولیا رابرتز یکی از ستاره‌هاي براق کشور آمریکا هست که با زیبایی و فریبندگی خود را جهان را متعجب کرده هست. حدس نمیکنم نیازی داشته باشد فیلم‌ها و برنامه هاي پیروز وی را اسم ببرم.

 

این بانوی شگفت‌ انگیز حدوداً 170 میلیون دلار دارایی خالص دارد و این امیدواری می باشد در سال‌هاي آتی نیز به آن بیفزاید و از اینرو در صدر لیست ثروتمندترین هنرپیشه زن هالیوود قرار دارد.

 

 

امیدواریم از خواندن 10 زن دلچسب و ثروتمند هالیوود را بشناسید لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

مطالب مرتبط